1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

کد جیسون ال دی رو برای اسکیمای ویدیو میخوام

از افزونه schema pro هم استفاده می کنم اما تصاویر شاخص ویدیو رو در نسخه دسکتاپ نشون نمیده

در نسخه موبایل هم تو نقطه صفر گوگل به عنوان ویدیو نمایش نمیده باید حتما رو ویدیوها کلیک کنی تا فیلم های سایت من دیده بشه

تو یکی از این سایت های برنامه نویسی کسی بود که کد رو بلد بود بنویسه اما سطح دسترسی میخواست که به دلایل امنیتی نمیتونم دسترسی بدم و کد رو لازم دارم چون هر چند وقت یکبار هم سایت آپدیت میشه امکان داره کدها جاگذاری نشن

فقط دوستانی که میتونن کمک کنن پیام بدن (هزینه شو هم می پردازم)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط samen
      سلام دوستان
      تصاویر شاخص ویدیو که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده میشه رو چطور میشه به وردپرس اضافه کرد؟
      مثلا ویدیوهای یوتیوب، آپارات؛ نماشا در نتایج جستجو علاوه بر نام ویدیو که بصورت لینک درج شده، تصویر کوچیکی همه کنار لینک قرار داره، چطور میشه به سایت وردپرسی اضافه کرد این عکس رو؟
    • توسط samen
      سلام دوستان

اگه بخواهیم برای مطالب سایت ویدیویی کدهای اسکیمای  زیر رو برای تمام مطالب به نحوی که اتوماتیک خودش برای هر پست انجام بده چیکار کنیم؟

<script type="application/ld+json"> { "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "نام ویدیو", "description": "توصیحات ویدیو", "thumbnailUrl": "تصویر شاخص ویدیو که در نتایج جستجوی گوگل کنار لینک متنی نمایش داده میشه", "uploadDate": "تاریخ انتشار ویدیو", "duration": "مدت زمان ویدیو", "publisher": { "@type": "Organization", "name": "نام منتشر کننده (ادمین سایت)", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "لوگوی سایت", "width": 77 } }, "embedUrl": "کد امبد ویدیو در صفحه ای که فقط یک پلیر در آن اجرا می شود", "interactionCount": "22" } </script> چیکار کنیم که به جای نوشته های فارسی در کد؛ بصورت خودکار برای هر مطلب این کد عمل کنه؟
      باتشکر