1 پست در این موضوع قرار دارد

وقت همگی بخیر
توی افزونه دکان وقتی فروشنده محصولی رو ثبت میکنه توی پنل وردپرس مدیر باید منتشرش کنه تا تایید بشه
وقتی مدیر منتشر میکنه فروشنده به نام مدیر تغییر میکنه و دیگه توی پنل فروشنده نمایش نمیده
علت چیه ؟
راه حل ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mr.karimi
      سلام خدمت دوستان گرامی
      من وقتی افزونه دکان رو نصب کردم 3 تا تب به اسم حمل ونقل و اطلاعات فروشنده و محصولات بیشتر اضافه شده به صفحه محصول و میخوام که این 3 تا تب نمایش داده نشن و کاربر نبینتش.
      ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا خیلی ضروری هستش برام

• توسط omidch
      سلام دوستان خسته نباشید.
      وبسایت ما از پلاگین (دکان) استفاده میکنه
      ولی م که وقتی سفارشی ثبت میشه ، توی پنل فروشنده میزان فروش ثبت میشه ولی (درآمد صفر) میمونه. در حالی که داخل پنل مدیریت همه چی درست عمل میکنه. ولی فروشنده همیشه درآمدش 0 تومان میمونه و نمیتونه درخواست واریز بده
      مشکل از چیه؟

• توسط behnam.bmkh
      Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/--------/domains/-------.com/public_html/wp-content/plugins/dokan-pro/includes/shipping-gateway/shipping.php on line 299
      دوستان من تو صفحه تکمیل سفارش با این پیام مواجه شدم
      اینو چطور رفع کنم؟
    • توسط m3hrdaad
      با سلام
      من در قالب وب سایتم از افزونه ووکامرس برای ایجاد فروشگاه و از افزونه دکان برای ایجاد قابلیت چند فروشندگی استفاده کردم. همه چیز به درستی کار میکنن.
      همونطور که میدونید افزونه دکان این قابلیت رو به هر فروشنده میده تا یک داشبوردی داشته باشه که یکی از منوهای این داشبورد، محصولات هست که فروشنده میتونه لیست محصولاتش رو ببینه.
      من یک موضوع که برام خیلی اهمیت داره اینه که هیچ فروشنده نتونه محصول خودش رو ویرایش کنه و تنها بتونه لیست محصولات رو ببینه.
      من همه تنظیمات این افزونه رو دیدم و چک کردم، حتی از افزونه AAM استفاده کردم تا دسترسی رو محدود کنم، ولی بازم موفق نشدم و الان به صورتی هست که فروشنده بعد از ورود به سایت و مراجعه به پنل فروشندگان و لیست محصولات، میتونه وارد هر محصول بشه و ویرایشش کنه.
      آیا امکان قطع کردن این دسترسی هست و یا اینکه آیا میشه با کد جاوا ، اصلا این قسمت های هایلایت شده و لینک دار بودن نام محصول (با کلیک روی محصول مجدد به صفحه ویرایش محصول میره) رو حذف کرد؟

• توسط kimidoonekekie
      سلام 
      چطور و از کجا میتونم ویرایش افزونه ها رو یاد بگیرم؟
      با کد نویسی آشنایی دارم و نرم افزار تحت وب با پی اچ پی هم نوشتم اما تاحالا تو این زمینه کار نکردم.
      الان به شدت احتیاج پیدا کردم که صفحه پیشخوان افزونه دکان - قسمت افزودن محصول رو ویرایش کنم.
      اگر کسی بهم بتونه این آموزش رو خصوصا  در مورد این نرم افزار بده به شدت احتیاج دارم.