رفتن به مطلب

سوال در مورد دو وردپرس و یک فیدبرنر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای سایتم از خبرنامه فیدبرنر استفاده می کنم. کاربران ایمیل شون رو در یک کادر وارد می کنند سپس مشترک فید من میشن و هر وقت مطلب جدیدی ارسال کنم خودکار به وسیله فیدبرنر براشون ایمیل فرستاده میشه

الان من یک وردپرس دیگر روی ساب دامین نصب کردم . می خوام طوری بشه که این 2 وردپرس به یک اکانت فید برنر متصل بشن

به عبارت دیگر:

1-کاربرانی که قبلا مشترک فید وردپرس اصلی ام شده بودند از الان اگر در وردپرس ساب دامین هم مطلبی فرستادم ، برایشان ایمیل اطلاع رسانی فرستاده شود

2-کاربران جدید فقط یکبار ایمیل شان را برای عضویت در فید من وارد کنند ، و پس از آن مشترک فید هر دو وردپرسم شوند

این کارو چطور میشه انجام داد ؟

لینک به ارسال

نیاز دارید که دو تا فید رو ترکیب کنید در یک فید و سپس اون فید رو معرفی کنید به فیدبارنر. برای ترکیب فید قبلنا یاهو یه سرویسی داشت. شاید هم بتونید از توییتر کمک بگیرید! به هر حال تنها راه اینه که از دو تا فید یه فید بسازی!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...