omid1374

اجرای درخواست stats.wp.com/w.js

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . ببخشید مدتی  هست . وقتی وارد پیشخوان سایت وردپرسیم میشم سرعت بسیار پایینه . بررسی کردم دیدم از طرف سایت من به ادرس stats.wp.com/w.js که فیلتر هم هست درخواست ارسال میشه . از اونجایی که این ادرس فیلتره درخواستی دریافت نمیشه و همین موضوع باعث کاهش  سرعت پیشخوان من شده . میخواستم بدونم چطور از این درخواست جلوگیری کنم .

در ضمن وقتی ووکامرس رو غیر فعال میکنم این درخواستم از بین میره . خواهش میکنم اگر کسی راه حلی داره بگه . ممنون میشم ازش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، omid1374 گفته است :

سلام . ببخشید مدتی  هست . وقتی وارد پیشخوان سایت وردپرسیم میشم سرعت بسیار پایینه . بررسی کردم دیدم از طرف سایت من به ادرس stats.wp.com/w.js که فیلتر هم هست درخواست ارسال میشه . از اونجایی که این ادرس فیلتره درخواستی دریافت نمیشه و همین موضوع باعث کاهش  سرعت پیشخوان من شده . میخواستم بدونم چطور از این درخواست جلوگیری کنم .

در ضمن وقتی ووکامرس رو غیر فعال میکنم این درخواستم از بین میره . خواهش میکنم اگر کسی راه حلی داره بگه . ممنون میشم ازش

سلام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، cherry گفته است :

سلام

جواب نداد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nasisco
      با سلام
      وکتور ادرس زیر رو میخوایم پاک کنیم
      چون تو سورس سایت لود میشه و http هستش 
      و در تبدیل به https به مشکل برخوردیم 
      تمام عکسای با نام background6.png رو از هاست پاک کردم ولی از صفحه ولی پاک نمیشه 
      کسی هست بدونه راه حل این مشکل چیه ؟
      ممنون 
      http://rtl-automatic.ir/pixi/wp-content/uploads/2018/08/background6.png?id=1517
    • توسط mhdy06333
      سلام خدمت دوستان گرامی مشکل نصب نشدن ووکامرس در وردپرس و ارور دادن  چیه {{{نصب شکست خورد: این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature}}}منظورم این ارور هستش دلیلش چیه 

• توسط dandaneshop
      با سلام
      من دنبال یه افزونه میگردم که بتونم باهاش محصولات ناموجود را در آخر لیست نمایش محصولاتم در قسمت های مختلف سایت نمایش بده و محصولات موجود را در اول نمایش بده 
      آیا کسی افزونه ای میشناسه ؟
    • توسط rshorche
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      یه سایت برای نمایش کد تخفیف دارم 
      میخوام وقتی که یه پست رو ارسال میکنم یه باکس باشه که یه کد تخفیف رو نمایش بده 
      و یه دکمه باشه که هر سایتی که اون کد تخفیف رو ازش گرفتن لینک اون سایت رو بزارم و شخص با کلیک کردن روی دکمه منتقل بشه به اون سایت
      کد تخفیف و سایت رو میخوام به صورت دستی از داخل پنل وردپرس ثبت کنم 
      عکس ضمیمه هم نگاه کنید قسمتی که لازم دارم رو با رنگ مشکی نمایش دادم 
      خیلی ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه

• توسط alirezashoiee@gmail.com
      سلام. در صفحه پرداخت محصول وقتی کار بر اطلاعات خود را وارد میکند مانند نام و ادرس و..... در هنگام کلیک بر روی دکمه ثبت نمایش خطای خالی بودن فیلدها نمایان میشود.  لطفا اگر راه حلی برای این موضوع دارید بگید. با تشکر