رفتن به مطلب

چند پرسش در مورد المنتور

mahanm93

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان می‌خواستم ببینم کسی با المنتور کار کرده می‌تونم کمکم کنه یا خیر!

1- استفاده از منابع المنتور چطور هست؟ چه هاستی باید خریداری کنم؟ چون شنیدم استفاده‌اش زیاده مخصوصاً با افزونه‌ها!

2- من از پوسته زفایر استفاده می‌کنم که با ویژال کامپوزر کار می‌کنه! با توجه به تجربه‌ام امکانات پوسته زیاد مهم نیست! چون من همه جای سایت به جز هدر رو با صفحه‌ساز ساختم و از طرفی اصلاً از کیفیت و ظاهر ویژال کامپوزر و افزونه‌هاش راضی نیستم! به نظرتون باید بیشتر در خرید قالب هزینه یا نه برم افزونه‌های المنتور رو تهیه کنم!

3- شما تجربه کار با المنتور رو داشتید و اون رو نسبت به قالب‌هایی که خودشون صفحه ساز اختصاصی دارن مثل دیوی و آوادا پیشنهاد می‌کنید؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

1- اصلا همچین موردی صحت نداره. بازارگرمی هست که به هر عنوانی هاست بفروشن!

2- از نظر ویژوال المنتور یک قدم از کمپوزر عقب تره، و در هر حال نیاز به استایل دادن داره.

3- المنتور به نسبت بقیه اول راهه و خیلی از امکانات خوبش پولیه. نظر شخصی من شما با هر چیزی که راحتتر هستید کار کنید فرقی نمی‌کنه چی باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...