رفتن به مطلب

نحوه انتقال بکاپ به دیتابیس جدید و ست کردن کامل با سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من به دلیل برخی مشکلات از مطالب سایتم ی بکاپ گرفتم و دیتابیس جدیدی ساختم و دیتابیس قبلی نیز پاک کردم حالا من بکاپ رو به دیتابیس جدید restor کردم ولی نمیدونم چرا مطالب داخل سایت نمیاد باید چکار کنم تا با سایت ست بشن و مطالب قبلی داخل دیتابیس جدید و همچنین داخل سایت به نمایش در بیاد؟

لینک به ارسال

از قسمت backup wizard به این قسمت رفتم Backup/Restore و روی بک آپ کلیک کردم و بعدش Full or Partial Backup رو زدم و بعدش دانلود کردم داخل سیستمم.

و دوباره از قسمت backup wizard رفتم و روی restore کلیک کردم فایل مورد نظر رو آپ کردم

لینک به ارسال

سایت نمایش داده میشود؟ و فقط محتوا نمایش داده نمیشه

تغییری در مشخصات اتصال به دیتابیس نداشتید؟ فایل کانفیگ

لینک به ارسال

اگر ریستور کلی از طریق هاست گرفتین به نظرم بک آپ را آپلود کنید توی هاست و به جای اینکه خودتون ریستور کنید، به مدیر سرور بگید این کار را انجام بده. دیگه با مشکلاتی اینچنینی روبرو نمیشید

لینک به ارسال

سایت نمایش داده میشود؟ و فقط محتوا نمایش داده نمیشه

تغییری در مشخصات اتصال به دیتابیس نداشتید؟ فایل کانفیگ

بله سایت نمایش داده میشه.من وردپرس قبلی رو پاک کردم و دیتابیس جدید ساختم ودیتابیس قبلی رو نیز پاک کردم چون چند وقت پیش سایتم هک شد و هکر تغییراتی رو داخل دیتابیس ایجاد کرده بود که هرکاری کردم درست نشد.بخاطر همین من قبل از اینکه دیتابیس قبلی رو پاک کنم ی بکاپ کامل از مطالب سایتم گرفتم و داخل سیستمم ذخیره کردم.فایل کانفینگ رو با دیتابیس جدید ست کردم.حالا که بک آپ رو ریستور کردم نمیدونم چرا مطالب داخل سایت قرار نگرفتن؟مگه نباید بعد از ریستور کردن مطالب با دیتابیس ست بشن؟

لینک به ارسال

مطمئنید وردپرس به دیتابیس متصل شده؟

وردپرس را از نو نصب نکردید؟

بعد از import فایل بکاپ

و فایلهای وردپرس و تنظیم آن فایل کانفیگ در صورت نیاز

نباید مشکلی باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...