رفتن به مطلب

مشورت پیرامون ارئه یک طرح نو

vahed

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خیلی وقته که میخوام یه حرکت نو و جدید توی اینترنت ایران انجام بدم !

شاید کمی عجیب باشه اما دوست دارم یه سایتی با رویکرد جدید و نو و صد البته کاربر پسند باشه

اما هرچه فکر میکنم و طرح هایی رو توی ذهنم مرور می کنم باز به نتیجه ای نمی رسم؛

دیگه تصمیم گرفتم از شما سوال کنم شاید کسی تونست طرحی ارائه بده

به نظر شما چه سایت و با چه رویکردی در فضای وب ایران جاش خالیه؟

یه سایت با فعالیت در چه زمینه ای ؛ فکر می کنید اگر ایجاد بشه مفید خواهد بود

هزینه ها رو تقریبا فاکتور بگیرید فقط نظرتون رو بگید حالا عملی کردنش هرچقدر هم هزینه بر باشه

سپاس.

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه کسی در ذهنش باشه خودش عملی میکنه دیگه!!

لینک به ارسال

چیزی که شما میخوای دقیقا جیزیه که تو استارت آپ ویکند ها اجرا میشه

اگر توانایی ( فنی ، بیزنس ، طراحی ) داری پیشنهاد میکنم توی یکی از دوره های استارت آپ ویکند شرکت کنی ، تجربه ی خوبیه

http://tehran.startupweekend.ir/

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه کسی در ذهنش باشه خودش عملی میکنه دیگه!!

خب شاید کسی باشه که طرحی مدنظر داشته باشه اما وقت کافی برای اجرا نداشته باشه! یا توی هزینه مشکلی داشته باشه

چیزی که شما میخوای دقیقا جیزیه که تو استارت آپ ویکند ها اجرا میشه

اگر توانایی ( فنی ، بیزنس ، طراحی ) داری پیشنهاد میکنم توی یکی از دوره های استارت آپ ویکند شرکت کنی ، تجربه ی خوبیه

http://tehran.startupweekend.ir/

امکان حضور در این جلسات واسم میسر نیست

لینک به ارسال

به نظر من یک سایت خرید و فروش فایل و... به همراه نمایندگی.... جاش توی ایران خالیه....

لینک به ارسال

فوتیال برتر برا شماست ؟

آره

به نظر من یک سایت خرید و فروش فایل و... به همراه نمایندگی.... جاش توی ایران خالیه....

خرید و فروش فایل؟

فایل چی؟

لینک به ارسال

به نظر من سایت های آموزش مجازی در ایران اصلا وجود ندارند و اگر بشه روی این سایت ها کار کرد و اساتید بزرگ را دور هم جمع کرد و آموزش از طریق وب با دریافت هزینه گذاشت بسیار عالی میشه :lol:

لینک به ارسال

به نظر من سایت های آموزش مجازی در ایران اصلا وجود ندارند و اگر بشه روی این سایت ها کار کرد و اساتید بزرگ را دور هم جمع کرد و آموزش از طریق وب با دریافت هزینه گذاشت بسیار عالی میشه :lol:

مشکل اینجاست نمیشه جمع آوریشون کرد :D

لینک به ارسال

یا اینکه سایت هایی که در آنها آزاد کار هایی (فریلنسر هایی) که در یک حیطه مهارت دارند عضو شوند و شرکت های دیگه با گذاشتن آگهی سریع به نیروی کار خودشون برسند. برای مثال سایتی باشه که فقط طراحان لوگو عضو شوند و شرکت ها یا اشخاص برای طراحی لوگو به این سایت ها مراجعه کنند و آگهی بگذارند.

میشه گفت یک چیزی تو مایه های پونشیا ولی با موضوعی خاص

مشکل اینجاست نمیشه جمع آوریشون کرد :D

خوب اینجا هست که باید فکر کنید ببینید چجوری می تونید دور هم جمعشون کنید :D چون همین قسمت از کار هست که مشکل هست ولی اگر بتونید با موفقیت این مرحله رو رد کنید به احتمال زیاد یک استارتاپ موفق شکل می گیرد.

لینک به ارسال

خرید و فروش فایل؟

فایل چی؟

منظورم خرید و فروش انواع سیتسمهای مدیریت محتوا,نرم افزارها,پوسته و..... است.

به عنوان مثال من الان دارم یک پوسته آماده میکنم تا قبل از عید باقیمت 600 هزار تومان برای فروش قرار بدم شما به نمایندگی سایتتون پوسته رو از من خریداری کنید :) و برای عموم با قیمت پایینتر قرار بدید و....

و یا انواع نرم افزار سئو و پلاگین های وردپرس رو خریداری کنید و برای فروش قرار بدید....

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

منظورم خرید و فروش انواع سیتسمهای مدیریت محتوا,نرم افزارها,پوسته و..... است.

به عنوان مثال من الان دارم یک پوسته آماده میکنم تا قبل از عید باقیمت 600 هزار تومان برای فروش قرار بدم شما به نمایندگی سایتتون پوسته رو از من خریداری کنید :) و برای عموم با قیمت پایینتر قرار بدید و....

و یا انواع نرم افزار سئو و پلاگین های وردپرس رو خریداری کنید و برای فروش قرار بدید....

قبل از این پیشنهاد به جمله ی " اینجا ایران است " فکر کنید ، کلا نظرتون دگرگون میشه.

یادمه 2-3 ماه پیش یک قالب تجاری ایرانی خریدم به اسم همیار ، چند وقت بعدش یکی ایمیل زد که من پوسته رو ازت میخرم با همون قیمت ، بهش میگم چرا ازخودش نمیخری ؟ میگه اون سودش رو کرده ، زیادیش میشه <_<

متاسفانه هنوز فرهنگ خرید اینترنتی و اینکه به ازای چیزی که استفاده میکنیم ، پول بدیم جا نیفتاده . تازه به اینکه از ریپ و نال و کرک استفاده کنن، افتخار هم میکنن

لینک به ارسال

من هم خیلی وقته تو فکر این هستم که با 1 ایده جدید 1 سایت راه اندازی کنم

هزینه زیادی را هم براش کنار گذاشتم اما متاسفانه چیزی به فکرم نمیرسه

لینک به ارسال

چه جالب ما ایده داریم وقت و هزینه نداریم شما دوستان هزینه دارید وقت و ایده ندارید :)

یکی از دوستان زحمت بکشه یک افزونه بزنه همگی همدیگه رو فیکس کنیم :)

ولی بنده هم توی فکرش هستم و نام سایت و سیستم رو انتخاب و خریداری کردم و نمایندگی رو هم گرفتم فقط مونده هزینه پایانی که با فروش این چندتا پوسته جور میشه.

به این میگن طرح حساب شده برای آینده...

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

شاید با پیشنهاد دیگران بتونید یه ایده پیدا کنید و یا با همفکری متوجه نیازها بشید ولی بهترین راه اینه که یه مدت نیازهای کاربران رو بسنجید و خودتون با بررسی رفتار کاربران ببینید چه چیزی واقعا نیاز هست.

منم ایده هایی دارم که خیلی ها بعد از مدتی که به ذهنم میرسه میبینم نمونه های ساخته شده ولی چون ضعیف عمل میکنند به موفقیت چندانی نمیرسند.

لینک به ارسال

من از ایده سایت lynda.com خیلی خوشم میاد...

تو فکر انجام کارهای مشابه اما به زبان فارسی هستم...

لینک به ارسال

من از ایده سایت lynda.com خیلی خوشم میاد...

تو فکر انجام کارهای مشابه اما به زبان فارسی هستم...

کارش چیه؟

لینک به ارسال

کارش چیه؟

ویدئوهای آموزشی از نرم افزارها.

برنامه های شرکت Adobe و ...

لینک به ارسال

lynda.com دنیاییه واسه خودش...

من هیچ جا نظیر آموزش هایی که اونا میدن رو ندیدم!

طراح و صاحب امتیاز این طرح خانومی با نام لینداست که تعدادی از اساتید با تجربه رو جمع کرده و تو بیشتر زمینه ها مثل برنامه نویسی، وب، گرافیک و... ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا تهیه کردن و به صورت پریمیوم بر روی وبسایتشون قرار دادن.

یه جورایی مثل یه آموزشگاه مجازیه، البته اگه ما ایرانی ها بذاریم ;)

کارش چیه؟

لینک به ارسال

moobmoo.com دقیقا داره کار لیندا رو میکنه و حتی از اون بهتر به زبان فارسی و در تمام زمینه ها یعنی در هر زمینه ای فکرش رو بکن ویدیو با کیفیت و به زبان فارسی داره رایگانم هست خدا خیرش بده

لینک به ارسال

moobmoo.com دقیقا داره کار لیندا رو میکنه و حتی از اون بهتر به زبان فارسی و در تمام زمینه ها یعنی در هر زمینه ای فکرش رو بکن ویدیو با کیفیت و به زبان فارسی داره رایگانم هست خدا خیرش بده

متاسفانه moobmoo به جمع فروشنده ها پیوستند و تغییر سیستم دادند به جوملا.

براي دانلود فايل از اين مجموعه لطفا عضو شده و يا وارد شويد.

شرایط عضویت:

- پس از خرید و فعال شدن اکانت ، امکان دانلود تمامی فایل ها برای شما فراهم می شود.

- شما در هر 24 ساعت امکان دانلود حداکثر 20 فایل را دارید. این محدودیت در هر روز از ساعت 00:01 محاسبه می شود

لینک به ارسال

سلام دوستان

خیلی وقته که میخوام یه حرکت نو و جدید توی اینترنت ایران انجام بدم !

شاید کمی عجیب باشه اما دوست دارم یه سایتی با رویکرد جدید و نو و صد البته کاربر پسند باشه

اما هرچه فکر میکنم و طرح هایی رو توی ذهنم مرور می کنم باز به نتیجه ای نمی رسم؛

دیگه تصمیم گرفتم از شما سوال کنم شاید کسی تونست طرحی ارائه بده

به نظر شما چه سایت و با چه رویکردی در فضای وب ایران جاش خالیه؟

یه سایت با فعالیت در چه زمینه ای ؛ فکر می کنید اگر ایجاد بشه مفید خواهد بود

هزینه ها رو تقریبا فاکتور بگیرید فقط نظرتون رو بگید حالا عملی کردنش هرچقدر هم هزینه بر باشه

سپاس.

من یه طرح دارم ولی هزینه و یا به عبارتی علم برنامه نویسی اون رو ندارم

درخواست طراحی سایت( یا همکاری)

لینک به ارسال

متاسفانه تو ایران همه به شدت علاقه خاصی به تک روی دارن و کلا کار تیمی بی معناست! :mellow:

تیم هایی هم که شکل میگیرن و بعد از یه مدت به موفقیت چشم گیری میرسن، اعضاشون از تیم جدا میشن و هر کدوم به صورت انفرادی برای خودشون کار میکنن و در نهایت به بن بست میرسن! :mellow:

آهای شماهایی که اومدین تو این تاپیک هرچی به ذهنتون رسید، نوشتید! :wacko:

آگاه باشید که ایده هایتان زیباست :P

ای کسانی که سرمایه دارید اما وقت و دانش ندارید... :blink:

ای کسانی که دانش دارید اما سرمایه ندارید... :blink:

ای کسانی که وقت دارید اما سرمایه و دانش ندارید... :blink:

منتظرین عاقد بیارن خدمتتون؟ :rolleyes:

خب چرا یه تیم قدرتمند تشکیل نمیدین؟

ایده هایی که تو تاپیک مطرح شد، ایده های خیلی خوبیه، دور هم جمع بشین و یه تیم تشکیل بدین دیگه!

به دور از هرگونه حاشیه پردازی و مادی گرایی و...

فقط به موفقیت و رسیدن به هدف فکر کنین، حتما موفق میشین B)

پورسانت ما هم فراموشتون نشه (بابت پیشنهاد توپی که دادم) :D

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

متاسفانه تو ایران همه به شدت علاقه خاصی به تک روی دارن و کلا کار تیمی بی معناست! :mellow:

تیم هایی هم که شکل میگیرن و بعد از یه مدت به موفقیت چشم گیری میرسن، اعضاشون از تیم جدا میشن و هر کدوم به صورت انفرادی برای خودشون کار میکنن و در نهایت به بن بست میرسن! :mellow:

آهای شماهایی که اومدین تو این تاپیک هرچی به ذهنتون رسید، نوشتید! :wacko:

آگاه باشید که ایده هایتان زیباست :P

ای کسانی که سرمایه دارید اما وقت و دانش ندارید... :blink:

ای کسانی که دانش دارید اما سرمایه ندارید... :blink:

ای کسانی که وقت دارید اما سرمایه و دانش ندارید... :blink:

منتظرین عاقد بیارن خدمتتون؟ :rolleyes:

خب چرا یه تیم قدرتمند تشکیل نمیدین؟

ایده هایی که تو تاپیک مطرح شد، ایده های خیلی خوبیه، دور هم جمع بشین و یه تیم تشکیل بدین دیگه!

به دور از هرگونه حاشیه پردازی و مادی گرایی و...

فقط به موفقیت و رسیدن به هدف فکر کنین، حتما موفق میشین B)

پورسانت ما هم فراموشتون نشه (بابت پیشنهاد توپی که دادم) :D

آهای آقایی که پیشنهاد خوب می دی چرا از خودت شروع نمی کنی؟ همیشه گفتند که برای ایجاد تغییر از خودت شروع کن

لینک به ارسال

آهای آقایی که پیشنهاد خوب می دی چرا از خودت شروع نمی کنی؟ همیشه گفتند که برای ایجاد تغییر از خودت شروع کن

آقا من همین جا اعلام میکنم که زمان کافی برای مدیریت یک سایت رو دارم. :rolleyes:

دانش هم به اندازه ای که گلیم خودم رو از آب بیرون بکشم دارم :rolleyes:

سرمایه هم اصلا ندارم. :D

دوستان بنده به عنوان اولین نفر آمادگی خودم رو اعلام کردم :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...