رفتن به مطلب

مارکت وردپرس ارزان قیمت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

http://wordpresschi.ir/

ویرایش شده توسط wordpresschi
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، wordpresschi گفته است :

سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

سلام

ایا افزونه و قالب هاش معتبر هست؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

ایا افزونه و قالب هاش معتبر هست؟

سلام

پیشنهاد میکنم همیشه از مارکت های معتبر خرید کنید (البته به این دلیل میگم که حداقل پشتیبانی درست و درمونی دارن معمولا و میشه یکم اعتماد کرد)

بیشتر محصولات خارجی که در ایران برای فروش گذاشته میشه نال شده هستند و هیچوقت محصول اصلی رو با لایسنس بهتون نمیدن مثلا شاید از صد فقط 1% این احتمال وجود داشته باشه

محصول تک لایسنس خریداری میشه و فقط روی یک وبسایت قابلیت نصب داره 

نمیشه ریسک کرد و یک محصول چند کاربره خرید و برای فروش در ایران گذاشت و میان ی محصول با قیمت 60 دلار میخرن (چند کاربره بالای 300 دلاره) ، لایسنسش رو برمیدارن و میفروشن

تو ایران بگی کپی رایت طرف فکر میکنه خیلی ببخشید" بهش فحش دادی

متاسفانه افرادی غیرمتخصص اومدن سمت وردپرس به این دلیل که میشه با چند تا افزونه نال شده به درآمدهای میلیونی رسید ک همونم ی افزونه میزاره برا فروش یکی دیگه ازش میخره میزاره تو سایت خودش، تهش هیچی ب هیچی

وردپرس خوب بود...دیگه باید فاصله گرفت

نمیدونم شاید کلا من اشتباه میکنم :unsure:

( واقعا منظورم دوستان انجمنی نیست ، خداروشکر همه اینجا به نظرم متخصص هستند ب جز بنده و تا حد امکان مشکلات رو حل میکنند )

لینک به ارسال
در در 8/8/2019 at 20:36، cherry گفته است :

سلام

پیشنهاد میکنم همیشه از مارکت های معتبر خرید کنید (البته به این دلیل میگم که حداقل پشتیبانی درست و درمونی دارن معمولا و میشه یکم اعتماد کرد)

بیشتر محصولات خارجی که در ایران برای فروش گذاشته میشه نال شده هستند و هیچوقت محصول اصلی رو با لایسنس بهتون نمیدن مثلا شاید از صد فقط 1% این احتمال وجود داشته باشه

محصول تک لایسنس خریداری میشه و فقط روی یک وبسایت قابلیت نصب داره 

نمیشه ریسک کرد و یک محصول چند کاربره خرید و برای فروش در ایران گذاشت و میان ی محصول با قیمت 60 دلار میخرن (چند کاربره بالای 300 دلاره) ، لایسنسش رو برمیدارن و میفروشن

تو ایران بگی کپی رایت طرف فکر میکنه خیلی ببخشید" بهش فحش دادی

متاسفانه افرادی غیرمتخصص اومدن سمت وردپرس به این دلیل که میشه با چند تا افزونه نال شده به درآمدهای میلیونی رسید ک همونم ی افزونه میزاره برا فروش یکی دیگه ازش میخره میزاره تو سایت خودش، تهش هیچی ب هیچی

وردپرس خوب بود...دیگه باید فاصله گرفت

نمیدونم شاید کلا من اشتباه میکنم :unsure:

( واقعا منظورم دوستان انجمنی نیست ، خداروشکر همه اینجا به نظرم متخصص هستند ب جز بنده و تا حد امکان مشکلات رو حل میکنند )

درود و سلام

تمامی فرمایشات و نظرات استاد عزیز تایید میشود

در در 8/8/2019 at 15:09، wordpresschi گفته است :

همیشه برای اینکه 10 تومن کمتر خرج کنی خودت و زحمات چند ساله رو با یه افزونه مخرب و حاوی شل و... خراب نکن.

متاسفانه تمامی سایت های ایرانی که قالب یا افزونه می فروشند همه شون نسخه های نال شده رو از سایت های وارز خارجی دانلود می کننند و می گویند نسخه اصلی خریداری شده از تم فارست بعدش یه تغییراتی درش میدن و به اسم سایت خودشون می فروشند

جالب بود چندی پیش توسط یکی از دوستانم از یکی از سایت های مطرح فروش قالب و افزونه یک افزونه خریداری شده بود بعدش ما بررسی کردیم دیدیم که در توضیحات لینک یک سایت وارز خارجی بود!!

پس کلا دور خرید قالب و افزونه از سایت های ایرانی خط بکشید. مگر قالب یا افزونه ای که صفر تا صد توسط شخص در داخل کشور طراحی شده باشه و طرف از چند و چون کارش باخبر باشه که بعدش بتونی پشتیبانی ازش بگیری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...