2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من برای ورود به پیشخوان سایت مشکل دارم 

و پیغام سایت با مشکلات فنی دچار شده است. رو میده

123.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پوشه wp-content رو تغییر نام بدید و ببینید بازهم خطا دارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sartech
      با سلام

دوستان من موقع سفارشی سازی وردپرس به این ارورو   Fatal error: Call to undefined method _WP_Editors::enqueue_default_editor() in /home/sartechc/public_html/wp-includes/general-template.php on line 3193   رو به رو میشم هر چقدر سرچ کردم چیزی خاصی پیدا نکردم لطفا کمک کنید

• توسط mahmodk
      سلام دوستان. بعد از آپدیت وردپرس به نسخه 4.9.1 گزینه پاک کردن لینک ها در بخش ویرایش مطالب وردپرس من حذف شده است. آیا این مشکل برای شما هم پیش آمده ؟ فکر می کنید دلیل این مشکل چیست؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      http://hayatkhalvat.com
    • توسط lita
      سلام وقتتون بخیر
      وردپرس به صورت اتومات به نسخه 4.8 آپدیت کردم و همزمان کلیه افزونه ها آپدیت شدن .بعد دیدم قالب و افزونه ها شناسایی نمیشن و از خود پنل وردپرس هم نمیتونم استفاده کنم .
      نسخه قبلی وردپرس ریختم و بک آپ قبلی رو ریستور کردم بعد به صورت دستی وردپرس آپدیت کردم و مشکل قالب و تنظیمات پنل اصلی وردپرس حل شد اما هنوز افزونه ها رو نمیشناسه وتنظیمات کاملا بهم ریخته. حالا هم هر افزونه ای نصب میکنم میگه فایل این افزونه موجوده و باز هم صفحه سفیده.
      لطفا دوستان راهنمایی کنن
      ممنون
    • توسط lita
      سلام وقتتون بخیر
      وردپرس به صورت اتومات به نسخه 4.8 آپدیت کردم و همزمان کلیه افزونه ها آپدیت شدن .بعد دیدم قالب و افزونه ها شناسایی نمیشن و از خود پنل وردپرس هم نمیتونم استفاده کنم .
      نسخه قبلی وردپرس ریختم و بک آپ قبلی رو ریستور کردم بعد به صورت دستی وردپرس آپدیت کردم و مشکل قالب و تنظیمات پنل اصلی وردپرس حل شد اما هنوز افزونه ها رو نمیشناسه وتنظیمات کاملا بهم ریخته. حالا هم هر افزونه ای نصب میکنم میگه فایل این افزونه موجوده و باز هم صفحه سفیده.
      لطفا دوستان راهنمایی کنن
      ممنون
    • توسط runy
      سلام
      ما قالبی را از سایت هویلا خریدم . این قالب ازفریم ورکی به نام Cherry Framework استفاده میکند .
      مشتری دامنه را تغییر داد بعد زا انتقال این ارور را میده و وارد پیشخوان نمیشه :
      lessphp fatal error: load error: failed to find /home/parsian1/public_html/wp-content/themes/theme51349/style.less
      اصلا این فایل style.less نیست
      مشکل از کجاست ؟
      ممنون