runy

وردپرس فارسی و سایت انگلیسی زبان

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یکی از زیر دامنه هام یا همون وبلاگ هام به زبان کامل انگلیسیه .با اینکه قلب انگلیسی ( فارسی نشده) براش گذاشتم ولی بازم چپ و راستش قاطیه عنوان مطلب را از راست به چپ میزاره در تنظیمات وردپرس فارسی در قسمت :

جهت ویرایشگر متنی صفحه نوشتن: جهت را چپ به راست کردم ولی بازن نشده چه باید کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود وردپرس فارسی هست؟ در wp-config مقدار fa_IR رو حذف کنید.

یا در پوشه languages در فایل fa_IR مقدار rtl رو حذف کنید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود وردپرس فارسی هست؟ در wp-config مقدار fa_IR رو حذف کنید.

یا در پوشه languages در فایل fa_IR مقدار rtl رو حذف کنید.

اینجوری کل وردپرس اینگلیسی میشه من می خوام فقط زیر دامنه ام انگلیسی بشه نه کل وردپرس سایت اصلی و زیر دامنه های دیگه فارسی باشند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اینجوری کل وردپرس اینگلیسی میشه من می خوام فقط زیر دامنه ام انگلیسی بشه نه کل وردپرس سایت اصلی و زیر دامنه های دیگه فارسی باشند

اگر از وردپرس شبکه استفاده می کنید و شبکه تون فارسی هست برای هر وبلاگ شما می تونید در قسمت تنظیمات زبان خودتون ( انگلیسی ) را انتخاب کنید. یعنی هر وبلاگ از تنظیمات خود تبعیت می کنه نه شبکه اصلی. مساله دوم استفاده از قالب انگلیسی هست که همیشه از چپ به راست هستند. مگر اینکه قالبتون مشکل داشته باشه.

دوست داشتید آدرس آنلاین بدهید تا نگاه کنیم .

ویرایش شده در توسط javad abbasi
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.میتونید از افزونه :

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-persian/

استفاده کنید.

این افزونه میتونه برای شما کار های افزونه جلالی رو انجام بده و در عین حال میتونه وردپرس رو هم انگلیسی کنه و یا فارسی(البته اگه دوست داشتید میتونید سایت رو فارسی کنید و پیشخوان رو انگلیسی و یا برعکسش هم ممکنه) در هر صورت افزونه ی بسیار جالبی هست...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو فایل هدر.پی اچ پی اگه خط زیر رو :

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" <?php language_attributes(); ?>>

دارید اونو به :

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">

تغییر بدید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.میتونید از افزونه :

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-persian/

استفاده کنید.

این افزونه میتونه برای شما کار های افزونه جلالی رو انجام بده و در عین حال میتونه وردپرس رو هم انگلیسی کنه و یا فارسی(البته اگه دوست داشتید میتونید سایت رو فارسی کنید و پیشخوان رو انگلیسی و یا برعکسش هم ممکنه) در هر صورت افزونه ی بسیار جالبی هست...

وقتی که فایل هر دو زبان موجود باشه خوب به راحتی از تنظیمات اعمال می کنه دیگه یعنی نیازی به این افزونه نیست. مگر اینکه در وردپرس شبکه بتونه زبان اصلی وردپرس شبکه را در ثبت نام بتونه با انتخاب کاربر زبانش عوض شه. چون قسمت ثبت نام وردپرس شبکه از زبان وبلاگ تبعیت نمی کنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اگر از وردپرس شبکه استفاده می کنید و شبکه تون فارسی هست برای هر وبلاگ شما می تونید در قسمت تنظیمات زبان خودتون ( انگلیسی ) را انتخاب کنید. یعنی هر وبلاگ از تنظیمات خود تبعیت می کنه نه شبکه اصلی. مساله دوم استفاده از قالب انگلیسی هست که همیشه از چپ به راست هستند. مگر اینکه قالبتون مشکل داشته باشه. دوست داشتید آدرس آنلاین بدهید تا نگاه کنیم .

در تنظیماتش انگلیسیش کردم ولی نشده اینم آدرسش

http://nedaj.ir/learning/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته سایت رو باز کنید، در فایل هدر این مقدار رو حذف کنید:

<?php language_attributes(); ?>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط WPfarsi
      وب سایت WPfarsi.com به فروش می رسد.
      این وب سایت حدود 4 سال است که به طور تخصصی بر روی وردپرس کار کرده است و هم اکنون با بسیاری از کلمات مربوط به وردپرس، افزونه وردپرس، قالب وردپرس، هک وردپرس و ... در صفحه اول و دوم گوگل است.
      نکته تجربی : با در دست داشتن این سایت که جایگاه خوبی در گوگل داره و همچنین داشتن تخصص در زمینه طراحی قالب وردپرس، می تونید درآمد خوبی رو داشته باشید و در دو ماه اول مبلغ سرمایه گذاری تون برگرده و برای اینکه بتونید بیشتر سفارش بگیرید، با توجه به نیاز شدید بازار، قطعا به یک تیم نیاز خواهید داشت.
      پیج رنک دومین 2 و الکسای جهانی آن 370 هزار است – ضمنا عمر دامنه از 2011 است.
      ورود به سایت : wpfarsi.com
      دومین کاملا مرتبط و رقابتی
      دارای 174 پست کامل سئو شده کاملا اختصاصی دست نویس!
      قالب اختصاصی با امکانات زیاد
      وردپرس کاملا بروز و پلاگین های کم
      کانال اختصاصی تلگرام wpfarsi
      توییتر اختصاصی wpfarsi
      پیج فیسبوک اختصاصی wpfarsi
      جیمیل اختصاصی wpfarsi.com@gmail.com
      هاست ایران سرور (ایران)
      پتانسیل دریافت سفارشات مربوط به وردپرس در حد بسیار بالا (سفارشات افزونه، قالب و ویرایش قالب و فارسی سازی)

فروش به بالاترین و سریعترین پیشنهاد. مبلغ پایه 9 میلیون تومان.
      ارسال پیام به wpfarsi.com@gmail.com
      با تشکر فراوان از دوستان خوبم در انجمن وردپرس پارسی که در ثبت این پیام همکاری ویژه ای داشته اند. به امید دیدار شما در همایش های بعدی وردپرس...
    • توسط prodesign
      با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستداران وب
      امروز براتون تمی را آماده سازی کردم که به نظر خودم فوق العاده است با من همراه باشید تا از امکانات این تم بهره لازم را ببریم.
      از تخفیف ویژه ما لذت ببرید
    • توسط z.sabet
      سلام وقتتون بخیر
      چه قسمتی از وردپرس فارسی رویه منو های قالب با اینترنت اکسپلورر تاثیر میذاره؟
      از یه قالب استفاده میکنم که وقتی رویه وردپرس فارسی نصب میکنم تو اینترنت اکسپلورر منوهای قسمت بالا نشون داده نمیشه!!!!
      ولی همین قالب با وردپرس انگلیسی تو اینترنت اکسپلورر ، منوها نشون داده میشه حتی اگه فارسی بنویسم !
      چی این وسط با فارسی سازی خراب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    • توسط sajjad_fx
      سلام بر مهندسین وردپرس
      امیدوارم که احوالتون خوب باشه
      جدیدا مشکلی با افزونه ی وردپرس فارسی برام پیش اومده، نمیدونم چرا وقتی تو افزونه ها سرچ میکنم، پیغام access denied میاد، یا اینکه وقتی میخوام افزونه ای رو نصب و یا بروزرسانی کنم پیغام میده که بسته دریافت نشد و اشکال در ارتباط با سرور پیدا شده...
      بعد غیر فعال سازی این افزونه مشکلی تو مواردی که گفتم ندارم... بروزسانی افزونه ی وردپرس فارسی هم که جدیدا اومد رو انجام دادم ولی متاسفانه مشکلی حل نشد... لازم به ذکر هست که بخش اخبار وردپرس هم برام ارور میده با این مضمون :
      خطای RSS: WP HTTP Error: Couldn't resolve host 'forum.wp-parsi.com'
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      یا علی
    • توسط حجت
      سلام
      در افزونه «وردپرس فارسی، نگارش 2.0.7» بخش «قواعد نگارشی» وقتی تیک گزینه «تبدیل خودکار حروف «ي» و «ك» عربی به «ی» و «ک» فارسی در هنگام نمایش و جستجوی هوشمند برای تمامی ترکیب‌های ممکن در هنگام جستجو» رو می‌زنم، کار نمی‌کنه.
      یعنی اگه کلمه‌ای با «ي» یا «ك» عربی تایپ شده باشه، و با کارکترهای فارسی جستجو بشه، پیداش نمی‌کنه!
      در نسخه‌های قبلی درست عمل می‌کرد!