رفتن به مطلب

درست نشان ندادن تصاویر کوچک

پست های پیشنهاد شده

سلام. عکس زیر رو ببینید. اندازه ها درست هستند ولی اینطوری نشون می‌ده.

post-186-0-74812400-1359820209_thumb.png

لطفا راهنمایی کنید.

دورشون خط زرد کشیدم.

لینک به ارسال

از تکنیک نقشه عکس استفاده کردید ؟ اون ایکون ها داخل یک عکس هستند و توسط CSS لود میشن ؟

لینک به ارسال

مشکل از دایره ایی هست که شما در ابزارک گرافیکی (فتوشاپ) ایجاد کردید که کامل گرد نیست.

لینک به ارسال

من که رو رایانه ام فتوشاپ ندارم! دایره با css ایجاد میشه:

border-radius: 100% !important; -moz-border-radius: 100% !important; -webkit-border-radius: 100% !important;

لینک به ارسال

مدیر جان میبینید دیگه طراحی آیکون ها درسته :o

دکمه های شبکه اجتماعی هم که آیکون هاش همون ها هستند رو هم از اینجا برداشتم که هچ مشکلی نداره.

لینک به ارسال

لینک اولی رو که دادم (تصویر ساعت) دقت کنید - ساعت به بالای قاب تمایل داره و از پایین خالیه و در دایره حس می کنید پایین ساعت سفیده

در لینک دوم هم تصاویر آیکونهای اجتماعی رو با زوم بالا ببینید - توشون یه جور حروف ترانسپارانت هست که گویا مثل کپی رایت یا لایه باشه

به هر حال این چیزیه که من دیدم

لینک به ارسال

سفید بودن پایین مشکلی نداره. مشکل سمت چپ ساعت هست که انگار از کادری که براش تعریف شده خارج شده. اون حروف هم واسه خوشگلیشه!

توی اینترنت اکسپلورر هم مشکلی نیست:

post-186-0-83178400-1359885289_thumb.jpg

فکر کنم توی مرورگرهای پیشرفته نیاز به کد css هست که وقتی تصویر رو با استفاده از پیکسل هاش آدرس بندی و نمایش میدیم باعث میشه که دقیق باشه.

لینک به ارسال

نه همونطور که حدس زدم مشکل از همین نقشه سایت هست .

من هم قبلآً با اینجور موارد برخورد داشتم . سعی کنید توی css آدرس آیکون های image map رو تغییر بدید و یکی دو پیکسل به طرفین متمایل کنید تا مشکلتون حل بشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...