رفتن به مطلب

مشکل در نشان دادن مطلب اصلی در ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

وقتی خواننده وبلاگ وردپرسی شما، روی ادامه مطلب کلیک می کنه به قسمتی از مطلب کامل هدایت میشه که ادامه ی چیزیست که در صفحه اصلی خونده.

دیدم در بعضی از سیستم های وبلاگ نویسی، چند خط ابتدا در ادامه مطلب نمیاد؛ اما در وردپرس چیزی بعنوان برگ ادامه مطلب نداریم! بلکه با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به خط بعدی مطلب کامل هدایت میشیم.

اگه شما هنگام کلیک روی ادامه مطلب، به ابتدای مطلب کامل هدایت میشی، باید کد پوستتو اصلاح کنی.

اما اگه میخوای خلاصه مطلبت در صفحه اصلی متفاوت از مطلب کاملت باشه، می تونی از قسمت چکیده استفاده کنی و اون رو در صفحه اصلی نمایش بدی.

لینک به ارسال

والا من گیج شدم

وقتی که کاربر روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنه هم مطلب چکیده که در صفحه اصلی گذاشتم و هم مطلب کامل ادامه مطلب در ادامه نشان داده میشوند در صورتی که من میخوام فقط مطلب کامل در ادامه مطلب نشون داده بشه .

اینهم اضافه کنم که قالب قبلی اینطوری نبود وقتی که قالب رو عوض کردم اینطوری شد

لینک به ارسال

موقع ارسال پست میتونید در بخش توضیح کوتاه یک توضیح بزارید و در بخش ادیتور توضیح اصلی رو بنویسید.

لینک به ارسال

از این شیوه که همه استفاده میکنن استفاده کنید . . .

خلاصه مطلب / چکیده / مقدمه ای کوتاه و . . . (در صفحه اصلی و ادامه مطلب دیده میشه)

<!--more-->

ادامه مطلب / نسخه کامل مطلب و . . . (در ادامه مطلب دیده میشه)

متن های اول و دوم نبایدعین هم باشه که تکراری به نظر برسه . چون قراره چکیده در ادامه مطلب هم نمایش داده بشه

- توی پرانتز هم عرض کنم که برای سئو بهتر هم سعی کنید متن اول چند تا کلمه کلیدی از متن اصلی و عنوان رو داشته باشه -

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ تان فقط این

<!--more-->

ادامه مطلب / نسخه کامل مطلب و . . . (در ادامه مطلب دیده میشه)

یک توضیح مختصری بدی که اینو باید کجا بذارم

ویرایش شده توسط temp-final
لینک به ارسال

ببینید اصلاً لازم نیست توی فایل singe تغییر بدید . توضیحاتم کامل بود . کدهایی که توی این فایل انجام دادید رو برگردونید . حالا طبق توضیحات مطلبتون رو بنویسید . تمامی این کارها فقط در ادیتور انجام میشه و اصلاً لازم نیست کدهای قالب رو دستکاری کنید .

1111111111111111

<!--more-->

2222222222222222

به همین منوال که بنویسید شما در صفحه اصلی متن 1111111111111 رو دارید و در ادامه مطلب دارید :

1111111111111111

2222222222222222

لینک به ارسال

دوست عزیز اسپم نکنید. چون فقط باعث محرومیت شما از پست میشه و سودی برای شما نداره.

در مورد مشکل هم ببینید در فایل ایندکس تابع the_excerpt دارید؟

لینک به ارسال

با تشکر از شما دوستانی که پاسخ اشتباهی داده اید مشکل حل شد

کسانی که این مشکل را دارند کد زیر را تو فایل singel.php جستجو کنند

<?php the_content(__('')); ?>

و کد زیر را بجای کد بالا تغییر کنید

<?php the_content("",true); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...