• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

   بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
  • Saeed Fard

   نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

   در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
Bright Moon

نمونه قرارداد طراحی سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

خودم دنبال همچین چیزی بودم، گفتم شاید به درد شما هم بخوره:

________________________________________________________________________

بسمه تعالی

قرارداد طراحی تارنما

طرفین قرار داد

این قرارداد فی مابین ................. به نمایندگی آقای/خانم ................. به شماره شناسنامه ................. و کد ملی ................. به نشانی و تلفن ................. و آدرس پست الکترونیک ................. که از این پس در این قرار داد کارگذار نامیده می شود و از یک طرف ................. به نمایندگی آقای/خانم به شماره شناسنامه ................. و کد ملی ................. به نشانی ................. و تلفن ................. و آدرس پست الکترونیک ................. که از این پس در این قرارداد کارفرما نامیده می شود، به شرح ذیل منعقد و طرفین قرارداد متعهد به اجرای مفاد آن می باشند.

ماده 1: موضوع قرار داد

طراحی تارنمای کارفرما با مشخصات

.................

ماده 2: مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد با توجه به مشخصات آمده در بند 1 این قرارداد و 3 درصد مبلغ کل قرار داد به عنوان پشتیبانی سالانه، به مبلغ ................. ریال می باشد.

1-2: کارفرما متعهد می شود که 3 درصد مبلغ کل قرار داد را به عنوان هزینه پشتیبانی در زمان عقد یا تمدید قرار داد به کارگذار پرداخت نماید.

2-2: کارفرما می تواند با اعلام عدم نیاز به پشتیبانی در بخش مشخصات ماده 1 قرار داد، از پرداخت 3 درصد هزینه پشتیبانی سالانه معاف گردد.

ماده 3: شرایط پرداخت

مرحله اول: پرداخت 50 درصد مبلغ قرار داد به عنوان پیش پرداخت از سوی کارفرما

مرحله دوم: پرداخت 50 درصد باقی مانده مبلغ قرار داد پس از تحویل کار و تأیید کارفرما

ماده 4: شروع قرارداد

قرارداد از تاریخ امضاء و تبادل آن توسط طرفین و پرداخت مبلغ پیش پرداخت، نافذ، معتبر و لازم الاجرا است.

ماده 5 : تاریخ تحویل تارنما

تاریخ تحویل تارنما طبق مذاکرات انجام شده و توافق طرفین، تاریخ ...................... می باشد.

ماده 6: مدت زمان قرار داد

مدت زمان اعتبار این قرار داد از زمان تحویل به مدت یک سال می باشد.

1-6: مدت زمان قرار داد منوط به اجرای کلیه مفاد آن توسط طرفین می باشد.

2-6: کارگذار متعهد می شود که در طول قرار داد کلیه مشکلات فنی مربوط به تارنما را برطرف نماید.

3-6: کارفرما متعهد می شود که پس از تحویل نهایی و عقد قرار داد، در قبال درخواست اضافه کردن ویژگی های جدید به تارنما، هزینه قید شده مربوطه در تارنمای کارگذار را بپردازد.

4-6: در صورت ثبت نشانه تارنما توسط کارگذار، کارفرما متعهد می شود که هزینه سالانه مربوط به تمدید دامین را طبق تعرفه روز به کارگذار پرداخت نماید.

5-6: کارگذار هیچ گونه مسؤلیتی در قبال نشانه هایی که توسط کارفرما در جایی غیر از تارنمای کارگذار ثبت شده اند را نخواهد داشت.

6-6: کارگذار موظف به تأمین امنیت تارنما مطابق با استاندارد های موجود می باشد.

7-6: کارگذار هیچ گونه مسؤلیتی در قبال در اختیار قرار گرفتن اطلاعات امنیتی تارنما به افراد غیر را ندارد.

ماده 7: تمدید قرارداد :

پس از پایان مدت زمان قرارداد، با پرداخت 3 درصد کل مبلغ قرارداد به عنوان هزینه پشتیبانی،این قرارداد قابل تمدید خواهد بود.

ماده 8: فسخ قرارداد :

قرار داد از نوع لازم تلقی شده و تنها در موارد زیر قابل فسخ می باشد.

1-8: قصور در پرداخت به موقع توسط كارفرما كه به موجب آن، قرار داد می تواند از سوی کارگزار فسخ و كارفرما موظف به پرداخت تمام مبلغ كار انجام شده توسط كار گزار به اضافه خسارات احتمالی حاصله به کارگزار می باشد.

2-8: قصور کارگزار در تحویل به هنگام کار. که در این صورت قرارداد می تواند از سوی کارفرما فسخ شود به شرط آن که کلیه هزینه کارهای انجام شده از سوی کارفرما با کسر خسارات احتمالی به کارگزار پرداخت شود و در مقابل کارگزار نیز موظف به تحویل کلیه اطلاعات و کارهای انجام شده به کارفرما می باشد.

3-8: توافق طرفین قرار داد.

ماده 9: فورس ماژور:

در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) هیچ گونه مسئولیتی متوجه کارگزار نخواهد بود.

ماده 10: حل اختلاف:

در صورت بروز اختلاف فی ما بین طرفین قرارداد، در صورتی که توافقی در مذاکرات حاصل نشد، شورای عالی انفورماتیک به عنوان مرجع رفع اختلاف مقرر گردیده است.

ماده 11: نسخ قرارداد

این قرار داد در تاریخ…….در 11 ماده و 12 تبصره در دو نسخه که اعتبار یکسان دارند تنظیم و به امضای آقای/خانم……. به عنوان نماینده كارگزار و آقای/خانم ………. به عنوان نماینده كار فرما رسید.

نماینده کارفرما

نام و نام خانوادگی

امضاء

تاریخ

نماینده کارگذار

نام و نام خانوادگی

امضاء

تاریخ

________________________________________________________________________________

نسخه word هم ضمیمه شده.

منبع: webone

یا علی

WebDesignContract.doc

ویرایش شده در توسط Light Moon
15

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

این قراردادی که الان پیوست کردم هم خیلی خوبه ، کامله کامله

منبع : silvercover.me

SampleContractFormsilvercover2.zip

10

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

ممنون از شما

منم به عنوان شخص حقیقی میتونم قرارداد ببندم یا فقط باید شرکت داشته باشم تا سایت طراحی کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

حقیقی هم میشه. تعهدهاش همش گردن خودتون میشه. یه قرارداد سوری بین شما و کارفرما. از نظر قانونی ارزش داره اما مالیات بهش نمیخوره. (امیدوارم یهو خفت نکنن مالیات همش رو بگیرن :D )

اما وقتی طرف حساب شما شرکت های دولتی باشن که بخوان با اون قرارداد شما تسویه حساب کنن و موارد مالیاتیش رو طی کنن، حتماً باید شرکت ثبت شده باشه.

توی این مورد من میرم قراردادم رو با مهر شرکت های آشنا میبندم.

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری

 • مطالب مشابه

  • توسط masoudch
   سلام دوستان
   لطفا برای نام دامنه در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات هاستینگ و سئو پیشنهاد بدید.
   لطفا یه اسم یونیک باشه.
   سپاس
  • توسط irgoogle.ir
   با سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
   من میخوام یک سایت شبیه سایت گوگل فارسی با ورد پرس درست کنم
   میخوام ببینم امکانش هست دقیقا به شکل همین سایت باشه
   http://irgoogle.ir
   و اینکه از چه تمی یا افزونه هایی میشه استفاده کرد.
   سوال بعدی اینکه ووردپرس تا چه حجم دیتابیسی را می تونه ساپورت کنه؟
   اساتید گرامی و با تجربه اگه کسی می تونه این کار را انجام بده لطفا کمک کنن.
   باتشکر
  • توسط behi13
   شرکت پارسا اندیشان پرسام برای تکمیل کادر شرکت زیر مجموعه خود ( گروه مهندسی آرون ) نیازمند نیروی های متخصص زیر است .
   # خانم یا آقا طراح مسلط کامل به برنامه نویسی از بیس ( در توضیحات شخص متقاضی بتواند پروژه هایی مانند اپارات و دیجی کالا را کاملا طراحی کنند )
   # خانم یا آقا سئو کار حرفه ای
   ------شرایط کار--------
   1: ساعت کاری تمام وقت 9الی5.
   2: پاره وقت به صورت توافقی در تعداد روز.
   3: حقوق به صورت توافقی .
   4: بیمه هم حق بیمه پرداخت میشود .
    
   تماس : مهمندس مقدم جهت مصاحبه و قرار کاری
   09128916390
   شماره تماس : 44228398
  • توسط raha9468
   در حال حاضر با توجه به احتیاج روز افزون ارتباطی آنلاین و اینترنتی، مدارس هم به سوی طراحی سایت برای مدرسه.هاجذب شده.اند تا به این وسیله قادر باشند به آسانی با والدین و مسئولین مدرسه ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر برقرار کنند. ازهدف.های اصلی طراحی سایت مدارس ارتباط مسئولین مدرسه با والدین و خود دانش آموز است. مدارس در حال حاضراصلی.ترین شیوه.شان به منظور عرضه بهتر خدمات به دانش آموزان و خانواده.ی های آنها را بایست در خدمات اینترنتی و غیرحضوری مشاهده نمود.

   مدیران مدارسی که خواهان آن هستند تا به راحتی با والدین و دانش آموزان در ارتباط باشند و خدماتی نظیر ارائه جزوات و کتب آموزشی، نشان دادن خبرها و اطلاعیه.های مدرسه، صدور نتیجه.های امتحان.های دانش آموزان مدرسه، نظرسنجی.هایگوناگون درباره بهبود امکانات مدرسه، ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه و سایر حساب.ها به.صورت آنلاین، فرستادن پیامک و ایمیل به گروه.های گوناگون از جمله معلمان، کارمندان، والدین و دانش آموزان و غیره بپردازند می.توانند از این گونه طراحی وب سایت. ها بهره بگیرند.

   سایت.های مدارس گونه.ای از سایت می.باشند که به صورت آنلاین و یا آفلاین به زمینه.های مدارس در عرصه ها و مسئله.هایمختلف کمک می.کنند. طراحی سایت مدارس با مبنا قرار دادن موضوعات متنی و نمایشی، بایست گرافیک خاص خود که دربرگیرنده قابل خواندن بودن محتوا در آن، نشان دادن امکانات بدون شلوغ بودن صفحه.ها و غیره طراحی گردد.

   معلمان، اساتید، مدارس و آموزشگاه.ها و بقیه اشخاصی که با مقوله آموزش و مدرسه.های تحصیلی درگیرند می.توانند با داشتن یک سایت حرفه.ای و خوب، ارتباط مناسبی با مخاطبین و دانشجویان و دانش آموزان خود داشته باشند.

   امکانات فهرست شده در زیر، گوشه.ای از امکاناتی ست که به.وسیله طراحی سایت مدارس، قادر هستید در اختیار داشته باشید:

   نشان دادن فعالیت.های مدارس

   ارائه ریز نمرات و فعالیت.های هر یک از دانش آموزان در مدرسه

   جذب دانش آموزان و دانشجویان

   خبرهای مدارس و انجمن اولیا و مدرشه

   دریافت نظرات کاربران و استفاده کنندگان از تجهیزات مدارس به.وسیله ایمیل و نظرات

   پدید آوردن پنل اس ام اس برای ارتباط با دانش آموزان و والدین و معلمان

   نکته پراهمیت برای شما در طراحی وب سایت ، بهره برداری و فراهم آوردن کارآیی لازم برای امور مدارس است. شما بایست در موتورهای جستجو در عرصه واژه ایی مخصوص در رتبه بالایی قرار بگیرید، که توسط مخاطبان مشاهده شوید. به این دلیل که در حال حاضر جستجو در باره هر موضوعی به.وسیله موتورهای جستجو نظیر گوگل صورت می.پذیرد.

   شما اگر می.خواهید طراحی سایت مدارس خوبی برای مدرسه خود داشته باشید، به شما توصیه می.کنیم همه اصل.های سئوسایت را مرور کنید و یا از شرکت طراحی سایت ما مشاوره بگیرید و بعد شروع به طراحی سایت کنید. به این دلیل که در صورت اجرای غیر اصولی طراحی سایت به غیر از دست دادن هزینه.ای که برای آن صرف کرده.اید چیزی عایدتان نخواهد شد.

    

   خصوصیات طراحی سایت مدارس

   خصوصیت مهم طراحی سایت مدارس، شناساندن یک مرکز مدارس و تجهیزات مدارس اش در قالبی زیبا و گرافیکی چشمنواز است.

   برای اینکه قادر باشید طراحی سایتی مناسب پدید آورید، بایست نکته.های مهمی را لحاظ کنید مثلاً:

   منتشر کردن خبرها و اطلاعیه.ها

   ثبت نمرات در اینترنت و عرضه کارنامه اینترنتی

   پدید آوردن انجمن گفت و گو برای ارتباط اساتید و معلمان با دانش آموزان و والدین

   ثبت نام اینترنتی

   شناساندن امکانات مدرسه

   شناساندن اساتید و کادر مدرسه

   بهینه سازی سایت و سئو سایت حرفه.ای

   نکته.های HEO سایت

   شیوه.های حرفه.ای طراحی سایت

   قالب گرافیکی زیبا و انحصاری

   از نمونه کارهایی است که باید رعایت کنید تا سایتی انحصاری و جذاب برای امور مدارس و شناساندن مدرسه و امکانات آن انجام دهید.

   از سایر خصوصیات یک طراحی سایت مدارس، امکان ارائه مناسب خدمات مدارس به.وسیله سایت است، به این دلیل که سوددهی در حال حاضر بنیان پراهمیتی در زندگی هر شخصی است و یک دانش آموز و دانشجو می.تواند به.وسیله طراحی سایت، به حد قابل قبولی خدمات مدارس را به آسانی دنبال کند.

   برای دستیابی به همه این خصوصیات، پراهمیت.ترین موضوع گزینش یک شرکت معتبر طراحی سایت است که نسبت به همه موضوعات مطرح شده آگاهی داشته و پیشینه موفقی در عرصه طراحی سایت داشته باشد.

   فقط بایست اصل.های بهینه سازی سایت و سئو برای موتورهای جستجوگر به همراه طراحی سایت حرفه.ای لحاظ شود تا مخاطبان زیادی را نسبت به سایت جذب کنند.

   پراهمیت.ترین دلیل که خواهد توانست منجر به موفقیت در طراحی سایت مدارس برای یک مرکز مدارس شود، مراعات کردن اصل.های سئو سایت است. رعایت اصول حرفه.ای طراحی سایت، رعایت اصول بهینه سازی سایت خواهد توانست خیلی از مخاطبان مدارس را به خواسته.هایشان در اسرع وقت برساند.

   کاربران هدف شما به.وسیله موتورهای جستجوگر به سوی طراحی سایت شما خواهند آمد و از آن استفاده خواهند کرد. در این صورت شما دارای آمار بازدید زیادی خواهید شد و همینطور این تعداد زیاد ترافیک منجر به بالا رفتن موفقیت چشم گیرمدرسه شما نیز خواهد شد.
  • توسط mehrshadmousavi

   مفهوم HTML 5:
   در این نسخه قدرت مدیریت دربرنامه های وب بر روی اجرا با حداکثر دقت و نظم وجود دارد و این کار با کد ابزارهای <header>, <menu>,<nav> , <menuitem> و ... . ممکن است.
   web developer قادرند برخی از ویژگی های شاخص  HTML 5 که  شامل: آهنگ، ویدئو، ذخیره ی منطقه در حالت آفلاین و ... با اصول بهینه سازی سایت همراه کنند. همچنین HTML 5 این اجازه را به کاربران خود می دهد که از خاصیت و ویژگی نوعی از تگ ها را استفاده کنند مانند تگ link و script؛ و حتی امکان استفاده از تگ های <article> و <<section در بهترین حالت را ممکن ساخته است. تا کنون ترفند هایی زیادی ابداع نشده است که بتوان به وسیله ی آن ها به نتایج مطلوب و باب میل رسید از این جهت درهنگام استفاده باید هوشمندانه عمل کرد.
   مفهوم HTML 6:
   ورژن 6HTML نسخه ی اصلاح شده ی  HTML ها است که دارای NameSpaces با ساختار XML می باشد. از ویژگی های مهمNameSpaces این است که با استفاده از تگ های <logo/>< logo>  و <toolbar/>< toolbar> قادر خواهید بود امکانی فراهم کنید تا سایت قادر به شناسایی و تشخص لوگو در صفحات وب سایت باشد. همچنین  از دیگر امکانات HTML 6  این است که طراحان سایت و وب دولپرها می توانند تگ <container> را به جای <’div id =’container > بهره ببرند.

   در حالت کلی  HTML 6 دارای دو نوع تگ تکی  که اطلاعات و خصوصیات راحمل می کنند اما داده ها شامل متن نمی باشد، و تگ های زوج یا جفتی که با متن هم می توانند همراه باشند.
   برخی از تگ های تکی (رفتاری) که در HTML 6 قرار دارند را با هم بررسی می کنیم که می توانند دارای namesapec   های زیر باشند:
   <html:html>
   <html:head>
   <html:title>
   <html:meta>
   <html:link>
   <html:a>
   <html:media>
   <html:body>
   <html:button>
   چند ویژگی که HTML6 را متمایز می کند:
    قابلیت تغییر اندازه تصاویر مرورگر ها
   زبان های قابل اجرا
   مدیریت بهتر در کنترل اشیای ویدئویی
   پیش پردازنده ها ی جایگزین
   دسترسی ایمن به اطلاعات