• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
sos

غیر فعال کردن لینک دار شدن نام دیدگاه دهنده

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطور میشه کاری کرد که وقتی یک بازدید کننده دیدگاهی میفرسته و نام و ادرس سایتشو میزنه وقتی تایید بشه اون دیدگاه اون وقت اسمش میشه لینک به اون سایتش .

میدونم میشه قسمت آدرس رو از لیست حذف کرد اما من میخوام آدرس باشه منتاها بعد از تایید اسم به صورت متن باقی بمونه نه لینک بشه .

ترجیح میدم از ویرایش پوسته استفاده کنم تا استفاده از افزونه یا دادن کد فانشن ... فقط نمی دونم چی رو باید حذف کنم و کجاست .

ممنون میشه راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه جالب مثل اینکه همین چند لحظه پیش یکی همین موضوع رو پرسیده بود منتاها جواب داده شده جواب من نیست منم در ادامه اون میپرسم و لطفا این پست رو پاک کنید.

لینک نداشتن نام نظر دهندگان - مشکلات دیگر - انجمن های پشتیبانی وردپرس پارسی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام - حالا که دوستان زحمت کشیدند جواب دادند که نباید پاک کرد - بهتر بود قبل تر جستجو می کردید - گرچه جواب ایشون به نظر من ترجیح داره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم

• توسط lloyd
      سلام دوستان خوبم اگر کسی میتواند پوسته The Voux را در هاست من نصب کند لطفا به من اینجا اطلاع بدهد. خطای نصب: شیوه نامه گم شده است !

• توسط kamranmaleki
      سلام دوستان
      چطور می تونم زیر هر نوشته امکان گذاشتن دیدگاه رو فعال کنم.
      عکس تنظیمات برگه دیدگاه رو پیوست کردم.
      ممون میشم کمکم کنید. 

• توسط sa33drs
      سلام من به یک مشکلی خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید
      فرم کامنت به صورت ajax باز نمیشه وقتی دکمه پاسخ به کامنت رو میزنی و برای پاسخ صفحه reload میشه ،  حتی comment-script هم فراخوانی کردم تو صفحه single
      وقتی رو دکمه پاسخ میزنم اروری که میده :
       jquery-migrate.min.js?ver=1.4.1:2 JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1 comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1 Uncaught TypeError: Cannot read property 'getElementsByTagName' of null at Object.moveForm (comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1) at HTMLAnchorElement.onclick (VM736 ?replytocom=2:182)   moveForm @ comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1   onclick @ VM736 ?replytocom=2:182
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر...