رفتن به مطلب

از پرشین گیگ هاست و فضا نخرید!!!!

chem

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان عزیز

چند مدتی هست از پرشین گیگ فضای 20 گیگابایتی میزبانی فایل با لینک مستقیم خریداری کردم اما در 24 ساعت یک ساعت هم سرویس اونها پایدار نیست و همیشه خطای 504 یا 503 یا gateway timeout میده و اصلا هم پاسخگو نیستند شما تیکت بزنید 24 ساعت بعد هم کسی جواب نمیده

گفتم تجربه رو در اختیار دوستان بزارم تا اونها دچار این ضرر و زیان نشوند

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، chem گفته است :

درود دوستان عزیز

چند مدتی هست از پرشین گیگ فضای 20 گیگابایتی میزبانی فایل با لینک مستقیم خریداری کردم اما در 24 ساعت یک ساعت هم سرویس اونها پایدار نیست و همیشه خطای 504 یا 503 یا gateway timeout میده و اصلا هم پاسخگو نیستند شما تیکت بزنید 24 ساعت بعد هم کسی جواب نمیده

گفتم تجربه رو در اختیار دوستان بزارم تا اونها دچار این ضرر و زیان نشوند

سلام

ممنون

برای چنین مواردی بنظرم میشه حداقل کار رو انجام داد و سرویس دهنده رو تغییر بدی

اما وقتی سرور رو پاک کنن و جوابی ندن، اونوقت چ کاری میشه کرد؟ نتیجه زحمات چی میشه؟

متاسفانه هاستینگ های ایرانی کم کم دارن وارد خلا های خیلی بد میشن از عدم پایداری سرور گرفته تا پاک شدن سرور و عدم پاسخگویی

(تجربه خارجی نداشتم فعلا شاید بدتر از اینا باشن :) همیشه نمیشه گفت همه چیز خارجی خوبه :D)

لینک به ارسال
سلام
ممنون
برای چنین مواردی بنظرم میشه حداقل کار رو انجام داد و سرویس دهنده رو تغییر بدی
اما وقتی سرور رو پاک کنن و جوابی ندن، اونوقت چ کاری میشه کرد؟ نتیجه زحمات چی میشه؟
متاسفانه هاستینگ های ایرانی کم کم دارن وارد خلا های خیلی بد میشن از عدم پایداری سرور گرفته تا پاک شدن سرور و عدم پاسخگویی
(تجربه خارجی نداشتم فعلا شاید بدتر از اینا باشن [emoji4] همیشه نمیشه گفت همه چیز خارجی خوبه [emoji3])
درود استاد
دقیقاً همین طوره
اما من کار رو محکم کاری کردم
تمامی فایل ها یه نسخه بک آپ کارم که اگه سرور رفت رو هوا و دیگه جواب نداند بشه استفاده کرد
و دقیقاً می‌خوام به یه هاستینگ دیگه منتقل کنم
خوشبختانه سرعت آپلودم بالاست و مشکلی در آپلود ندارم
که تا الان نظرم روی هاست دی ال هست سرور ایران روی دیتاسنتر آسیاتک و همین طور میهن وب هاست و پارس پک
که در حال رایزنی هستم
نظر دوستان جویا شدم
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...