رفتن به مطلب

تغییر دو مقدار در افزونه wordpress seo yoast

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من برای سایت جدیدم از افزونه سئو وردپرس استفاده کردم تنظیماتش رو انجام دادم ولی با دو تا مشگل روبرو شدم .

به کد زیر نگاه کنید . این کد صفحه اصلی سایت هست .

<!-- This site is optimized with the Yoast WordPress SEO plugin v1.3.4.4 - http://yoast.com/wordpress/seo/ -->
<meta name="description" content="آرتاباز سایتی برای معرفی افزونه و پلاگین وردپرس به همراه دانلود پوسته و قالب وردپرس فارسی با سئو بالا می باشد"/>
<link rel="canonical" href="http://artabaz.ir/" />
<meta name="robots" content="noodp,noydir"/>
<meta property='og:locale' content='fa_IR'/>
<meta property='og:title' content='آرتاباز | آموزش وردپرس ، دانلود قالب وردپرس'/>
<meta property='og:description' content='افزایش امنیت سایت و وبلاگ وردپرسی با استفاده از Secret Key در ورپرس و اموزش نحوه استفاده از کلید های امنیتی حفاظتی برای جلوگیری از هک شدن'/>
<meta property='og:url' content='http://artabaz.ir/'/>
<meta property='og:site_name' content='آرتاباز | آموزش وردپرس ، دانلود قالب وردپرس'/>
<meta property='og:type' content='website'/>
<!-- / Yoast WordPress SEO plugin. -->

به جای اینکه در قسمت og:description توضیحات صفحه اصلی رو نشون بده توضیحات اولین مطلبی رو که ارسال کردم نشون میده در حالیکه در سایته ای بقیه دوستان به درستی کار میکنه و توضیحات صفحه اصلی رو نشون میده . در صفحات دیگه مشگلی نیست و به درستی کار میکنه .

مشگل بعدی که من با این افزونه دارم : نمیتونم مقدار og:site_name رو تغییر بدم و مقدار دلخواهم رو بزارم البته مشگل زیاد بزرگی نیست ولی اگه بشه تغییرش بدم خیلی خوب میشه .

منتظر راهنمایی های دوستان هستم

لینک به ارسال

بله بررسی کردم ولی نتونستم تغییراتی رو که میخام اعمال کنم

لینک به ارسال

بله اصلا پوسته ماله خود وردپرس ( پوسته 2012 ) هست و هیچ ویرایشی در پوسته انجام نشده .

ادرس سایت : artabaz.ir چک کنیدو کدهای افزونه رو ببینید برای خودم جای تعجب داره چرا اینطوری نشون میده ؟؟؟

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

نمیدونم یا مشگلات من تخصصی هستن یا اینکه بد شانسم مشگلاتی که سرم میاد بین 100000000نفر فقط برای یکی پیش میاد و کسی نمیتونه کمک کنه .

لینک به ارسال

آدرس زی رو باز کنید :

site/wp-admin/admin.php?page=wpseo_social

و قسمت تنظیمات صفحه اصلی > توضیحاتش رو ادیت کنید.

لینک به ارسال

og:descerption خودش درست شد ! مطلب سوم رو که ارسال کردم نمیدونم چه طوری ولی خودش درست شد ! :blink: حالا مونده og:site_name اینو باید چی کار کنم ؟ فکر کنم باید صبر کنم اینم خودش درست میشه :D

لینک به ارسال

اگر درست نشد در فایل اصلی افزونه باید تغییر ایجاد کنید که پیشنهاد نمیشه

لینک به ارسال

خط مورد نظر:

echo '<meta property="og:site_name" content="' . get_bloginfo("name") . '"/>' . "\n";

در فایلها میتوانید جستجو و تغییر دهید

og:site_name

لینک به ارسال

ممنون ولی مرتضی عزیز میگه توصیه نمیشه تغییر در کدهای خود افزونه

لینک به ارسال

علتش هم مشکل در کارکرد افزونه نیست. تغییرات اعمالی بعد از هر بروزرسانی از بین میرن و باید مجدد ست بشن وگرنه مشکل دیگه ایی نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...