رفتن به مطلب

لود فایل های فیلتر و کندی پیشخوان pixel.wp.com

mamir

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت دوستان بخیر

در پیشخوان وردپرس برخی فایل ها از سایت هایی فراخوانی میگردند که در ایران فیلتر هستند.

به طور مثال از سایت : https://pixel.wp.com/

https://pixel.wp.com/g.gif?x_stats-initial-visibility=visible&v=wpcom-no-pv&rand=0.10906367590662214

w.js:2

این موضوع باعث کند شدن بارگزاری صفحات ادمین میشه

ممنون میشم اگر از دوستان روشی جهت رفع این مشکل سراغ دارند مطرح کنند.5d710b5c0b268_.thumb.jpg.0008dd56da21dea1ef8db9fe77fa16b9.jpg

لینک به ارسال

دوستان محترمی که این تاپیک رو میبینن و احیانا روشی جهت حل مشکل سراغ ندارند ، ممنون میشم بگن همچین مشکلی برای اونها هم رخ میده یا نه ؟

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام

من یه راه حلی براش پیدا کردم فعلا مشکل رو حل کرد.

ظاهرا یکی از فایل های ووکامرس نیاز به دسترسی به فایل هایی از سایت های pixel.wp.com و stats.wp.com داره که فیلتر هست. من فایل های مورد نیاز رو داخل هاست خودم آپلود کردم و توی کد های ووکامرس آدرس رو از سایت خودم دادم. 

ظاهرا مشکل حل شد.

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...
در در ۱۳۹۸/۶/۱۴ در 17:50، mamir گفته است :

سلام وقت دوستان بخیر

در پیشخوان وردپرس برخی فایل ها از سایت هایی فراخوانی میگردند که در ایران فیلتر هستند.

این موضوع باعث کند شدن بارگزاری صفحات ادمین میشه

ممنون میشم اگر از دوستان روشی جهت رفع این مشکل سراغ دارند مطرح کنند.

سلام، احیانا پلاگین Jetpack رو نصب ندارید؟

در در ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ در 13:43، yasser_mohammadi گفته است :

سلام

من یه راه حلی براش پیدا کردم فعلا مشکل رو حل کرد.

ظاهرا یکی از فایل های ووکامرس نیاز به دسترسی به فایل هایی از سایت های pixel.wp.com و stats.wp.com داره که فیلتر هست. من فایل های مورد نیاز رو داخل هاست خودم آپلود کردم و توی کد های ووکامرس آدرس رو از سایت خودم دادم. 

ظاهرا مشکل حل شد.

مطمئینید که از ووکامرسه؟ چون من هم ووکامرس رو دارم ولی چنین مشکلی ندارم باش.

مورد بعدی هم اینکه، این روشی که انجام دادید اصولی نیست، چون وقتی پلاگین رو آپدیت کنید تغییراتی که دادید از بین میره، کلا دست‌بردن توی کدهای اصلی پلاگین‌ها یا قالب یا خود وردپرس اصلا توصیه نمیشه.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان . مشکل و پیدا کردم  . امیدوارم کمکتون کنه ... هرکس هم نتونست به من پیام بده تلگرام :  ********

اگر پنل ادمین شما که دارای افزونه ووکامرس هست دچار کندی شدیدی است، احتمالا به دلیل دو درخواست خارجی به سایت های stats.wp.com و pixel.wp.com می باشد.
برای غیر فعال کردن این دو درخواست کافیست به منوی پیکربندی ووکامرس رفته و تب پیشرفته را انتخاب کنید.
در این صفحه روی منوی wooocommerce.com کلیک کنید.
سپس گزینه ی رهگیری را فعال است ، غیرفعال نمایید.
خواهید دید که این مشکل رفع خواهد شد و کندی سرعت پنل ادمین شما مرتفع می شود.

ویرایش شده توسط asadiy4n
حذف اطلاعات شخصی
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان 

راه حل اقای farasel جواب میده و فقط کافیه تیک گزینه های رهگیری رو بردارید مشکل تون برطرف میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...