رفتن به مطلب

تغییر نکردن عکس پروفایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو سایتم یه مشکل خیلی جدی که دارم اینه که عکس پروفایلم رو نمیتونم تغییر بدم

با هر افزونه ای که بگین امتحان کردم نشد

عکس گراواتارم هم فعال نمیشه!

تو صفحه ی خانه عکسم درسته 

صفحه ی خانه

ولی تو سایر قسمتا یه عکس آدمک آبی که من آپلودش نکردم و نمیدونم از کجا پیداش شده میاد

برای اینکه بفهمید تو این صفحه به قسمت اسم استاد و دوره های پیشنهادی یه نگاهی بندازین متوجه میشین

لینک به ارسال

@jafarik

سلام

افزونه WP User Avatar رو نصب کنید، بعد از منوی پیشخوان به قسمت کاربران » شناسنامه‌ شما برید و اونجا تو بخش آواتار، پروفایل خودتونو تنظیم کنید.

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، پویه گفته است :

@jafarik

سلام

افزونه WP User Avatar رو نصب کنید، بعد از منوی پیشخوان به قسمت کاربران » شناسنامه‌ شما برید و اونجا تو بخش آواتار، پروفایل خودتونو تنظیم کنید.

خب اگه دقت کنین گفتم که هیچ افزونه ای تا بحال نتونسته مشکل رو حل کنه از جمله این افزونه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، jafarik گفته است :

خب اگه دقت کنین گفتم که هیچ افزونه ای تا بحال نتونسته مشکل رو حل کنه از جمله این افزونه

سلام دوست عزیز

عکسی که من در کنار اسم استاد دیدم ظاهرا از شبکه اجتماعی ست شده (یعنی ورود کاربر از طریق حساب شبکه اجتماعی بوده و عکس از اونجا برداشته شده)

در چنین صورتی شما باید تصویر پروفایل شبکه اجتماعی که با اون در سایت لاگین کردین رو تغییر بدین (ظاهرا ورود با گوگل بوده)

من این عکس رو میبینم: 

photo.jpg?sz=50

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال

0
 Advanced issues found

در 13 ساعت قبل، cherry گفته است :

سلام دوست عزیز

عکسی که من در کنار اسم استاد دیدم ظاهرا از شبکه اجتماعی ست شده (یعنی ورود کاربر از طریق حساب شبکه اجتماعی بوده و عکس از اونجا برداشته شده)

در چنین صورتی شما باید تصویر پروفایل شبکه اجتماعی که با اون در سایت لاگین کردین رو تغییر بدین (ظاهرا ورود با گوگل بوده)

من این عکس رو میبینم: 

photo.jpg?sz=50

بله دقیقا حرفتون درسته

منبع تصویر رو هم که نگا میکنیم از سرور های گوگل هستش. و با جیمیل ثبت نام کرده بودم و این تصویر هم از عکسی که برا جیمیلم گذاشته م برداشته میشه.

حالا ب نظر شما راهی هست که دیگه نیازی به تغییر از جیمیل نباشه و با خود پیشخوان وردپرس راه بیوفته؟

چون سایت از گوگل عکس رو با کیفیت خیلی پایین فراخوانی میکنه

لینک به ارسال

@jafarik

با کیفیت پایین ک بهتره، به سرعت لود سایت اهمیت نمیدی؟!! حتی 1 میلی ثانیه هم مهمه

چرا خودتو خسته میکنی بصورت عادی ثبت نام کن تو سایتت!! اون موقع افزونه ها کارایی دارن

فعلا افزونه ای ندیدم ک بشه تصویر پروفایل گوگل رو تغییر داد

گرآواتار تست کردی؟

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال

0
 Advanced issues found

در 7 ساعت قبل، cherry گفته است :

@jafarik

با کیفیت پایین ک بهتره، به سرعت لود سایت اهمیت نمیدی؟!! حتی 1 میلی ثانیه هم مهمه

چرا خودتو خسته میکنی بصورت عادی ثبت نام کن تو سایتت!! اون موقع افزونه ها کارایی دارن

فعلا افزونه ای ندیدم ک بشه تصویر پروفایل گوگل رو تغییر داد

گرآواتار تست کردی؟

درسته ولی تو بعضی صفحات عکس رو با اندازه ی بزرگ نشون میده که کیفیتش خیلی داغونه و زشت! 

تو گوگل هم هر عکسی رو آپلود میکنم بازم کیفیتشو کاهش میده

منظورتون از "چرا خودتو خسته میکنی بصورت عادی ثبت نام کن تو سایتت!! اون موقع افزونه ها کارایی دارن" رو نتونستم متوجه بشم خب الان ک ب عنوان مدیر سایت هستم چطوری دوباره ثبت نام کنم؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، jafarik گفته است :

گراواتار رو هم امتحان کردم نمیشه

درصورت امکان از خصوصی دسترسی بدین ببینم مشکل از کجاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...