Rasoul

خطا در افزونه W۳ Total Cache

21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من وقتی میخوام افزون را فعال کنم این ارور میاد چرا ؟؟؟؟؟؟ :wacko:

public_html/wp-config.php could not be written, please edit config and add:

define('WP_CACHE', true); before require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام همینطور که گفته define('WP_CACHE', true)'); رو در فایل فایل تنطیمات وردپرس wp-settings.php بزارین تا بتونه کارش رو به درستی انجام بده.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید کجای wp-settings بزارم کدوم لاین؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر جایی دوست دارید. مثلا اول یا آخرش.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همینظور که مرتضی گفت هر جایی بزارید مشگل حله ولی تو این خطایی که داده گفته قبل از این خط کد بزارید require_once(ABSPATH

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام! ممنون ! یه کاری دیگه هم باید میکردم :فایل کانفینگو قابل خواندن کنم :)

بعد نصب دوتا اخطار داده نفهمیدم چی میگه

اولیش

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

دومیش

Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is deploy or disable. preview any changed settings (without deploying), or make additional changes.

من نفهمیدم این چیه برا همین دستش نزدم اما وقتی preview را میزنم قالب بدون استایل میاد :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

میگه از اپاچی وب سرور استفاده میکنید مطمئن شید که تنظیمات سرور اجازه دستسری به فایل .htaccess رو بده و یا اگر از وب سرور nginx استفاده میکنید از تنظیمات فایلی هایی مورد استفاده اطمینان حاصل کنید .

تو این جور مواقع به خاطر حق دسترسی فایل ها این خطا میاد .

Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is deploy or disable. preview any changed settings (without deploying), or make additional changes.

اگه حالت preview فعال باشه افزونه کار نمیکنه با غیر فعال کردن این گزینه افزونه شروع به کار میکنه .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

It appears Page Cache URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration.

من هر کاری میکنم این دوتا خطا درست نمیشه مشکل از کجاست :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی .htaccess چنده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

644

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییر بدید: 664

در روت - در w3/min - در w3/pgcache

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در روت - در w3/min - در w3/pgcache

شرمنده :( نفهمیدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه معمولاً در 3 تا htaccess اثر میزاره - دسترسی (permission) این سه تا رو که در بالا گفتم به 664 و اگر باز هم اثر نکرد اونی رو که در روت هست به 755 افزایش بدید و تست کنید

دسترسی رو می تونید از طریق نرم افزراهای ftp مثلاً Filezila یا هرچیز دیگه ایی که استفاده می کنید تغییر بدید

روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید و permission رو انتخاب کنید و عدد مورد نظر رو وارد کنید

از طریق پنل هاست (سی پنل - دایرکت ادمین) هم انجام پذیره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی

htaccess اینهارو یا کل پوششونو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

htaccess

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشد به هیچ صراطی مستقیم نیست :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-content و wp-content/uploads/ باید 777 باشند و بعد از نصب باید به 755 تغییر کنند

کلاً شما مراحل نصب رو طبق روال خودش رفتید یا طبق روال خودتون؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق روال این

لینک

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن احترام به کپی کننده ی اون سایت از شما خواهش می کنم طبق روالی که سازنده میگه انجام بدید - اون سایت کاملاً غیر تخصصیه - دقیقاً انگار رفتید از جمعه بازار خرید کردید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روال سازنده کجا نوشته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم