رفتن به مطلب

خطای 504 برای ورود به پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر دوستان. 

سایت مشکلی نداره و بالاست. اما وقتی میخوایم وارد مدیریت بشیم ، کلی طول میکشه که لود بشه و بعد خطای Gateway Timeout 504 رو میده. 

اما با ف ی ل ت رش ک ن وارد پیشخوان میشه

ویرایش شده توسط Worldword
لینک به ارسال
نقل قول

درود

به طور کلی از سمت سرور هست این مشکل و بهتره با مدیر سرور مطرح کنی موضوع رو اما از رایج ترین دلایل اون :

• ممکن است ارتباط شبکه بین دو سرور ضعیف و یا کند باشد.
  • یا سرور پشتی به دلیل عمکرد پایین ویا شلوغی زیاد خیلی کند شده است.
  • و یا زمان timeout تنظیم شده در سرور پشتی کوتاه است.

موفق باشی

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، majidchamran گفته است :

با پشتیبانی سرور مطرح کردم موضوع رو. گفتن که تست کردن و مشکل در ورود به پیشخوان نبوده و همچنین سرور مشکلی ندارد. از طرفی گفتن که ممکنه مربوط به وردپرس ، قالب یا افزونه باشه. آیا اگر مشکل از قالب ، افزونه یا وردپرس بود ، پشتیبانی سرور ، میتونست وارد پیشخوان بشه ؟ (دسترسی رو بهشون دادم که تست کنن) . اما همچنان مشکل ادامه داره.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Worldword گفته است :

با پشتیبانی سرور مطرح کردم موضوع رو. گفتن که تست کردن و مشکل در ورود به پیشخوان نبوده و همچنین سرور مشکلی ندارد. از طرفی گفتن که ممکنه مربوط به وردپرس ، قالب یا افزونه باشه. آیا اگر مشکل از قالب ، افزونه یا وردپرس بود ، پشتیبانی سرور ، میتونست وارد پیشخوان بشه ؟ (دسترسی رو بهشون دادم که تست کنن) . اما همچنان مشکل ادامه داره.

شما ابتدا از طریق هاست از سایت بک آپ بگیر (حتما بک اپ بگیر)

سپس یه نسخه از آخرین ورژن وردپرس رو توی محیط هاست اکسترکت کن (پوشه نصب وردپرس رو حذف کن )

اگه مشکل از وردپرس باشه با این کار حل میشه

لینک به ارسال

اساتید اگر ممکنه لطفا راهنمایی کنید. 

من هر کاری کردم درست نشد. 

قبلا گفتم که با وی پی ان وارد داشبورد میشه . با وی پی ان وارد شدم و وردپرس  رو که آخرین نسخه بود رو مجددا راه اندازی کردم. در حین راه اندازی مجدد یک پیام میده که مفهومش رو نفهمیدم:

اعتبار wordpress-5.2.2-no-content.zip را نمیتوان تایید کرد زیرا امضایی یافت نشد.

اما در نهایت وردپرس رو مجددا راه اندازی میکنه. اما مشکل همچنان ادامه داره. گاهی اوقات هم خطای 400 bad request رو میده.

فکر میکنم این مشکل از زمانی رخ داد که هاستمون معلق شد برای مدتی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...