رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

اومدم اینجا تکلیفمو با برچسب ها روشن کنم.

موقع ارسال هر پست برچسب داریم. (خود وردپرس + all in one)

توی تنظیمات افزونه XML Sitemap بازم Include tag pages داریم که نمیدونم باید تیک بزنم یا نه

توی تنظیمات افزونه All in One SEO بازم Use Tags for META keywords و Use noindex for Tag Archives داره که نمیدونم کدوم رو تیک بزنم.

راهنمای کاملشو خوندم ولی می خوام جوری نشه که گوگل تگ تکراری بگیره و نتیجه بد داشته باشه.

ممنون

لینک به ارسال

ببینید یک عده میگن بهتره تگ ها ایندکس بشه یک عده میگن لزومی نداره و نباید گوگل ایندکس کنه . فقط هر تصمیم میگیرید باید سایر تنظیمات هم در همون راستا باشه . اینطوری نباشه که واسه تگ ها سایت مپ درست کنید تحویل گوگل بدید از اونور تو روبوت تکست مانع ایندکس تگ ها بشید .

لینک به ارسال

اگه ایندکس نشه اصلا چرا باید تگ به وجود آورد؟

اگه ایندکس نشه اصلا چرا باید تگ به وجود آورد؟

لینک به ارسال

هرچیزی که ساخته شده لازم نیست ایندیکس بشه (مثل آرشیوها)

چرا تگ ها ساخته شدند؟

تگ ها که برجسپها هم بهش میگن در مواردی استفاده میشن که مثلا توی وبلاگتون عکسهای خودتونو میزارید، توی یکی از اون عکسهایی که گذاشتید یه عکس دو تایی با دوستتون (رضا) دارید. حالا به اون نوشته برجسپ "عکس رضا " میزنید!

در مورد ایندیکس در صورتی که ایندیکس بشه مشکلی که بوجود میاد مطالب تکراری هست؛ مثلا اگه یک نوشته شما 10 برجسپ داشته باشه و ایندیکس باشه 10 کپی از اون ذخیره میشه و باعث میشه که مطالب تکراری سایت افزایش پیدا میکنه و سایت در خطر بیوفته.

بهتره ایندیکس نشه؛ یا حد اقل خیلی کم ایندیکس بشه و کمتر برچسپ زده بشه؛؛؛ تا این مشکل بوجود نیاد.

لینک به ارسال

يعني

يا برچسب زياد بزنم و ايندكس نشن

يا اگه ايندكس ميشن منحصر به فرد همون پست باشن

درسته؟

اگه نكته اي داره بفرماييد

لینک به ارسال

اگه برچسپ بزنید و noindex باشه و در صفحه فقط نمایش داده بشه باعث میشه در صورتی که حرفه ای عمل کنید در بهینه سازی سایت شما کمک کنه.

گرنه طبق تحقیقاتی که خودم انجام دادم و از انجمن سئو گوگل پرسیدم اینه که اگه برچسپها ایندیکس بشه خطر کاهش کیفیت سایت و بوجود آمدن سایت هست. بندا شخصا 5000 برجسپ سایتم رو پاک کردم و باعث شد کیفیت سایت افزایش پیدا کنه :)

لینک به ارسال

ممنون که خیلی وقت میذارید و کامل توضیح میدید.

پس اولا جاهای خیلی ضروری که مجبوریم یه پست رو با چندتا اسم معرفی کنیم برچسب میزنیم.

دوما موضوعات سایت رو یک بار تو توضیحات سایت میزنیم. نه تو برچسب های هر پست.

سوما یه زحمت دیگه هم داشتم

بفرمایید از 8 مورد پایین با توجه به سایتم که تو امضامه کدومش رو درست انتخاب کردم.

post-1392-0-87310100-1359925980_thumb.jp

ممنون

لینک به ارسال

اول و دوم - تایید میشه

زدن برچسپ شما رو کمی تنبل میکنه؛ مثلا وقتی پستی با موضوع " دانلود Internet Download Manager " تولید میکنید اون صفحه رو طوری بهینه سازی کنید که با کلمات: دانلود منیجر، دانلود رایگان اینترنت دانلود منیجر، دانلود نرم افزار Internet Download Manager همون 1 پست در گوگل دیده بشه نه اینکه این کلمات رو برچسپ کنید.

سوم هم متوجه نشدم دقیق، ماله نقشه سایت هست؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ببخشید دوباره مزاحم شدم

الان دارم پست میزنم برچسب هارو تو

برچسب ها بزنم یا تو تگ های All in One SEO یا هر دو؟

با توجه به اینکه ایندکس میشه.

لینک به ارسال

الان دارم پست میزنم برچسب هارو تو

برچسب ها بزنم یا تو تگ های All in One SEO یا هر دو؟

سلام

زیاد توضیح نمیتونم بدم چون با موبایلم فقط چند کلمه بگم که :

برچسب های خودِ وردپرس با tag هایی که در all in one هست کاملن فرق داره اگر فرق نداشت هیچوقت نویسنده افزونه های سئو این قسمت رو قرار نمیدادن :)

یه مثال خیلی واضح اینکه برچسب هایی که در وردپرس میزنید در گوگل به عنوان یک صفحه شناخته میشه اما tag هایی که در افزونه میزنید هیچوقت در گوگل ایندکس نمیشه بلکه برای شناسوندن محتوای اون صفحه به گوگل هستش :)

متاسفانه و متاسفانه در وب سایت هایی که به عنوان سئو در ایران فعالیت میکنن هیچوقت به این چیزا توجه نمیکنن و ادعاشون میشه تازه خیلی هم بارشون میشه :|

پیشنهاد میکنم هیچوقت توی مطالب وبِ فارسی دنبال سئو نباشید و اگر میخواید میتونید به نوشته های وبلاگ خودِ گوگل مراجعه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...