1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت هم انجمنی های عزیز بنده یه مشکلی دارم اونم این که یه هاست cpanel دارم که ازش بک اپ کامل گرفتم چون میخواستم تغییراتی روش انجام بدم ولی به سایت لطمه نخوره بردمش و روی یک سایت که با لوکال هاست xampp ساخته بودم نصبش کردم هم دیتابیس رو ساختم و درون ریزی کردم و هم وردپرس رو الان تو صفحه اصلی ارور "برگه یافت نشد" میده و حتی وقتی wp-admin میزنم تا به خود وردپرس دسترسی داشته باشم هم موضوع همینه لطفا راهنماییم کنید

راستی سایت من ssl داشت و حتی وقتی اوردمش روی local host در ابتدای ادرس https خورده بود اونم حذف کردم حل نشد!!!!! مشکل میتونه از این موارد باشه ؟؟؟؟؟؟؟ 

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ویرایش شده در توسط mahmood77
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirhsyn
      سلام قبل از نصب وردپرس وقتی میخوام دیتابیس توی لوکال هاست ایجاد کنم اولی که وارد صفحه ی phpmyadmin میشم این ارور رو نمایش میده :
      Could not save configuration 
      Table phpmyadmin pma__userconfing don't exist in engine 
      به ارور توجه نکردم و دیتابیس رو ساختم وقتی و وقتی روی دیتابیسی که ساختم کلیک میکنم این ارور به نمایش میاد 
      Table phpmyadmin.pma__tracking doesn't to exist in engine 
      ممنون میشم راهنمایی کنید چکار باید بکنم
      (از xampp استفاده میکنم)

• توسط mmotahari5
      سلام
      من با xampp خیلی کار میکنم و با ارور های متفاوتی برخورد کردم و جست و جو کردم و درست شده
      ولی این یکی دیگه نمیتونم حلش کنم
      خیلی کارم گیر کرده
      توی xampp دکمه mysql غیر فعال هستش و خیلی از روش ها رو رفتم ولی نشد
      الان میگه برو از دایرکتوری زمپ رو اجرا کن
      منم وقتی از دایرکتوری میزنم میگه فایل c:\xampp\mysql\bin\mysqld.exe رو پیدا نکردم
      اگه کسی هم نمیدونه چجوری درست میشه حداقل بگید چجوری از پروژه ای که کار میکردم خروجی بگیرم بدون اینکه mysql زمپ رو استارت کنم
      ممنون
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام دوستان
      من تصمیم دارم یه سری تغییرات تو قالب سایت و اکثر بخش ها بدم ، و این چند روزی زمان بر خواهد بود و از طرفی نمی خوام سایت غیر فعال باشه 
      چطور میتونم کل سایت رو از دایرکت ادمین کپی کنم و تو لوکال هاست ومپ بریزم و تغییراتم رو انجام بدم و بعد از اتمام کارم با سایت قدیمی جایگزین کنم ؟ 
      ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط mohammadrezaom

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
      سیستم عامل من لینوکس(کالی) میباشد و با نرم افزار xampp لوکال هاستم را مدیریت می کنم.
      اولین بارم هست که این کار را میکنم.
      با هزار تا زحمت تونستم صفحه phpmyadmin رو بیارم ولی حالا ۴ تا ارور می ده!!!
      اگر میشه راهنمایی کنید(۱۲ ساعته یک سره دارم روش کار میکنم اما درست نشدش :|