رفتن به مطلب

مشکل در تعداد کاراکتر ادیتور

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب...من در مدیریت ورد پرسممیخوام یه برگه اضافه کنم..برگه جدید رو میزنم و متن رو داخلش وارد میکنم...متن یکم زیاده و وقتی کپی که میکنم و انتشار رو میزنم صفحه خالی سیو میشه و هیچی نمایس نمیده...متن رو نصف کردم و دوباره سیو کردم همه چیو نشون میده...من باید چکار کنم دوستان...؟؟

اسم ادیتور من اینه CKEditor همراه با آخرین آپدیت

لینک به ارسال

حجم ارسالی داده محدودیت دارد برای افزایش:

کد زیر را در فایل php.ini در روت قرار دهید (در صورتی که پاسخ نگرفتید عدد را به 32 ، 64 ، 128 تغییر دهید)

post_max_size = 18M

و کد زیر را در فایل کانفیگ وردپرس قرار دهید:

define('WP_MEMORY_LIMIT', '96M');

لینک به ارسال

فایل php.ini را میتوانید دستی بسازید و در روت سایت قرار دهید (کنار فایل wp-config)

برای کانفیگ هم کد را قبل از خط آخر ( require_once ) قرار دهید

لینک به ارسال

مدیر محترم تمام کارهایی که گفتین رو انجام دادم ولی بازم صفحه سفید میشه وقتی فایل رو آپلود کردم داخل هاستم یه جوریه دسترسیشم 644 هستش فایل پیوست رو نگاه کنید ببینید مشکل نداره..؟؟

post-765-0-45596900-1359716403_thumb.png

لینک به ارسال

دوست عزیز اسپم ندید . دوستان در حد توانشون پاسختون رو میدن .

فایل php.ini رو باید در روت سایت (جایی که وردپرس نصبه) آپلود بشه . سطح دسترسی هم همون 644 باید باشه .

اگر این فایل کارتون رو راه ننداخت بدونید که مدیر سرور اجازه عملکرد فایل php.ini رو نداده و ساخت این فایل برای شما سودی نداره .

لینک به ارسال

اگر کارتون انجام نشد 2 راه دارید :

1- با مدیر سرور صحبت کنید که این امکان رو برای شما ایجاد کنه که بعید میدونم این کار رو انجام بده

2- مطالب رو به دو قسمت تبدیل کنید و در دو پست جداگانه انتشار بدید .

لینک به ارسال

فایل php.ini رو توی پوشه wp-admin قرار بدید و تست کنید.

اون مقدار رو هم روی 256 قرار بدید.

لینک به ارسال

با سلام و احترام...کاری که گفتید رو انجام دادم بازم درست نشد...به نظر شما نباید دسترسی فایل رو تغییر بدم از 0644...؟؟ تو رو خدا کمکم کنید من خیلی از سایت هارو دیدم که تونستن این کار کنن...چطور ممکنه که نشه

لینک به ارسال

فایل پیوست رو توی پوسه wp-admin قرار بدید اگر تغییری نکنه باید از طریق مدیر سرور اقدام بشه.

php.rar

لینک به ارسال

مدیر محترم دست شما درد نکنه واقعا شرمنده ام که شمارو به زحمت انداختم ولی بازم درست نشد من باید به اونی که ازش هاست میزبانی خریدم چی بگم...؟؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید

جواب:

دوست عزیز اسپم ندید . دوستان در حد توانشون پاسختون رو میدن .

اگر این فایل کارتون رو راه ننداخت بدونید که مدیر سرور اجازه عملکرد فایل php.ini رو نداده و ساخت این فایل برای شما سودی نداره .

1- با مدیر سرور صحبت کنید که این امکان رو برای شما ایجاد کنه که بعید میدونم این کار رو انجام بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...