رفتن به مطلب

اعمال نشدن تغییرات در افزونه Wp Schema Pro

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من یه سایت فروشگاهی دارم و از وکامرس فارسی استفاده میکنم. چند روز پیش ارور گوگل رو دریافت کردم راجب اینکه باید اسکیمای رای دادن و غیره رو در محصولات قرار بدم و به خاطر همین مورد رفتم افزونه Wp Schema Pro  رو تهیه کردم و نصبش کردم

در این افزونه من تغییرات را برای قسمت رای دادن (مرور) و مقاله و محصول را تعریف کردم ولی در صفحه تست کد اسکیما که تست میکنم بازم ارور ها وجود داره و انگار تغییرات اعمال نمیشه!

ممنون میشم اگر کسی میتونه کمکم کنه

عکس از تغییرات که دادم در افزونه گذاشتم که ببینید

5668.jpg

5844.jpg

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر ؛

پیشنهاد میکنم این افزونه رو فقط برای پست ها، صفحات و دسته بندی ها استفاده کنید. خود سیستم ووکامرس به صورت پیش فرض review داره. ولی اگه میخواین یه مقدار ثابت به صورت دستی وارد کنید و ستاره ها کنار سایتتون نمایش داده بشه من بهتون یه روشی رو نشون میدم که خیلی از وب سایت ها استفاده میکنن (بجای اینکه فقط یه نظر با 5 تا ستاره داشته باشید اونم با اسم کاربران، خریداران و ... )

مرحله اول : یک schema جدید درست کنید

مرحله دوم : در دسته بندی ها محصولات/تولید رو انتخاب کنید

مرحله سوم : بخش رتبه بندی و تعداد بررسی ها رو وارد کنید (بهتر عددی بین 4 تا 5 باشه و 5 کامل هم قرار ندید). نکته بعدی بسته به میزان بازدید سایتتون میتونید تعداد بررسی ها رو بالا در نظر بگیرید اگه برای شروع میخواین این کار کنید بهتره عددی بین 4 تا 10 باشه.

مرحله چهارم : کش سایت رو کامل پاک کنید (یا دستی که میرید فایل کش روی هاست رو پاک میکنید، یا به صورت اتوماتیک از طریق افزونه کش نصب شده)

مرحله پنجم : برید توی سایت https://search.google.com/structured-data/testing-tool و وب سایت خودتتون رو برسی کنید. یه بخش به اسم Review به مشخصات سایت اضافه شده که میتوانید مشاهده کنید تنظیمات رو صحیح انجام دادید یا خیر!

نکته آخر اگه نیازی به ووکامرس فارسی ندارید بهتره که ازش استفاده نکنید توی سرعت لود سایت خیلی تاثیر منفی میزاره (البته تجربه شخصی بنده اینو میگه)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام ممنونم بابت پاسخگویی شما

من همه این کارایی که میگید رو انجا دادم در افزونه wp schema pro ولی خب اگر عکس رو ببینید انگار اصلا تغییرات اعمال نمیشه! کش را هم بارها پاک کردم!

برای وکامرس فارسی که گفتید اگر پاک بشه خب فونت ها از فارسی درنمیاد؟ مشکلی در رندهای خرید مشتری پش نمیاد ؟

6999.jpg

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mr.karimi گفته است :

سلام ممنونم بابت پاسخگویی شما

من همه این کارایی که میگید رو انجا دادم در افزونه wp schema pro ولی خب اگر عکس رو ببینید انگار اصلا تغییرات اعمال نمیشه! کش را هم بارها پاک کردم!

برای وکامرس فارسی که گفتید اگر پاک بشه خب فونت ها از فارسی درنمیاد؟ مشکلی در رندهای خرید مشتری پش نمیاد ؟

6999.jpg

با سلام و وقت بخیر خدمت شما؛

همانطور که مشاهده میکنید review به سایت شما اضافه شده. یه ارور داره که اگه از ارور هم تصویری داشته باشید بزارید بهتره. که فکرنکنم زیاد جدی باشه با الان دیگه مطالبت شما ستاره دار هستند.

همین ادرس رو دوباره توی گوگل وب مستر درخواست ایندکس مجددا بدید بعد شاید یکی دو هفته ستاره مطلبتون ظاهر میشه.

اگرم خواستید تست کنید که ستاره ها اضافه شده یا خیر این نشانی رو توی سرچ گوگل وارد کنید :

site:http//sitename.com

باید به جای sitename ادرس سایت خودتون رو وارد کنید. اگر هم ssl دارد باید سایت رو با https وارد کنید.

برای ووکامرس هم خدمتتون عرض کنم که ووکامرس فقط بعضی از قسمت ها رو ترجمه کرده و برای ترجمه بهتره باید یا از افزونه استفاده کنید یا اینکه دستی ترجمه هارو وارد کنید. ووکامرس فارسی هم چیز زیادی اضافه نمیکنه ولی اگه سایتتون وابستگی زیادی داره بهتره پاکش نکنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...