رفتن به مطلب

راست چین کردن قالب توسط خود وردپرس ؟!؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قالب تمام انگلیسی رو وقتی روی وردپرسم (که فارسی هست) نصب می کنم کاملا راست چین و ترجمه میشه به صورت کاملا خودکار!

به صورت پیش فرض قالبم یه فولدر داره با نام CSS که کلاسها در اون تعریف شدن. در فایل main.css

اما وقتی پوسته رو نصب می کنم و خودکار راست چین میشه گویا کلاسها رو در یک فایل دیگه هم تعریف می کنه که برخی کلاسهای main.css رو از اولویت می اندازه.

به عنوان مثال یه دستور در فایل main.css هست با این کد:

margin-left: 10px;

که مال مکان لوگوی هدر هستش. عدد این رو همون 10px رو من هر چی تغییر میدم قالب تغییری نمی کنه !

اما کافیه به همون قسمت کدها این خط رو اضافه کنم:

margin-right: 700px;

مکان لوگو کاملا تغییر میکنه و مطابق این خط دستورات میشه.

الان کاملا مشخصه که تعاریف کلاسها در یه فایل دیگری به جز main.css هم داره انجام میشه

در ضمن هیچ گونه فایل rtl.css در هیچ جا و فولدری از قالب وجود نداره

اگر میشه من رو راهنمایی کنید که:

چطور می تونم بفهمم کلاسها در کدوم فایل دیگه ای دارن تعریف میشن (بعد از راست چین شدن قالب)

با سپاس

ویرایش شده توسط Germanizer
لینک به ارسال

1 - معمولاً قالب های برادران خارجی اینجوریه که استایل ها رو در چند فایل می نویسند تا ....

2 - اگر لینک آنلاین بدید میشه بررسی کرد - البته اگر پوسته خارج از قوانین انجمن نباشه

لینک به ارسال

1 - معمولاً قالب های برادران خارجی اینجوریه که استایل ها رو در چند فایل می نویسند تا ....

2 - اگر لینک آنلاین بدید میشه بررسی کرد - البته اگر پوسته خارج از قوانین انجمن نباشه

متشکرم ازت دوست من

متاسفانه خارج از قوانین این انجمن هم هست

اگر یه راه و چاهی بهم نشون بدید یا یه سرنخی بدید که کجاها رو بگردم هم خیلی به من لطف می کنید

بازم ممنون

لینک به ارسال

شما باید rtl ها رو توی استایل بررسی کنید. راه دیگه ایی نداره باید استایل پوسته رو کلا چک کنید و موارد راست چینی رو ازش دربیارید و پیدا کنید.

لینک به ارسال

شما باید rtl ها رو توی استایل بررسی کنید. راه دیگه ایی نداره باید استایل پوسته رو کلا چک کنید و موارد راست چینی رو ازش دربیارید و پیدا کنید.

اصلا هیچ فایل با نام rtl توی تمام پوشه های این قالب وجود نداره مرتضی خان

خب میشه یکم دقیقتر بگید چطور باید استایل پوسته رو کلا چک کنم ؟

یعنی تمام فایل های css رو باز کنم و ببینم توی خطهای برنامه کدومشون rtl نوشته شده؟

راه ساده تری شما پیشنهاد نمیکنید؟

لینک به ارسال

راه ساده همین هست. با یک ادیتور متنی براحتی میتونید انجام بدید.

لینک به ارسال

اصلا هیچ فایل با نام rtl توی تمام پوشه های این قالب وجود نداره مرتضی خان

خب میشه یکم دقیقتر بگید چطور باید استایل پوسته رو کلا چک کنم ؟

یعنی تمام فایل های css رو باز کنم و ببینم توی خطهای برنامه کدومشون rtl نوشته شده؟

راه ساده تری شما پیشنهاد نمیکنید؟

سلام دوست عزیز

این سوالتونو در قالب 3 سوال به نوعی دیگر مطرح کردید:

سوال 1 = مگه میشه در قالب فارسی فایل rtl.css وجود نداشته باشه ؟!؟!

سوال 2 = من اصلا نمی دونم یک کلاس چطوری و در کدوم فایل تعریف میشه که من دنبالش بگردم

سوال 3 = هیچ فایل با نام rtl توی تمام پوشه های این قالب وجود نداره

این افزونه برای Firefox را نصب کردید ؟؟

با افزونه firebug برای مرورگر Firefox از استایلی که در خروجی سایت ایجاد شده میتونید فایل استایلشو و همچنین کلاس های تعریف شده را با Ctrl+F پیدا کنید.

این مشکلو حل کنید تا موارد بعدی.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

من هم یک قالب انگلیسی نصب کردم خودش راست چین کرده ولی بعضی قسمت هاش رو نمیخوام راست چین بشه . کدوم فایل تنظیمات راست چین کردن اتوماتیک هست ؟

تو فایل های خود قالب هم فقط یکدونه css هست که style.css ـه

لینک به ارسال

همچنین میشه در آدرس

wp-content\languages

فایل fa_IR.php رو باز و rtl رو حذف کنید

لینک به ارسال

نکته

خیلی از طراحان که به شدت به استانداردها تعصب دارند کلاس های قالب را بر اساس کلاس های قالب دیفالت وردپرس نام گذاری می کنند و حتی واژه های بخش های مختلف را هم دقیقا یکسان می گیرند و تغییرات زبان را از روی فایل ترجمه اصلی در پوشه wp-content و استایل راست چین را از فایل rtl.css در پوشه قالب دیفالت می گیرند

برای اعمال تغییر در این نوع قالب ها در واقع باید استاتیل و ترجمه های قالب دیفالت وردپرس را تغییر داد

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

با سلام

من یه قالب انگلیسی رو وردپرس فارسی نصب کردم . منو ها راست چین شدن ولی نوشته ها چپ پین هستن. چطور میتونم راست چین کنم. لطفا در صورت امکان لینکی که آموزش ساده اون رو داشته باشه بفرمایید.

ممنون

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...