رفتن به مطلب

اتصال به وب سرویس خارجی

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام و روزتون بخیر. نمیدونم سوالم ابتداییه یا نه چون من اصولا وردپرس کار نیستم..!! اما بنابر الزامی که پیش اومده ناچارم مشکلم رو بیان کنم. آیا پلاگین مناسبی واسه ارتباط یک صفحه وردپرس با یک وب سرویس خارجی(API) وجود داره؟؟ یا باید حتما از کدنویسی در صفحه مون استفاده کنیم؟؟ ببینید یک فرم در صفحه داریم و یک دکمه submit .. هدفم اینه که وقتی روی submit کلیک میشه اطلاعات فرم به یک آدرس API ارسال بشه و نتیجه رو در صفحه بعد (یا  همین صفحه جاری) نمایش بدم(یک صفحه Registration ساده).. توی نت زیاد سرچ کردم.. کدهای php مورد نیاز رو تا حدودی پیدا کردم..بعنوان مثال میدونم میشه از توابع  wp_remote_get یا wp_safe_remote_post استفاده کرد ولی مشکل اینجاست که نمیدونم این کدها کجا باید نوشته بشه.یعنی چطور آدرس api موردنظرم رو به دکمه bind کنم یا هر روش دیگه ای.. قطعا نمیخام با JavaScript این کار رو انجام بدم(به لحاظ امنیتی) .. امیدوارم بتونید کمکم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...