رفتن به مطلب

قراردادن css برای فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها من این استایل هارو گرفتم ولی نمیدونم چطوری اون هارو اجرا کنم ! افزونه themp my login رو نصب کردم !

اینم لینک :http://temphaa.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-css3/

اگه درست شد بگید تا من با همین اموزش برا بچه ها بزارم

لینک به ارسال

سلام

باید این استایل ها رو برای افزونه ویرایش کنید. کدهای لازم فرم هم داخل خود افزونه هست. باید کدهای افزونه ویرایش بشن.

لینک به ارسال

کد های استایل این رو جاگیزین استایل افزونه خودم کردم ولی نتیجه نداد ! ؟دقیقا باید چه کد هاییش رو جاگزین کنم ؟ در ضمن فایل اسکریپ و جیکوئری هم داره !

لینک به ارسال

نه کپی مستقیم جواب نمیده.

باید اسم کلاس/آی دی های استایل رو به اسم کلاس/آی دی های استفاده شده در افزونه تغییر بدید.

مثلا اسم کلاسی که برای فیلد های افزونه دارید رو باید به جای اسمی که در استایل کپی شده قرار داره جایگزین کنید.

کمی کار زمانبری هست و حوصله میخواد.

لینک به ارسال

نه کپی مستقیم جواب نمیده.

باید اسم کلاس/آی دی های استایل رو به اسم کلاس/آی دی های استفاده شده در افزونه تغییر بدید.

مثلا اسم کلاسی که برای فیلد های افزونه دارید رو باید به جای اسمی که در استایل کپی شده قرار داره جایگزین کنید.

کمی کار زمانبری هست و حوصله میخواد.

فایل فونت و فایل جیکوئری ( فرمت .js ) رو کجا قراربدم ؟

لینک به ارسال

در پوشه افزونه ولی باید در افزونه بهش آدرس بدید.

میتونید توی پوشه پوسته هم قررا بدید. ولی باید ادرس دهی رو درست کنید. قبل از شروع ادرس فایل باید این رو قرار بدید:

<?php bloginfo('home');  ?>/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...