• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
rezakianoosh

تغییر دو مقدار در افزونه wordpress seo yoast

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من برای سایت جدیدم از افزونه سئو وردپرس استفاده کردم تنظیماتش رو انجام دادم ولی با دو تا مشگل روبرو شدم .

به کد زیر نگاه کنید . این کد صفحه اصلی سایت هست .

<!-- This site is optimized with the Yoast WordPress SEO plugin v1.3.4.4 - http://yoast.com/wordpress/seo/ -->
<meta name="description" content="آرتاباز سایتی برای معرفی افزونه و پلاگین وردپرس به همراه دانلود پوسته و قالب وردپرس فارسی با سئو بالا می باشد"/>
<link rel="canonical" href="http://artabaz.ir/" />
<meta name="robots" content="noodp,noydir"/>
<meta property='og:locale' content='fa_IR'/>
<meta property='og:title' content='آرتاباز | آموزش وردپرس ، دانلود قالب وردپرس'/>
<meta property='og:description' content='افزایش امنیت سایت و وبلاگ وردپرسی با استفاده از Secret Key در ورپرس و اموزش نحوه استفاده از کلید های امنیتی حفاظتی برای جلوگیری از هک شدن'/>
<meta property='og:url' content='http://artabaz.ir/'/>
<meta property='og:site_name' content='آرتاباز | آموزش وردپرس ، دانلود قالب وردپرس'/>
<meta property='og:type' content='website'/>
<!-- / Yoast WordPress SEO plugin. -->

به جای اینکه در قسمت og:description توضیحات صفحه اصلی رو نشون بده توضیحات اولین مطلبی رو که ارسال کردم نشون میده در حالیکه در سایته ای بقیه دوستان به درستی کار میکنه و توضیحات صفحه اصلی رو نشون میده . در صفحات دیگه مشگلی نیست و به درستی کار میکنه .

مشگل بعدی که من با این افزونه دارم : نمیتونم مقدار og:site_name رو تغییر بدم و مقدار دلخواهم رو بزارم البته مشگل زیاد بزرگی نیست ولی اگه بشه تغییرش بدم خیلی خوب میشه .

منتظر راهنمایی های دوستان هستم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی تنظیمات اوپن گراف رو بررسی کردید؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله بررسی کردم ولی نتونستم تغییراتی رو که میخام اعمال کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با پوسته پیش فرض هم همین مشکل هست؟ (فقط برای تست)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله اصلا پوسته ماله خود وردپرس ( پوسته 2012 ) هست و هیچ ویرایشی در پوسته انجام نشده .

ادرس سایت : artabaz.ir چک کنیدو کدهای افزونه رو ببینید برای خودم جای تعجب داره چرا اینطوری نشون میده ؟؟؟

ویرایش شده در توسط rezakianoosh
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم یا مشگلات من تخصصی هستن یا اینکه بد شانسم مشگلاتی که سرم میاد بین 100000000نفر فقط برای یکی پیش میاد و کسی نمیتونه کمک کنه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس زی رو باز کنید :

site/wp-admin/admin.php?page=wpseo_social

و قسمت تنظیمات صفحه اصلی > توضیحاتش رو ادیت کنید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

og:descerption خودش درست شد ! مطلب سوم رو که ارسال کردم نمیدونم چه طوری ولی خودش درست شد ! :blink: حالا مونده og:site_name اینو باید چی کار کنم ؟ فکر کنم باید صبر کنم اینم خودش درست میشه :D

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر درست نشد در فایل اصلی افزونه باید تغییر ایجاد کنید که پیشنهاد نمیشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خط مورد نظر:

echo '<meta property="og:site_name" content="' . get_bloginfo("name") . '"/>' . "\n";

در فایلها میتوانید جستجو و تغییر دهید

og:site_name

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ولی مرتضی عزیز میگه توصیه نمیشه تغییر در کدهای خود افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

علتش هم مشکل در کارکرد افزونه نیست. تغییرات اعمالی بعد از هر بروزرسانی از بین میرن و باید مجدد ست بشن وگرنه مشکل دیگه ایی نیست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری