رفتن به مطلب

آزمون الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواهم توی سایتم ازمون الکترونیکی برگزار کنم ایا افزونه ای هست که بتونه این کار را بکنه یا باید طراحی کرد ؟

یه توضیح کامل بدهید . باتشکر

لینک به ارسال

خواسته شما نیاز به تجربه یا تست افزونه داره

که نه تجربه‌ای هست و نه زمانی

بهترین کار اینه که در وردپرسی جدا تک تک افزونه‌ها را تست کنید

و بهترین را برای کار خود انتخاب کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با عرض سلام

حضرت پارسا مرحمت فرموده و گزینه جستجو در دایرکتوری پلاگین‌های وردپرس را در بطن پست درج کرده، اما بهتر بود که یکی دو گزینه را به طور خاص معرفی می‌کرد. البته می‌دانم که نیت‌شان خیر بوده، اما از عزیزی که عضو هیأت مدیره انجمن است، قدری بیشتر انتظار می‌رود.

پیش‌ترها مدتی را صرف جستجو و تست پلاگین‌های مرتبط با موضوع آموزش و آزمون الکترونیکی کردم و راستش منجر به نتیجه دلخواه نشد. یکی دو سالی از آن زمان می‌گذرد و شک ندارم که کیفیت پلاگین‌ها ارتقا یافته و می‌توان گزینه درست و درمانی پیدا کرد. البته یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد پرند؛ اسکریپتی با نام تستا تدارک دیده که آن را یک سال پیش برای یکی از دوستان نصب کردم. چند وقت پیش که جویا شدم، اعلام رضایت کرد. نصبش فوق‌العاده ساده است، اما درباره شیوه، کیفیت و امینیت اسکریپ تستا نمی‌توانم اظهارنظر کنم. برای انجام کارهای فوری تا یافتن پلاگین مناسب در مخزن وردپرس گزینه بدی نیست.

انشالله که دردی از مشکل‌تان دوا کند!

• امتیاز 3
لینک به ارسال

با عرض سلام

حضرت پارسا مرحمت فرموده و گزینه جستجو در دایرکتوری پلاگین‌های وردپرس را در بطن پست درج کرده، اما بهتر بود که یکی دو گزینه را به طور خاص معرفی می‌کرد. البته می‌دانم که نیت‌شان خیر بوده، اما از عزیزی که عضو هیأت مدیره انجمن است، قدری بیشتر انتظار می‌رود.

پیش‌ترها مدتی را صرف جستجو و تست پلاگین‌های مرتبط با موضوع آموزش و آزمون الکترونیکی کردم و راستش منجر به نتیجه دلخواه نشد. یکی دو سالی از آن زمان می‌گذرد و شک ندارم که کیفیت پلاگین‌ها ارتقا یافته و می‌توان گزینه درست و درمانی پیدا کرد. البته یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد پرند؛ اسکریپتی با نام تستا تدارک دیده که آن را یک سال پیش برای یکی از دوستان نصب کردم. چند وقت پیش که جویا شدم، اعلام رضایت کرد. نصبش فوق‌العاده ساده است، اما درباره شیوه، کیفیت و امینیت اسکریپ تستا نمی‌توانم اظهارنظر کنم. برای انجام کارهای فوری تا یافتن پلاگین مناسب در مخزن وردپرس گزینه بدی نیست.

انشالله که دردی از مشکل‌تان دوا کند!

سپاس از دیدگاهتون :D

به هر حال ما هم در سطح خودمون همچنان یک کاربر هستیم

در زمینه افزونه ای برای آزمون ، به گمان بسیار گروه وردپرس پارسی در آینده افزونه ای را برای این کار پخش می‌کند

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من دانلود کردم یه اموزش نصب پیدا کردم

http://aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2583#25928

حالا باید یه دیتابیس جدا بسازم ؟ و بعد پوسته را اپلود کنم ؟

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

دوستان عزیز

اگر مبحث روی اسکریپت تستا هست تاپیک رو منتقل کنیم؟

لینک به ارسال

سلام دوستان؛

اول؛ موضوع تستا را صرفا از این منظر طرح کردم که کار دوست‌مان تا پیدا پلاگین مناسب معطل نماند و راستش بهتر است که این موضوع در همان وب‌سایت دنبال شود و در ادامه این موضوع، صرفا درباره پلاگین‌های موجود در زمینه آموزش و ازمون گفتگو شود.

دوم؛ پارسای عزیز فرموده‌اند که گروه وردپرس پارسی در تدارک پلاگینی برای مدیریت ازمون الکترونیکی است. اگر توضیح بیشتری ارائه شود موجب امتنان است. راستش دوست‌تر دارم که از تستا خلاص شوم و یکپارچگی وردپرس را حفظ کنم. متأسفانه سطح فنی قابل قبولی ندارم که اگر داشتم، در شکل‌گیری‌اش مشارکت می‌کردم.

ارادتمند

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...