رفتن به مطلب

هیدر / بکگراند / جدید ذابین

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها خوب یه هیدر جدید و یه بکگراند جدید برا سایتم زدم ببینید چطوره !

http://www.zabbin.ir/

کلا درباره همه چی نظر بدید ( هیدر بک گراند منو ها وووو ) خیلی مرسی !

لینک به ارسال

سلام

به نظر من از قبلی بهتر شده.

لینک به ارسال

داره تکمیل میشه و بهتر میشه.

اما اگر بکگراند کمی روشن تر و به نوعی لایت بشه بنظر بهتر میشه.

لینک به ارسال

درود

قشنگه ولی منو پایین هدر میامد بهتر بود

لینک به ارسال

هدر قشنگ شده ولی منو ها اصلاً قابل دید نیستند . تا وقتی روشون با موس نری نمیتونی ببینی چی نوشته شده . همرنگ زمینه هست .

لینک به ارسال

هدر قشنگ شده ولی منو ها اصلاً قابل دید نیستند . تا وقتی روشون با موس نری نمیتونی ببینی چی نوشته شده . همرنگ زمینه هست .

رفتم بیرون دیگه نتونستم رو رنگ منو ها کار کنم

درود

قشنگه ولی منو پایین هدر میامد بهتر بود

اره منم دنبال یه منو خیلی زیبا ( درختی نباشه) میگردم تا بزارم زیره هیدر تا زیبا تر بشه ولی هنوز چیزی پیدا نکردم !

داره تکمیل میشه و بهتر میشه.

اما اگر بکگراند کمی روشن تر و به نوعی لایت بشه بنظر بهتر میشه.

اره داشی داره کامل میشه و این کامل شدن هم مدیون تک تک بچه هایی که کمکم کردن مخصوصا شما

منظورات همون بک گراند آبی هست که روشن شه ؟ اره اینم خوبه ولی من میخاستم که منو ها و اون بک گران کلی سات روشن شه ( لایت بشه تا بک گران آبی یکم معلوم باشه از پشتش

سلام

به نظر من از قبلی بهتر شده.

100 درصد از قبلی ها بهتر شده و قراره بهتر هم بشه

با تشکر از تک تک نظراتتون / خیلی خیلی ممنونم

منتظر نظراتتون هستم

لینک به ارسال

برای اینکه بشه بهتر نظر داد باید سایت کامل تر بشه. صبببر میکنیم تا تکمیل تر بشه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام !

راستش بعد از مدت ها و کار و همچنین کمک همه دوستان همه دوستان به خصوص اقا مرتضی تونستم تا حدودی استایل کمی هم کد نویسی یاد بگیرم !

خب میریم سره داستان !!

من مدت ها بود که دنبال یک منو زیبا برای سایتم بودم ! تو جند جا از جکله همینجا هم سرچ کردم و هم تاپیک زدم ولی به نتیجه نرسیدم ! این شد که خودم دست به کار شم و برم دنیالش تا یاد بگیرم !

خب دوستان گلم برید و درباره ظار جدید منوم نظر بدید و اینم بگم که تا حدودی کار سایت داره تکمیل میشه ::

انلاین :

zabbin

تصویر که بهتره انلاین ببینید :

37pb76gel4k1c71y3zrf.jpg

لینک به ارسال

درود

درست شده ولی بگراند زیر منو ها رو هم تغییر بدی بهتر میشه ( زیر منو زیاد معلوم نیست )

بعد اندازه فونت منو رو هم تغییر بده خیلی ریزه

لینک به ارسال

مسلما نسبت به قبل خیلی بهتر شده.

اگر باکسهای پایین هم مثل بقیه بخشها استایل کلی رو بهش بدید فکر نمیکنم مورد خاصی بمونه.

لینک به ارسال

درود

درست شده ولی بگراند زیر منو ها رو هم تغییر بدی بهتر میشه ( زیر منو زیاد معلوم نیست )

بعد اندازه فونت منو رو هم تغییر بده خیلی ریزه

اصلا معلوم نیست ؟ حالت opacity بهش دادم که پشتش معلوم باشه !

مسلما نسبت به قبل خیلی بهتر شده.

اگر باکسهای پایین هم مثل بقیه بخشها استایل کلی رو بهش بدید فکر نمیکنم مورد خاصی بمونه.

اقا مرتضی اون بخش های پایین رو قصد دارم خودم به بخش های زیاد تر البته یه نوع دیگه ( مثلا : تو کادر یه پست رو با عکس نشون بده بعد زیرش 5 تا لینک رو به ترتیب نشون بده ! اینظوری هم خلوت تر میشه و هم دسته بندی های بیشتری رو میتونم اضافه کنم )

یه چیزه دیگه هم دباره قالب بگم !

میخام اون ستون ویژه رو عرضش رو زیاد تر کنم و ستون پربازید ترین و جدیدترین ( به صورت دوتا که بشه عوضشون کرد ( از پربازدیدترین به جدیدترین )) رو کنارش قرار بدم

زیرش هم چندتا چیز دیگه که وقتی امادش کردم میخام یه دفعه همه رو سورپرایز کنم !! :wub::D

لینک به ارسال
اصلا معلوم نیست ؟ حالت opacity بهش دادم که پشتش معلوم باشه !

یه کاری کن رنگ زیر دسته ها رو به سیاه تغییر بده ( اون وقته که معلوم میشه )

لینک به ارسال

سلام بچه ها این همه رو منو کار کردم ولی همش پرید !! حالا هر کاری میکنم نمیتونم اون منو ور دوباره درست کنم

تصویر منو سابق !!

37pb76gel4k1c71y3zrf.jpg

لینک به ارسال

فقط کمی ظاهر منو بهم ریخته شه.

margin و مقدار border رو دوباره تنظیم کنید درست میشه.

لینک به ارسال

فقط کمی ظاهر منو بهم ریخته شه.

margin و مقدار border رو دوباره تنظیم کنید درست میشه.

نتونستم انگار یه چیزی از کد ها پاک شده !

+

بچه ها منو ها رو سایزش رو کاملا عوض کردم اون منو هایی رو هم که با کمک اقا مرتضی و بقیه دوستان درست کردیم هم خوشگلش کردم یه بار دیگه درباره ظاهر جدید نظر بدید که برام خیلی مهمه ...

راستی زیره اون منو " ویژه" میخام یه چیزه جدید اضافه کنم

لینک به ارسال

الان بیشتر توی چشم میاد.

فقط خود فهرست پس زمینه ندراه.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان فقط تعجب نکنید ...

طرح قالبم رو ببینید و دوباره نظر بدید !! همش هم کاره خودمه ... تقریبا میشه گفت همه چیز رو برداشتم و طرح های خودم رو جایگزین کردم ... اگه یکم بیشتر یاد بگیرم شاید تونستم یه قالب بزنم !!

دوستان رفتید تو سایت حتما حتما دوباره CTRL+F5 رو بزنید تا قالب فعلی سایت رو بیاره ...

پ.ن : دوستانی که فک میکنن من این کار رو برا افزایش امار میکنم خواهشا نرید و حرف و حدیث پشت سر ما درنیارید توروخدا ... به اندازه کافی بازدید دارم به یه دونه آی پی شما احتیاج ندارم :D

لینک به ارسال

درود

کش نداره وقتی هم کش رو خالی مکنم ارور میده دیگه سایتت بالا نمیاد

g47968dptjsom847tec.jpg

یه مشکل بود حل شد ...

لینک به ارسال

روی هدر بیشتر کار کنید. منوی پایین هدر هم زیاد به چشم نمیاد.

باقی مسایل از قبل بهتر شده.

فوتر هم کمی کار بشه بهتر میشه.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلامی دوباره ... خواستم دوباره تاپیک نزنم ... !

با کمک دوستان عزیز وردپرسی عزیز تونستم تقریبا ه قالب جدید بسازم و تمام اون چیز هایی که مد نظرم بود رو تونستم تو سایت پیاده کنم ( به جیز یکی :D )

دوستان وردپرس پارسی خیلی بهم کمک کردن ... به نوعی به همه دوستان مدیونم ...

تقریبا همه چیز عوض شده ( ستون ها ، هیدر وووو .... ) فقط قالب خیلی خلیلی داغونه رفتید تو سایت حتما حتما دوباره CTRL+F5 رو بزنید تا قالب فعلی سایت رو بیاره ... !

نمیدونم تا کی باید صبر کنم تا این درست شه !

پ.ن : دوستانی که فک میکنن من این کار رو برا افزایش امار میکنم خواهشا نرید و حرف و حدیث پشت سر ما درنیارید توروخدا :Dhttp://www.zabbin.ir/

راستی عزیزان اگه مشکلی بود حتما بگید خوشحال میشم

ویرایش شده توسط honda.moji
لینک به ارسال

سلامی دوباره ... خواستم دوباره تاپیک نزنم ... !

با کمک دوستان عزیز وردپرسی عزیز تونستم تقریبا ه قالب جدید بسازم و تمام اون چیز هایی که مد نظرم بود رو تونستم تو سایت پیاده کنم ( به جیز یکی :D )

تقریبا همه چیز عوض شده ( ستون ها ، هیدر وووو .... ) فقط قالب خیلی خلیلی داغونه رفتید تو سایت حتما حتما دوباره CTRL+F5 رو بزنید تا قالب فعلی سایت رو بیاره ... !

نمیدونم تا کی باید صبر کنم تا این درست شه !

پ.ن : دوستانی که فک میکنن من این کار رو برا افزایش امار میکنم خواهشا نرید و حرف و حدیث پشت سر ما درنیارید توروخدا :Dhttp://www.zabbin.ir/

راستی عزیزان اگه مشکلی بود حتما بگید خوشحال میشم

سلام

فکر می کنم اندازه و فونت ساید بارها(داخل صفحات) مناسب نیست. ;)

ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

برای ویرایش دوم خوب هست ولی فونت ها کوچک هست و باید به مانیتور نزدیک شد تا بشه متن ها رو خوند. اگر از اینها بگذریم بقیه قالب خوب هست.

با اجازه شما کمی داخل قالبتون دست بردم و به شکل زیر در آوردمش که بنظر اینطور باشه بهتره

post-412-0-09809100-1372704656_thumb.jpg

لینک به ارسال

برای ویرایش دوم خوب هست ولی فونت ها کوچک هست و باید به مانیتور نزدیک شد تا بشه متن ها رو خوند. اگر از اینها بگذریم بقیه قالب خوب هست.

با اجازه شما کمی داخل قالبتون دست بردم و به شکل زیر در آوردمش که بنظر اینطور باشه بهتره

post-412-0-09809100-1372704656_thumb.jpg

+ متشکرم از نطرات دوستان / سایز تیتر ها درشت تر شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...