!Mojtaba

قراردادن css برای فرم

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بچه ها من این استایل هارو گرفتم ولی نمیدونم چطوری اون هارو اجرا کنم ! افزونه themp my login رو نصب کردم !

اینم لینک :http://temphaa.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-css3/

اگه درست شد بگید تا من با همین اموزش برا بچه ها بزارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

باید این استایل ها رو برای افزونه ویرایش کنید. کدهای لازم فرم هم داخل خود افزونه هست. باید کدهای افزونه ویرایش بشن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد های استایل این رو جاگیزین استایل افزونه خودم کردم ولی نتیجه نداد ! ؟دقیقا باید چه کد هاییش رو جاگزین کنم ؟ در ضمن فایل اسکریپ و جیکوئری هم داره !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه کپی مستقیم جواب نمیده.

باید اسم کلاس/آی دی های استایل رو به اسم کلاس/آی دی های استفاده شده در افزونه تغییر بدید.

مثلا اسم کلاسی که برای فیلد های افزونه دارید رو باید به جای اسمی که در استایل کپی شده قرار داره جایگزین کنید.

کمی کار زمانبری هست و حوصله میخواد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه کپی مستقیم جواب نمیده.

باید اسم کلاس/آی دی های استایل رو به اسم کلاس/آی دی های استفاده شده در افزونه تغییر بدید.

مثلا اسم کلاسی که برای فیلد های افزونه دارید رو باید به جای اسمی که در استایل کپی شده قرار داره جایگزین کنید.

کمی کار زمانبری هست و حوصله میخواد.

فایل فونت و فایل جیکوئری ( فرمت .js ) رو کجا قراربدم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در پوشه افزونه ولی باید در افزونه بهش آدرس بدید.

میتونید توی پوشه پوسته هم قررا بدید. ولی باید ادرس دهی رو درست کنید. قبل از شروع ادرس فایل باید این رو قرار بدید:

<?php bloginfo('home');  ?>/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری