6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چند ماه پيش كل برچسب هاي سايتو پاك كردم ، چون 90 درصدش بي خود بود و هيچ فائده اي نداشت

حالا از اون موقع گوگل وبمستر هر روز 50 - 60 تا ارور 404 ميده

تقريبا سه ماهه كه هر چي ارور مي ده اول آدرس هائي كه تو سايتم ديگه نيست ( مال برچسب ها بوده و پاك شده ) رو تو وبمستر پاك مي كنم و اصلاح مي كنم

اما تموم نميشه

واقعا ديوانه كننده است.

نميشه كاريش كرد ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی ربوت تکست مشخص کنید تگ ها ایندکس نشن .

بعد برید از طریق قسمت پاک کردن آدرس در گوگل ، آدرس پیشفرض تگ ها رو قرار بدید . به این صورت :

http://site.com/tag/*

و در نهایت آدرس های موجود رو پاک کنید . دقت کنید حتماً قبل از پاک کردن آدرس ها در گوگل ، در روبوت تکست مانع ایندکس تگها بشید .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

ولي تو فايل روبوت چه عبارتي بذارم تا مانع از ايندكس شدن بشه ؟

ايندكس نشدن تگ ها ضرر نداره برا سايت و بازديد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از این عبارت استفاده کنید :

Disallow: /tag/*

تگ ها بهتره ایندکش بشن ولی با توجه به مشکلات شما فکر میکنم باید اول از شر تگ های شکسته شده خلاص بشید بعد با درست کردن یک سایت مپ از تگ ها لینک هاشو به گوگل معرفی کنید تا به سرعت ایندکس بشن .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنمائيت عزيز

بعد از اينكه آدرس تگ هارو از وبمستر پاك كردم مي تونم منع دسترسي به تگ ها رو از روبوت بردارم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه کاری هم میتونید بکنید که تو صفحه تگ شرطی بذارید که اگر پستی مرتبط با تگ وجود نداشت به جای نشون دادن صفحه 404 ریدایرکت کنه به صفحه اصلی.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط morteza_a
      با سلام خدمت اساتید
      چند ماهیست که قالب سایت را تغییر داده ام. مشکلی که اخیرا متوجه آن شدن اینست که با ورود تگ جدید، اولا در سایت زمانیکه روی آن تگ کلیک میکنم، با ارور 404 روبرو میشم، بعد از چند روز نیز در وبمستر در لیست Crawl Eror آن تگ با ارور 404 ظاهر میشود. نمونه:
      http://kooshanic.com/siemens-simatic-step7-v5-6/
      در انتهای صفحه چند تگ موجود است، با کلیلک کردن روی هرکدام متوجه مشکل خواهید شد.
      با تشکر
    • توسط sajadshiraz
      با سلام
      چند روز میشه وردپرس من مشکل بهم زده
      روز اول متوجه شدم سایت فقط صفحه اول باز میشه بقیه صفحات ارور 404 میده
      پرسیدم گفتن پیوند یکتا تغییر کرده درستش کردم ولی بازم تغییر کرد
      تو هاست چک کردم دیدم فایل htaccess مشکل داره و مشکلش اینه که بعد از چند ساعت از پاک کردنش دوباره permission از حالت 644 به 444 تغییر پیدا میکنه و حجمش تند تند اضافه میشه و بعد از اینکه حجم زیاد شد دیگه ارور 404 شروع میشه
      با هاست در میان گذاشتم چندین بار ویروس یابی کردن میگن مشکلی نیست
      قالب ها رو کلا حذف کردم
      افزونه ها رو کلا حذف کردم
      بازم این مشکل وجود داره
      خواهشا راهنمایی کنید
    • توسط ashkan_vafayi
      با سلام 
      لطفا کمکم کنید 
      من از افزونه all in one استفاده میکردم که اومدم امروز حذفش کردم و yoast رو نصب کردم و متوجه شدم کلیه ادرسها و مطالب سایتم رو که میرم روش همگی 404 شدن و پیوندهای یکتا رو دوباره ذخیره کردم نشد و yoast رو حذف کردم و هر کاری کردم درست نمیشه 
      کسی میتونه در این زمینه کمکی کنه ؟
      ممنون
    • توسط milad1
      سلام ممنون میشم اگه دوستان بتونن کمکم کنن .
      موقع انتشار یک پست جدید بعد از کلیک روی دکمه انتشار ارور 404 میده وبسایت من با قالب صحیفه و ورد پرس 4.5.3 هست روز گذشته هیچ مشکلی نداشت وبسایت ولی امروز بدون اینکه تغییراتی در تنظیمات وبسایت یا فایلها اعمال کنم این مشکل ایجاد شد این آموزش رو هر دو مرحله تست کردم
      http://themesfa.com/blog/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1-404-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3
      و حتی همه افزونه ها رو غیر فعال کردم و  نام پوشه htacess  رو تغییر دادم فایده ای نداشت لطفا کمک کنید .
    • توسط tellfa
      با عرض سلام و وقت بخیر خدمت اساتید محترم
      دوستان من یک مشکلی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید. من تازه دارم وردپرس رو یادمیگیم و یک سایت معمولی رو بالا آوردم.
      در اوایل که همه چیز اوکی بود یه دمدتی (2-3هفته) سمتش نرفتم و الان که رفتم خواستم ادامش بدم میبینم وارد ادامه مطالب پست ها که میشم ارور 404 میده!
      صفحه اصلی مطالب رو نشون میده ولی موقع رفتن به ادامه مطلب ارور 404 میده!
      لینک سایت : http://tellfa.com/tafrihgah/