1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من این سوالو چندین جا مطرح کردم ولی کسی دقیق نمیدونست یا تجربع شو نداشت امیدوارم که این انجمن بتونه کمکم کنه

سوالم اینه که آیا قالب سون با افزونه المنتور سازگاری کاملو داره؟ یعنی اگه من ازین قالب استفاده کنم میتونم از المنتور استفاده کنم یا فقط میشه از ویژوال کامپوزر استفاده کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali.soleimani1378@
      سلام دوستان خسته نباشید
      برای ساخت صفحات سایت از افزونه المنتور و المنتور پرو استفاده کردم و فوق العاده برام کار راه انداز بوده
      منتها الان میخوام برای عکس ها و آیکون هام یه قالب شش ضلعی درست کنم
      درست مثل این سایت
      http://flatmode.com/

اما المنتور امکان انتخاب قالب رو بهم نمیده
      حداکثر امکان گرد کردن حاشیه رو میده
      اما شش ضلعی نمیشه باهاش ساخت

میخواستم ببینم آیا میشه از قسمت CSS افزونه المنتور یا خود بخش CSS اضافی قالب این مساله رو بهش تزریق کرد؟

خیلی مهمه لطفا کمک کنید
    • توسط mahanm93
      سلام دوستان می‌خواستم ببینم کسی با المنتور کار کرده می‌تونم کمکم کنه یا خیر!
      1- استفاده از منابع المنتور چطور هست؟ چه هاستی باید خریداری کنم؟ چون شنیدم استفاده‌اش زیاده مخصوصاً با افزونه‌ها!
      2- من از پوسته زفایر استفاده می‌کنم که با ویژال کامپوزر کار می‌کنه! با توجه به تجربه‌ام امکانات پوسته زیاد مهم نیست! چون من همه جای سایت به جز هدر رو با صفحه‌ساز ساختم و از طرفی اصلاً از کیفیت و ظاهر ویژال کامپوزر و افزونه‌هاش راضی نیستم! به نظرتون باید بیشتر در خرید قالب هزینه یا نه برم افزونه‌های المنتور رو تهیه کنم!
      3- شما تجربه کار با المنتور رو داشتید و اون رو نسبت به قالب‌هایی که خودشون صفحه ساز اختصاصی دارن مثل دیوی و آوادا پیشنهاد می‌کنید؟

• توسط amirscofield
      سلام خدمت همگی
      ببخشید من افزونه صفحه ساز المنتور رو نصب کردم و یه قالب توش ساختم که این قالب از این به بعد نوشته هام داخل قرار بگیره
      یعنی پستام رو از این به بعد توی اون قالب بره و مشکلی هم نیست نوشته های جدید هرچی ایجاد کنم اوکیه با همین روال
      مشکل اصلی من نوشته های قبلیمه
      اون نوشته و پست های قبلیم رو نمیتونم بیارم داخل این قالب و حدود 1000 تا پست دارم و بدجوری گیرم ممنون میشم راهنماییم کنید
      قالب سایتم هم Enflod است
    • توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط deadpool
      سلام
      من میخوام توی صفحه ای که با المنتور مشغول طراحیش هستم برای هایلایت کردن کد ها از crayon syntax highlighter استفاده کنم ولی توی پیج ادیتور المنتور گزینه ای برای استفاده از این افزونه نیست. تنها راهی که برای استفاده ازش پیدا کردم از طریق ادیتور وردپرسه(هم تو مود ویژوال و هم مود متنی قابل استفادس) ولی وقتی از ادیتور وردپرس استفاده میکنم تنظیماتی که با المنتور روی صفحه و متن ها و تصاویر اعمال کرده بودم از بین میره. میخواستم بدونم که راهی نیست که این crayon ها رو به عنوان shortcode یا کد html وارد المنتور کنم ؟ یا راه دیگه ای که بشه توی المنتور از این پلاگین استفاده کرد
      به php و html هم زیاد وارد نیستم. تقریبا توی کار وب تازه کارم. توی وردپرس هم خیلی حرفه ای نیستم.