رفتن به مطلب

مشکل با هارد اکسترنال

saeed313

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی روی هارداکسترنالم کلیک می کنم پیام زیر میده حجمش هم صفر شده !!! بنظرتون اطلاعاتم حدف شده؟باید چکار کنم تا باز بشه؟

R:\ is not accessible.
The media is write protected.

post-654-0-76586100-1359554447_thumb.jpg

لینک به ارسال

این چور وقتها باید باکمک نرم افزارهای بازیابی هارد رو بدون فرمت بازیابی کرد . منم یک بار با این مشکل در فلشم مواجه شدم و راهی جز فرمت نداشتم . البته یادمه اون موقع من فرمت کردم ولی ارور داد .

پیشنهاد میکنم با چند نرم افزار که تعدادشونم کم نیست تست کنید ببینید میتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید یا نه . بعد فرمتش کنید و باز سعی کنید از طریق نرم افزارهای RECOVRY اطلاعات مهمتون رو بازیابی کنید .

لینک به ارسال

این چور وقتها باید باکمک نرم افزارهای بازیابی هارد رو بدون فرمت بازیابی کرد . منم یک بار با این مشکل در فلشم مواجه شدم و راهی جز فرمت نداشتم . البته یادمه اون موقع من فرمت کردم ولی ارور داد .

پیشنهاد میکنم با چند نرم افزار که تعدادشونم کم نیست تست کنید ببینید میتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید یا نه . بعد فرمتش کنید و باز سعی کنید از طریق نرم افزارهای RECOVRY اطلاعات مهمتون رو بازیابی کنید .

من پاسخ نگرفتم

اطلاعاتم از بین رفته؟

بیش از700گیگ اطلاعات داخلش هست برای بازیابی میدونید چقدر زمان میبره وفضا میخواد

راهی بگید که بتونم بازش کنم

با کدام نرم افزار ها میشه به اطلاعاتش دست پیدا کرد؟

حقیقتش این نرم افزار را دانلود وروی سی دی رایت وسیستم با ان بوت واسکن کردم اینجوری شد

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

ببینید اصلاً معلوم نیست اطلاعات سالمه یا نه گرچه تقریباً میشه حدس زد در حال حاضر اطلاعات از بین نرفته ولی دسترسی به این اطلاعات مقدور نیست .

سعی کنید از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید مثل R-Studio و GetDataBack . من از اولی چند بار استفاده کردم و خیلی خوب جواب گرفتم .

لینک به ارسال

بهتره در انجمن های سخت افزاری مطرح کنید

تخصص اینجا وردپرس هست ;)

لینک به ارسال

بستگی داره من 6 7 سال پیش بلد نبودم ویندوز نصب کنم زدم درایو دی رو پاک کردم 200 گیگ فیلم بود :lol:

چنتا برنامه دانلود کردم کل فیلم هارو برگردوندم اما 100 تاش قاطی شده بودند وسط فیلم یه فیلم دیگرو پخش میکردند

زمان دقیقو نمیدونم بهترین کار اینه شب موقع خواب بزنید تا صبح فکر کنم تموم بشه

البته اینم بگم که بعد ریکاوری هاردم صدا های عحیبی میداد فکر کنم تاثییر بدی داره

لینک به ارسال

باتشکر از همه دوستان با تعویض ویندوز درست شد همه اطلاعات سالم هستند

ولی اخیرا دوباره به حالت اول برگشته ایندفعه دیگه درایو هارد تو مای کامپیوتر نمیاد!!

احتمالا اگر با سیستم دیگه تست کنم شاید بشه کریش کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...