رفتن به مطلب

چند وبلاگ برای یک سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

ببخشین اگه عنوان را درست ننوشتم ( در صورت لزوم توسط اساتید تغیر داده بشود) چون خودمم نمیدونستم چه عنوانی را بزارم

خوب مشکل من چیه ؟

من میخواستم یه سایت داشته باشم که برای هر دسته ای یه صفحه به خصوص ایجاد بشه

یکم توضیح بدم **

اگه فرض کنیم من چند دسته مختلف داشته باشم ( کتاب - موبایل - فیلم - عکس)

میخواهم برای هر دسته یه صفحه خاص باز بشه و مطالب اون دسته را نشون بده تقریبا یه چیزی تو مایه های بلاگفا

مثلا فیلم yourname.com/film

کتاب yourname.com/book

موبایل yourname.com/mobile

حالا ایا من میتونم با تبدیل وردپرس به شبکه همچین کاری بکنم به صورتی که در صفحه نخست yourname.com فقط کاری کنم که 10 مطلب اخیر هر دسته به نمایش در بیاد ولی هر مطلبی که ارسال میکنم تو ادرس خودش ثبت بشه و فقط عنوانش در صفحه اصلی توی دسته خودش قرار بگیره

یا من باید پوشه های با همین نام ها در هاست خودم بسازم و روی هر کدوم یه وردپرس جدا گانه نصب کنم

نمیدونم درست توضیح دادم

لینک به ارسال

شما هم میتوانید از دسته بندی استفاده کنید که به صورت معمول حتما کارکردش را دیده‌اید

یا از پست سفارشی

یا از وردپرس شبکه

با دسته‌های ساده هم میتوانید چنین کاری انجام بدید

لینک به ارسال

واقعا دستون درد نکنه

حالا به نظر شما پست سفارشی بهتره یا وردپرس شبکه یعنی کار با کدوم راحتره و بهتر

ویرایش شده توسط hassannak
لینک به ارسال

هر کدام مشکلات و محدودیتهای خاص خود را دارند

در شبکه کارهای معمولی که در وردپرس استاندارد انجام میدادید را میتوانید به راحتی انجام دهید

در پست سفارشی ، حجم کدنویسی زیاد هست اما مدیریت آن از یک پنل وردپرس هست نه چند پنل

امکان دسته بندی مطالب وجود دارد

لینک به ارسال

من هم مثل شما سایتم چند بخشیه که دوست داشتم هر کدام صفحه بخصوص داشته باشه برای همین از وردپرس شبکه استفاده کردم به نظر من از شیکه استفاده کن بخصوص اگر به برنامه نویسی و کد نویسی تسلط نداری و همین طور سایتت چند کاربره است ( مثلا من سایتم 4 تا مدیر کل داره) مدیریت هر قسمت خاص را می تونی فقط به یه کاربر بدی ویا به چند کاربر خاص بدی .در ضمن مب تونی برای هر بخش مثل موبایل یا فیلم قلبی متائت داشته باشی هر بخش قالب خودش را داشته باشه

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

دوستان خیلی ممنون که بهم پاسخ دادین

با این چیزهای که شما گفتین پس برای من بهتره که وردپرسم را شبکش کنم فکر کنم اینطوری راحتر باشم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

در ادامه داستان بالا,

من از شبکه استفاده می کنم. موضوعات مختلف در وبلاگهای شبکه میاد.

حالا دامنه های مختلفی دارم که می خوام هر کدومشون روی یک وبلاگ قرار بگیره.

- میتونم دامنه ها رو روی وبلاگ های مورد نظرم ریدایرکت کنم ( اینجوری اگر قرار باشه رنکی بگیرم برای دامنه اصلی شبکه هست نه دامنه ای مختلفی که فروارد میشن )

- بهتر نیست وردپرس های جداگانه ای نصب کنم و از این دامین ها به هم دیگه لینک بدم؟

از نظر رنک آینده و سئو و این چیز ها میگم ، دوستان پیشنهادی دارن؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...