رفتن به مطلب

چند سایت مختلف در یک دامنه و هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخاستم بدونم میشه چند تا موضوع کاملا جدا رو به صورت جدا در یک سایت بیاریم؟

و برای هرکدوم (موضوع) یک وردپرس نصب کنیم و ...

اگه میشه چجوری و آیا توصیه میکنید یا بهتره همه در هم باشن؟

لینک به ارسال

میتونید هر موضوع رو در یک دسته بندی ایجاد کنید و بعد مطالب دسته بندی ها رو با هم یا جدا جدا در هر بخش نمایش بدید.

اما اگر منظور چیز دیگه ایی هست بیشتر توضیح بدید تا بتونیم کمک کنیم.

لینک به ارسال

ممنون

این سایتی که تو امضام هست سه بخشه (گردشگری ، نمونه سوال ، مذهبی) که نمیدوم کدومش بگیره یا نگیره.

حالا میخوام اگه مثلا یکی از این موضوعات مورد استقبال واقع شد کلن منتقل کنم به یه هاست و دامنه دیگه. ( یه همچین آدم آینده نگری هستم :lol: )

الان میشه دسته بندی خاصی چید یا اینکه از Subdomains ، Parked Domains ، addon Domains و . . . استفاده کرد که بعدا یه موضوع کلن منتقل بشه؟

اصلن انتقال کل سایت یا بخشی از اون ممکنه؟

لینک به ارسال

فکر می کنم با ابزارهای برون ریزی وردپرس امکان پذیره - یه جورایی مثل انتقال محتوا از بلاگفا یا جوملا به وردپرس - حالا این بار از وردپرس به وردپرس

اما اینجوری زحماتتون از بین میره - یه خط و موضوعی رو که فکر می کنید حرفی برای گفتن دارید پیگیری کنید بهتره - چون بعید میدونم تا دو سال دیگه وب سایت های غیر مولف بتونن دوام بیارن

لینک به ارسال

شدن که میشه ولی بهتره یک راه رو بگیرید و جلو برید. همه در یک سایت باشه با اینی که در چند زیرسایت باشه هیچ تفاوتی نداره. بهتره خودتون رو درگیر چند سایت نکنید.

البته بازهم تصمیم با خودتون هست.

لینک به ارسال

تو موضوعات مذهبی و نمونه سوال حرف دارم . مولف هم هستم. اما هدف من معرفی و توسعه گردگشری روستامون هست.

اما میترسم مطلب بذارم سایت های قوی (منظورم قوی تر از من در نظر گوگل = همه ی سایت ها :lol: ) کپی کنن. بعدش من برم اون ته جدول.

همون

تو یه سایت باشه بهتره

ویرایش شده توسط np.1400
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...