رفتن به مطلب

چطور متوجه بشم که سایتم در گوگل پلاس ثبت شده؟

پست های پیشنهاد شده

سلام:

من چند وقتی است که افزونه گوگل پلاس رو نصب کردم اما امروز برای تست روی یکی کلید های گوگل پلاس پستهام کلیک کردم اما پیغام خطا داد....

https://support.google.com/plus/bin/answer.py?hl=fa&p=plusone_button_error&answer=1199142

روی آیکون خطا کلیک کردم این پیغام برام اومد ...نمی دونم از کجاست؟

توی تنظیمات افزونه چه چیز مهمی است باید وارد کنم؟یا فقط باید نصب کنم؟

امیدوارم مثه همیشه کمکتون شامل حال ما بشه...

ممنون

لینک به ارسال

توضیحاتی از خود گوگل :

خطاهای دکمه 1+

در صورتی که دکمه 1+ در دسترس نباشد یا کار نکند، این تصویر را مشاهده خواهید کرد: plus_1199142_plusone_button_error.gif

خطای دکمه 1+ به دلایل مختلف ممکن است روی دهد، دلایلی از قبیل:

• به پایان رسیدن مهلت اتصال سرور: اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و صفحه را بازخوانی کنید.
  • نمایه معلق شده: در صورتی که نمایه شما به حالت تعلیق درآمده باشد، نمی‌توانید محتوا را 1+ کنید.
  • کاربر برنامه‌ها: اگر سرپرست شما +Google را برای دامنه شما فعال نکرده ‌است نمی‌توانید برای استفاده از 1+ در حساب +Google خود ثبت‌نام کنید.
  • کوکی‌های مسدود شده: اگر کوکی‌های شخص ثالث را در مرورگر خود غیرفعال کرده‌اید نمی‌توانید از دکمه 1+ استفاده کنید.

در ضمن باید به گوگل پلاس مراجعه کنید و برای سایت تون یه برگه درست کنید

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

اول باید برای سایتتون یه صفحه تو گوگل پلاس بسازید تا کدهایی که برای +1 میزارید تو سایتتون به خوبی و درستی کار کنن و +1 ها برای سایتتون محاسبه بشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...