arjmand

عدم دسترسی به سایت پس از تغییر هاست

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقت بخیر

من هاستم رو از هاست لینوکس به هاست وردپرس تغییر دادم

است قبلی من از فقط از نسخه 5.6 PHP پشتیبانی میکرد

در هاست جدید نسخه 7.2 PHP موجود هست اما وقتی ورژن PHP هاست رو روی 7.2 قرار میدم سایت ارور "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند" رو نمایش میده

با پشتیبان هاستم صحبت کردم گفت برای اینکه بتونی از نسخه 7.2 استفاده کنی باید تمام پلاگین هات و قالبت بروز بشن

من پلاگین ها رو زدم بروزرسانی اما بعضی هاشون ارور دادن و بروز نشدن ارور  قرمز رنگ "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند"

بعد از بروز رسانی پلاگین ها دیگ بخش پیشخوان سایت بالا نمیاد و همون ارور رو میده .اما خود سایت بالا میاد و لود میشه 

نسخه PHP رو که روی 7.2 قرار میدم دیگ سایت هم مثل پیشخوان ارور میده و بالا نمیاد

الان نسخه PHP هاست بر روی 5.6 هست و سایت بالا میاد ولی بخش پیشخوان همچنان ارور میده

ایمیلی هم برام ارسال نمیشه برای رفع مشکل.

کسی هست بتونه راهنمایی کنه جهت رفع مشکل !!!؟

با تشکر.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@arjmand

دسترسی به هاست رو پیام خصوصی کنید بررسی کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehdinjm
      سلام. من یک سایت وردپرسی دارم به آدرس site1.com که بالای تمام صفحاتش ورود و عضویت داره. و اگر کسی در سایت لاگین شد، بالای تمام صفحات به جای ورود و عضویت می نویسه "حساب کاربری"
      حالا من میخوام امکان ورود و عضویت در سایت site1.com رو غیر فعال کنم و اطلاعات کاربران از سایت دومی که دارم به آدرس site2.com فراخوانی شود.
      یعنی این موارد اتفاق بیفتد:
      اگر کسی در سایت site1.com لاگین شد، در واقع در site2.com لاگین شده باشد.
      اگر کسی در سایت site1.com ثبت نام کرد، در واقع در site2.com ثبت نام کرده باشد.
      اگر کسی در سایت site2.com لاگین شد، در بالای تمام صفحات site1.com به جای ورود و عضویت، نوشته بشود "حساب کاربری"
      و با کلیک بر حساب کاربری، به حساب کاربری site2.com راهنمایی شود.
      توجه داشته باشید که سایت site1.com اصلا نباید امکان ورود و عضویت داشته باشد و فقط یک سایت وبلاگی ساده است که اصلا نیازی نیست کسی در آن ثبت نام کند. چون حتی قابلیت کامنت گذاشتن هم ندارد. اما سایت site2.com فروشگاهی است و باید حساب کاربری و ورود و عضویت داشته باشد. در واقع من میخواهم فیلد ورود و عضویت که در بالای صفحه سایت site1.com تمام اطلاعاتش از سایت site2.com فراخوانی شود.
      ببخشید طولانی شد.
    • توسط saeidaspr
      با سلام. 
      موقع نصب ورژن 5.2.1 (از مخزن اصلی وردپرس گرفتم) پس از ورود اطلاعات دیتابیس و ارسال، با این خطا مواجه میشم:
      "سایت با مشکلات فنی دچار شده است"
      ورژن php در هاست اشتراکی 7.3 هست .. مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه برای تنظیم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، می خوام از شرکت هاست نگار ، هاست لینوکس ایران بگیرم. قیمت سالیانه 133000 تومان. افرادی که از این شرکت هاست خریدن لطفا راهنمایی کنن که کیفیت هاست و پشتیبانی شون خوب هست یا نه؟
      ممنون
    • توسط Mohammad Bazli
      درود
      به صورت اتفاقی دیدم که حجم سایت افزایش پیدا کرده با مراجعه به قسمت مربوطه دیدم بیشتر حجم هاست رو کش هاست گرفته! مشکلی نداره به نظرتون؟

• توسط ahmad25532
      سلام
      دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه)
      تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند.
      سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. 

ممنون