• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
hassannak

چند وبلاگ برای یک سایت

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت اساتید

ببخشین اگه عنوان را درست ننوشتم ( در صورت لزوم توسط اساتید تغیر داده بشود) چون خودمم نمیدونستم چه عنوانی را بزارم

خوب مشکل من چیه ؟

من میخواستم یه سایت داشته باشم که برای هر دسته ای یه صفحه به خصوص ایجاد بشه

یکم توضیح بدم **

اگه فرض کنیم من چند دسته مختلف داشته باشم ( کتاب - موبایل - فیلم - عکس)

میخواهم برای هر دسته یه صفحه خاص باز بشه و مطالب اون دسته را نشون بده تقریبا یه چیزی تو مایه های بلاگفا

مثلا فیلم yourname.com/film

کتاب yourname.com/book

موبایل yourname.com/mobile

حالا ایا من میتونم با تبدیل وردپرس به شبکه همچین کاری بکنم به صورتی که در صفحه نخست yourname.com فقط کاری کنم که 10 مطلب اخیر هر دسته به نمایش در بیاد ولی هر مطلبی که ارسال میکنم تو ادرس خودش ثبت بشه و فقط عنوانش در صفحه اصلی توی دسته خودش قرار بگیره

یا من باید پوشه های با همین نام ها در هاست خودم بسازم و روی هر کدوم یه وردپرس جدا گانه نصب کنم

نمیدونم درست توضیح دادم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما هم میتوانید از دسته بندی استفاده کنید که به صورت معمول حتما کارکردش را دیده‌اید

یا از پست سفارشی

یا از وردپرس شبکه

با دسته‌های ساده هم میتوانید چنین کاری انجام بدید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا دستون درد نکنه

حالا به نظر شما پست سفارشی بهتره یا وردپرس شبکه یعنی کار با کدوم راحتره و بهتر

ویرایش شده در توسط hassannak
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر کدام مشکلات و محدودیتهای خاص خود را دارند

در شبکه کارهای معمولی که در وردپرس استاندارد انجام میدادید را میتوانید به راحتی انجام دهید

در پست سفارشی ، حجم کدنویسی زیاد هست اما مدیریت آن از یک پنل وردپرس هست نه چند پنل

امکان دسته بندی مطالب وجود دارد

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من هم مثل شما سایتم چند بخشیه که دوست داشتم هر کدام صفحه بخصوص داشته باشه برای همین از وردپرس شبکه استفاده کردم به نظر من از شیکه استفاده کن بخصوص اگر به برنامه نویسی و کد نویسی تسلط نداری و همین طور سایتت چند کاربره است ( مثلا من سایتم 4 تا مدیر کل داره) مدیریت هر قسمت خاص را می تونی فقط به یه کاربر بدی ویا به چند کاربر خاص بدی .در ضمن مب تونی برای هر بخش مثل موبایل یا فیلم قلبی متائت داشته باشی هر بخش قالب خودش را داشته باشه

ویرایش شده در توسط runy
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان خیلی ممنون که بهم پاسخ دادین

با این چیزهای که شما گفتین پس برای من بهتره که وردپرسم را شبکش کنم فکر کنم اینطوری راحتر باشم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ادامه داستان بالا,

من از شبکه استفاده می کنم. موضوعات مختلف در وبلاگهای شبکه میاد.

حالا دامنه های مختلفی دارم که می خوام هر کدومشون روی یک وبلاگ قرار بگیره.

- میتونم دامنه ها رو روی وبلاگ های مورد نظرم ریدایرکت کنم ( اینجوری اگر قرار باشه رنکی بگیرم برای دامنه اصلی شبکه هست نه دامنه ای مختلفی که فروارد میشن )

- بهتر نیست وردپرس های جداگانه ای نصب کنم و از این دامین ها به هم دیگه لینک بدم؟

از نظر رنک آینده و سئو و این چیز ها میگم ، دوستان پیشنهادی دارن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط f.hojjati
      با عرض سلام و ادب
      من با ومپ وردپرس رو نصب کردم بصورت لوکال میخواستم کار کنم اما هر کاری میکنم قسمت تنظیمات شبکه در زیر بخش ابزارها بوجود نمی آید.
       و وقتی سایت جدید ایجاد میکنم و می خواهم وارد قسمت پیشخوان آن شوم ارور برگه پیدا نشد یا  page not found
      می دهد.
      قبلا از راهنماییهاتون ممنونم
    • توسط vigrooll
      سلام و خسته بناشید 
      من یک مشکلی دارم میخواستم راهتمایی کنید و وردپرس شبکه را راه اندازی کردم ... کاربر برای نصب پلاگین و ... با ارور شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید. میخواستم بدونم چطور میتونم محدودیت وردپرس شبکه بردارم که سایت های شبکه مثل وردپرس معمولی باشند محدودیتی نداشته باشند مرسی .
    • توسط cctv1
      سلام
      دوستان یه سایت خدمات شبکه و نصب دوربین مداربسته دارم ، یه افزونه میخوام که توی این صفحه نصب دوربین مداربسته مشتری ها بتونن تیکت ثبت کنن ، مثلا مشتری هایی که قبلا براشون کار کردن یا جدید میخواند دوربین نصب کنن تیکت ثبت کنن تا بعدا باهاشون تماس بگیرند.
    • توسط muhammad
      با سلام
      دوستان من بدبخت شدم
      چند روز به پنل مدیریتیم سر نزدم
      الان اومدم میبینم هرکس که وبلاگ ساخته وبلاگاش برای من محسوب میشه
      در صورتی که قبلا اینطور نبود
      لطفا سریع رسیدگی کنید
    • توسط دکتر مهندس
      با سلام
      من برای سایتم شبکه رو راه اندازی کرده ام ولی خب اون جایی که میگن باید انتخاب کنی که سایتها در ساب دامین نصب بشن یا در پوشه رو پیدا نمیکنم.
      الآن به صورت پیشفرض هر سایتی ایجاد میکنم میره توی فولدر.
      میخوام کاری کنم که برن توی ساب دامین.
      کسی میتونه راهنمایی کنه؟