Selno

مشکل در نمایش ایمیل

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلا دوستان من در قالبم از contact form 7 استفاده میکنم متاسفانه وقتی کابر توی سایت پیامی رو وارد میکنه و ثبت رو میزنه پیام سبز رنگ ارسال موفقیت آمیز نمایش داده میشه اما ایمیلی برای مدیر سایت ارسال نمیشه 

اینم بگم از افزونه Easy SMTP و یه افزونه دیگه هم که نشون داد ایمیل به درستی ارسال شده استفاده کردم و مشکل از هاست هم نیست چون روی دو تا هاست مختلف و همچنین درون localhost هم این مشکل پابرجاست !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      دوستان من کد نویسی بلد نیستم و بعد یک فرم یکی از دوستان با افزونه فرم تماس 7 برام نوشت البته با کد نویسی.
      دانلود فایل کد فرم نوشته شده:
      http://uupload.ir/view/l17f_%D8%AB%D8%A8%D8%AA_%D9%86%D8%A7%D9%85_%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9%DB%8C.txt/ 

فرم نوشته شده حال در وبسایت من:
      https://shayan-sms.ir/shayan/

حالا من می خواهم به جای افزونه فرم تماس 7 از افزونه گراویتی فرم استفاده کنم.
      و حالا هر کاری میکنم دقیق دقیق همین فرم در گراویتی فرم هم بیاد نمیشه و روش های مختلفی انجام دادم ولی اگر اشتباه نکرده باشم چون با توجه به فرم تماس 7 نوشته شده باید بعضی از جاهای کد به گراویتی فرم تغییر پیدا کند.

حالا خواهش میکنم یکی برام انجامش بده و برام ارسال کند
      مرسی
    • توسط Selno
      سلام فرم تماس 7 روی قالبم کار نمیکنه یعنی به این صورته که وقتی دکمه ثبت اطلاعات رو میزنم پیامی با کادر سبز نشون میده که پیام با موفقیت ارسال شد ولی داخل ایمیلم که میرم میبینم پیامی نیومده چه تو Inbox چه تو spam !
    • توسط mehrankiani
      وقت بخیر
      چطور میتونم فرم تماس رو جوری تنظیم کنم که بر از کلیک روی دکمه ارسال مطلب، پیغامی به کاربر نمایش داده بشه و توضیحی داده بشه!!!؟
    • توسط pouyavatani
      سلام.
      من دارم از افزونه فرم تماس 7 استفاده میکنم که یه کد میده و میگه اینو تو برگه مورد نظر کپی کن تا فرم نمایش داده بشه:
      [contact-form-7 id="102" title="فرم تماس 1"]

ولی وقتی برگه جدید ایجاد میکنم و این کد رو توش وارد میکنم، با کلیک روی لینک برگه قالب صفحه اصلی نمایش داده میشه.وقتی هم که قالب برگه رو از حالت پیشفرض تغییر میدم فرم نمایش داده نمیشه.
    • توسط hojat910
      سلام
      آیا فرم تماس 7 این امکان رو داره که بشه باهاش یه فرم درست کرد که قیمت هارو محاسبه کنه (جمع و تفریق کنه) و در آخر قیمت نهایی رو مشخص کنه؟
      اگر این امکان رو نداره لطفا یه افزونه خوب معرفی کنید
      پ.ن:
      سوالاتی که درزمینه ی سوال من بود هیچ کدوم به نتیجه نرسیده بود