رفتن به مطلب

نیازمند پلاگین نویس یا راهنمایی جهت پیدا کردن پلاگین

پست های پیشنهاد شده

سلام افزونه ای برای سایتم نیاز دارم که اگر موجود دارید پیشنهاد بدید اگر نه امکان نوشتن رو دارید ؟

سوال 1 )

به این صورت هست که سایت طراحی عکس موزاییکی دارم و نیاز دارم به هنگام سفارش از مشتری یک عکس بزرگ و تعدادی عکس کوچیک دریافت کنم ، افزونه yith woccommerce upload  تا حدودی این امکان رو برام فراهم میکنه اما من نیاز دارم همزمان تعداد 50 تا 200 عکس از کاربر دریافت کنم و نمیشه با این افزونه ( من دوتا فیلد اپلود میخوام یکی برا یک عکس بزرگ و دومی برای اون تعداد عکس بعدی ) شما افزونه ای رو سراغ دارید پیشنهاد کنید ؟

سوال 2 ) 

نیازمند افزونه ای هستم که صفحه لیست سفارش ها رو مثل سایت دی جی کالا یا سایت های مشابه نشون بده یک عکس آپلود میکنم و مشتری بعد از اینکه ثبت سفارش کرد بتونه رهگیری محصولش رو این شکلی انجام بده ( تصویر آپلود شده)

سوالات بالا اگر افزونه اماده هست پیشنهاد بدید 

اگر نه که نیاز دارم افزونه ای برام بنویسید که کاربر بعد از خرید از سایتم به یه فرم مثل عکس زیر بره و عکس ها رو ارسال کنه و ما بهش پیشنمایشی بدیم و اگر تایید کرد براش ارسال کنیم

WhatsApp Image 2019-08-02 at 16.09.49 (1).jpeg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...