رفتن به مطلب

درخواست افزونه عضویت درسایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

پیشنهاد میکنم افزونه Login With Ajax رو نصب کنی و از قسمت ابزارک ها، در قسمت مورد نظرت قرارش بدی. در تنظیمات => همگانی هم باید تیک گزینه " هر کسی می‌تواند نام‌نویسی کند" را زده باشی تا کاربران بتونن ثبت نام کنند. ضمناً استفاده از افزونه

register plus redux رو هم (به خاطر این که برای من ارور میداد به هنگام ثبت نام و حتی از لیست افزونه های سایت وردپرس هم در اومده) توصیه نمیکنم.

به جای اون از افزونه

Cimy User Extra Fields میتونی استفاده کنی.

لینک به ارسال

من این افزونه رونصب کردم وتنظیماتش روهم انجام دادم امانمیدونم چطوری بایدقسمت عضویت رودرسایتم بزارم؟اگه میشه راهنمایی کنید.

این پلاگین صفحه ثبت نام پیش فرض وردپرس رو پیشرفته می کنه !

اون روهم گذاشتم امامشکل به وجودمیومد...ثبت نام میکردامانمیتونست واردبشه

چه مشکلی بوجود میاد ؟

لینک به ارسال

مشکلش اینه که کسی که ثبت نام میکنه نمیاد توی لیست کاربران سایت!بعدم من یه چیزی میخام که بتونه پنل کاربری برای کاربررومهیاکنه یه پنل که بشه ازتوی همون پنل پست ارسال کرد و...

لینک به ارسال

پنل خیلی کامل تا الان نداشتیم. مگه اینکه چند افزونه رو با هم استفاده کنید. یا کلا خوتون بخش رو بنویسید.افزونه theme my login رو هم برای یک سایت استفاده کردم مشکل شما رو نداشته.

لینک به ارسال

همچین افزونه ایی نیست - مگر اینکه افزونه های لاگین و افزونه ی بالا و افزونه های دسترسی ساز رو ترکیب کنید

منظورتون از ارسال پیام چیه؟ به چه فرد یا افرادی؟

لینک به ارسال

نگا کنیدساده بگم نمیخام که کاربرم واردمحیط وردپس بشه ومیخام که فقط توی سایت کارش خلاصه بشه...بتونه ازهمون جاپست ارسال کنه وهمون جایه پنل کاربری براش ایجابشه حالاواسه این کارنیازبه افزونه دارم یانه کدنویسی میخاد

لینک به ارسال

پست ارسال کنه؟ پیام شخصی ارسال کنه؟

پیام شخصی که در بالا اومد

برای ارسال پسست هم ucan post و مشابه

لینک به ارسال

ازاین افزونه استفاده میکنم امامیخام که ادیتورپیشرفته ترداشته باشه وساده بگم شمادربعضی ازسایتامیریدکه داخلش عضومیشیدیه پنل به نام پنل کاربری برای شماهست که میتوندازتوی اون پنل این کارایی که گفتم روبکنیدهمچین پنلی رومن میخام بنظرم افزونش بایدموجودباشه چون دربیشترسایت هااین پنل شبیه به هم هس

لینک به ارسال

اجازه بدید منم ساده بگم،

شما میخواین یوزر وارد پنل وردپرس نشه؟ اگر اینطوره بفرمایید دقیقاً چه چیزهایی رو نمیخواین یوزر در پنل ببینه تا حذف کنیم و دقیقاً چه چیزهایی رو ببینه تا اضافه کنیم

لینک به ارسال

این بیست و سومین پست برای این تاپیک هست و هنوز هیچ نتیجه ایی نداشته - بذارید اینجوری نگاه کنیم:

دقیق بفرمایید که چه امکاناتی رو می خواهید به اعضای ثبت نامی سایت بدید و دقیق چه امکاناتی رو ندید

و همچنین دقیق بفرمایید که چه چیزهایی رو می خواهید اعضای ثبت نامی سایتتون ببینند و چه چیزهایی رو نبینند

لینک به ارسال

ببخشید این افزونه پروفایل پولی بود!!!!

من نمیخام که کاربرام برن داخل وردپس وفضای دیگه واسشون باشه

نمونه ای ازاینوبراتون میارم که متوجه بشین

8khixe1eug5lqeab4kc4.jpg

اینم نمونه ای ازپنل کاربری

awm9cmzgqqgkufa3zogt.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...