chem

از پرشین گیگ هاست و فضا نخرید!!!!

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود دوستان عزیز

چند مدتی هست از پرشین گیگ فضای 20 گیگابایتی میزبانی فایل با لینک مستقیم خریداری کردم اما در 24 ساعت یک ساعت هم سرویس اونها پایدار نیست و همیشه خطای 504 یا 503 یا gateway timeout میده و اصلا هم پاسخگو نیستند شما تیکت بزنید 24 ساعت بعد هم کسی جواب نمیده

گفتم تجربه رو در اختیار دوستان بزارم تا اونها دچار این ضرر و زیان نشوند

ویرایش شده در توسط chem
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، chem گفته است :

درود دوستان عزیز

چند مدتی هست از پرشین گیگ فضای 20 گیگابایتی میزبانی فایل با لینک مستقیم خریداری کردم اما در 24 ساعت یک ساعت هم سرویس اونها پایدار نیست و همیشه خطای 504 یا 503 یا gateway timeout میده و اصلا هم پاسخگو نیستند شما تیکت بزنید 24 ساعت بعد هم کسی جواب نمیده

گفتم تجربه رو در اختیار دوستان بزارم تا اونها دچار این ضرر و زیان نشوند

سلام

ممنون

برای چنین مواردی بنظرم میشه حداقل کار رو انجام داد و سرویس دهنده رو تغییر بدی

اما وقتی سرور رو پاک کنن و جوابی ندن، اونوقت چ کاری میشه کرد؟ نتیجه زحمات چی میشه؟

متاسفانه هاستینگ های ایرانی کم کم دارن وارد خلا های خیلی بد میشن از عدم پایداری سرور گرفته تا پاک شدن سرور و عدم پاسخگویی

(تجربه خارجی نداشتم فعلا شاید بدتر از اینا باشن :) همیشه نمیشه گفت همه چیز خارجی خوبه :D)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام
ممنون
برای چنین مواردی بنظرم میشه حداقل کار رو انجام داد و سرویس دهنده رو تغییر بدی
اما وقتی سرور رو پاک کنن و جوابی ندن، اونوقت چ کاری میشه کرد؟ نتیجه زحمات چی میشه؟
متاسفانه هاستینگ های ایرانی کم کم دارن وارد خلا های خیلی بد میشن از عدم پایداری سرور گرفته تا پاک شدن سرور و عدم پاسخگویی
(تجربه خارجی نداشتم فعلا شاید بدتر از اینا باشن [emoji4] همیشه نمیشه گفت همه چیز خارجی خوبه [emoji3])
درود استاد
دقیقاً همین طوره
اما من کار رو محکم کاری کردم
تمامی فایل ها یه نسخه بک آپ کارم که اگه سرور رفت رو هوا و دیگه جواب نداند بشه استفاده کرد
و دقیقاً می‌خوام به یه هاستینگ دیگه منتقل کنم
خوشبختانه سرعت آپلودم بالاست و مشکلی در آپلود ندارم
که تا الان نظرم روی هاست دی ال هست سرور ایران روی دیتاسنتر آسیاتک و همین طور میهن وب هاست و پارس پک
که در حال رایزنی هستم
نظر دوستان جویا شدم
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری