رفتن به مطلب

سوال در مورد ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . وقت بخير.

من دنبال يك كد بودم كه بتونم باهاش ادامه ي مطلب رو نشون بدم و بهش استايل بدم .

با جستجو اين كد رو پيدا كردم و بدين شكل در كد index.php قرار دادم :

<?php the_content();?>
<div class="more"><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" id="more">ادامه مطلب</a></div>

اما اگر تو اين آدرس ببينيد ادامه ي مطلب پيش فرض هم وجود داره (ادامه ... ) , چكار كنم اون حذف بشه ؟

و همين طور اگر براي پستي ادامه ي مطلب نزاشته باشم و يا با نمايش مطلب به طور كامل , كلمه ي ادامه ي مطلب ديده ميشه . چه شرطي بايد براي حذف اون قرار بدم ؟

البته من كدي براي ادامه ي مطلب تو functions ننوشتم .

ممنونم.

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

حلقه ای که توی ایندکس استفاده کردید رو اینجا بزارید.

لینک به ارسال

ممنونم , نمايش ادامه مطلب ... درست شد ولي اوني كه خودم ايجاد كردم همچنان براي پست هايي كه ادامه مطلب ندارند فعال هست . شرطي كه بايد قبل از the_permalink بزارم دقيقا چي بايد باشه ؟

<?php if(have_posts()): ?>
<?php while(have_posts()):the_post(); ?>
<div id="content">
<div id="title"><h2><a href="<?php the_permalink(); ?>" id="title-a"><?php the_title(); ?></a></h2></div>
<div id="detail">
نويسنده : <?php the_author(); ?> |   <?php the_time('l , d F Y');?> |  
<?php comments_popup_link( __('بدون ديدگاه', 'gazpo'), __( '1 ديدگاه', 'gazpo'), __('% ديدگاه', 'gazpo')); ?> | </span>
<?php the_category('seperator=•'); ?>
</div>
<div id="text"><?php the_content('');?>
<div class="more"><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" id="more">ادامه مطلب</a>
</div>
</div>
</div><!-- end content -->
<?php endwhile; ?>

لینک به ارسال

شما ادامه مطلب رو از دکمه more در ادیتور ایجاد می کنید؟ اینو تست کنید:

<?php if ($pmre=strpos($post->post_content, '<!--more-->')): ?>

لینک به ارسال

ممنونم آقا مرتضي . اين مشكل كه ادامه ي مطالب در همه ي پست ها ميومد حل شد ؛ فقط نبايد ادامه ي مطلب , بعد از نمايش مطلب به صورت كامل هم غير فعال باشه و ديده نشه ؟

ممنونم.

لینک به ارسال
فقط نبايد ادامه ي مطلب , بعد از نمايش مطلب به صورت كامل هم غير فعال باشه و ديده نشه ؟

اگه منظورتون اینه که وقتی کاربر روی ادامه مطلب کلیک کردو مطلب کامل رو دید این کد حذف بشه . باید یه صفحه درست کنید به اسم single.php و کد ادامه مطلب رو در این صفحه حذف کنید اگر این صفه نباشه وردپرس از index.php به صورت پیشفرض برای نمایش ادامه مطالب تون استفاده می کنه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...