Rasoul

خطا در افزونه W۳ Total Cache

21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من وقتی میخوام افزون را فعال کنم این ارور میاد چرا ؟؟؟؟؟؟ :wacko:

public_html/wp-config.php could not be written, please edit config and add:

define('WP_CACHE', true); before require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام همینطور که گفته define('WP_CACHE', true)'); رو در فایل فایل تنطیمات وردپرس wp-settings.php بزارین تا بتونه کارش رو به درستی انجام بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید کجای wp-settings بزارم کدوم لاین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر جایی دوست دارید. مثلا اول یا آخرش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همینظور که مرتضی گفت هر جایی بزارید مشگل حله ولی تو این خطایی که داده گفته قبل از این خط کد بزارید require_once(ABSPATH

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام! ممنون ! یه کاری دیگه هم باید میکردم :فایل کانفینگو قابل خواندن کنم :)

بعد نصب دوتا اخطار داده نفهمیدم چی میگه

اولیش

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

دومیش

Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is deploy or disable. preview any changed settings (without deploying), or make additional changes.

من نفهمیدم این چیه برا همین دستش نزدم اما وقتی preview را میزنم قالب بدون استایل میاد :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

میگه از اپاچی وب سرور استفاده میکنید مطمئن شید که تنظیمات سرور اجازه دستسری به فایل .htaccess رو بده و یا اگر از وب سرور nginx استفاده میکنید از تنظیمات فایلی هایی مورد استفاده اطمینان حاصل کنید .

تو این جور مواقع به خاطر حق دسترسی فایل ها این خطا میاد .

Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is deploy or disable. preview any changed settings (without deploying), or make additional changes.

اگه حالت preview فعال باشه افزونه کار نمیکنه با غیر فعال کردن این گزینه افزونه شروع به کار میکنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

It appears Page Cache URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration.

من هر کاری میکنم این دوتا خطا درست نمیشه مشکل از کجاست :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی .htaccess چنده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییر بدید: 664

در روت - در w3/min - در w3/pgcache

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در روت - در w3/min - در w3/pgcache

شرمنده :( نفهمیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه معمولاً در 3 تا htaccess اثر میزاره - دسترسی (permission) این سه تا رو که در بالا گفتم به 664 و اگر باز هم اثر نکرد اونی رو که در روت هست به 755 افزایش بدید و تست کنید

دسترسی رو می تونید از طریق نرم افزراهای ftp مثلاً Filezila یا هرچیز دیگه ایی که استفاده می کنید تغییر بدید

روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید و permission رو انتخاب کنید و عدد مورد نظر رو وارد کنید

از طریق پنل هاست (سی پنل - دایرکت ادمین) هم انجام پذیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی

htaccess اینهارو یا کل پوششونو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشد به هیچ صراطی مستقیم نیست :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-content و wp-content/uploads/ باید 777 باشند و بعد از نصب باید به 755 تغییر کنند

کلاً شما مراحل نصب رو طبق روال خودش رفتید یا طبق روال خودتون؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن احترام به کپی کننده ی اون سایت از شما خواهش می کنم طبق روالی که سازنده میگه انجام بدید - اون سایت کاملاً غیر تخصصیه - دقیقاً انگار رفتید از جمعه بازار خرید کردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روال سازنده کجا نوشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .