رفتن به مطلب

خطا در افزونه W۳ Total Cache

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی میخوام افزون را فعال کنم این ارور میاد چرا ؟؟؟؟؟؟ :wacko:

public_html/wp-config.php could not be written, please edit config and add:

define('WP_CACHE', true); before require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');

لینک به ارسال

سلام همینطور که گفته define('WP_CACHE', true)'); رو در فایل فایل تنطیمات وردپرس wp-settings.php بزارین تا بتونه کارش رو به درستی انجام بده.

لینک به ارسال

همینظور که مرتضی گفت هر جایی بزارید مشگل حله ولی تو این خطایی که داده گفته قبل از این خط کد بزارید require_once(ABSPATH

لینک به ارسال

سلام! ممنون ! یه کاری دیگه هم باید میکردم :فایل کانفینگو قابل خواندن کنم :)

بعد نصب دوتا اخطار داده نفهمیدم چی میگه

اولیش

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

دومیش

Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is deploy or disable. preview any changed settings (without deploying), or make additional changes.

من نفهمیدم این چیه برا همین دستش نزدم اما وقتی preview را میزنم قالب بدون استایل میاد :huh:

لینک به ارسال
It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

میگه از اپاچی وب سرور استفاده میکنید مطمئن شید که تنظیمات سرور اجازه دستسری به فایل .htaccess رو بده و یا اگر از وب سرور nginx استفاده میکنید از تنظیمات فایلی هایی مورد استفاده اطمینان حاصل کنید .

تو این جور مواقع به خاطر حق دسترسی فایل ها این خطا میاد .

Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is deploy or disable. preview any changed settings (without deploying), or make additional changes.

اگه حالت preview فعال باشه افزونه کار نمیکنه با غیر فعال کردن این گزینه افزونه شروع به کار میکنه .

لینک به ارسال

It appears Page Cache URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration.

من هر کاری میکنم این دوتا خطا درست نمیشه مشکل از کجاست :(

لینک به ارسال

این افزونه معمولاً در 3 تا htaccess اثر میزاره - دسترسی (permission) این سه تا رو که در بالا گفتم به 664 و اگر باز هم اثر نکرد اونی رو که در روت هست به 755 افزایش بدید و تست کنید

دسترسی رو می تونید از طریق نرم افزراهای ftp مثلاً Filezila یا هرچیز دیگه ایی که استفاده می کنید تغییر بدید

روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید و permission رو انتخاب کنید و عدد مورد نظر رو وارد کنید

از طریق پنل هاست (سی پنل - دایرکت ادمین) هم انجام پذیره

لینک به ارسال

wp-content و wp-content/uploads/ باید 777 باشند و بعد از نصب باید به 755 تغییر کنند

کلاً شما مراحل نصب رو طبق روال خودش رفتید یا طبق روال خودتون؟

لینک به ارسال

ضمن احترام به کپی کننده ی اون سایت از شما خواهش می کنم طبق روالی که سازنده میگه انجام بدید - اون سایت کاملاً غیر تخصصیه - دقیقاً انگار رفتید از جمعه بازار خرید کردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...