رفتن به مطلب

نصب نشدن فایل از محیط مدیریت

پست های پیشنهاد شده

درود به همه

من از امروز نمیتونم افزونه و یا قالب رو از محیط مدیریت وردپرس نصب کنم و اخطار میده که نمیتواند انتقال یابد.

هیچ افزونه ای اضافه نکردم که این مشکل پیش بیاد.ولی از داخل هاست میتونم نصب کنم.

لینک به ارسال

دوست گرامی یه اسکرین شات از خطا اینجا قرار بده همینجوری که کسی نمیتونه راهنماییت کنه

لینک به ارسال

هیچ وقت اینقدر موقع نصب قالب یا افزونه طول نکشیده.الان دیگه هرچقدر صبر کردم پیغام خطا هم نداد فقط روی این گزینه گیر کرده.

گشودن بسته‌ی فشرده شده…

در حال راه‌اندازی پوسته…

با اول آدرس مسیر نصب رو داده بود و نوشته بود انتقال فایل به ادرس انجام نشد

من هیچ افزونه ای اضافه نکردم که این مشکل پیش بیاد

لینک به ارسال

1- قبلا درست کار میکرد. یعنی تست کرده بودید؟

2- سطح دسترسی ها درست هست؟

لینک به ارسال

سطح دسترسی رو دستکاری نکردم.من قبلا چنین مشکلی نداشتم. قالب نصب میکردم و افزونه.هیچ افزونه جدیدی اضافه نکردم که اختلال ایجاد کرده باشه.حتی یه بار همه افزونه هارو غیر فعال کردم بازم چیزی نصب نشد.

هر افزونه یا قالبی رو میزنم مینویسه که این پوشه از قبل موجود است و ادرس مسیرشو میده

هر افزونه و پوسته ای نصب کنم همین پیغام رو میده.افزونه و پوسته هایی که تاحالا نصب نکردم تا بخواد فایلش باشه.داخل مسیر هم از هاست میرم نگاه میکنم چیزی نیست.

ای پی منم همیشه بلوک میشه.چند بار ایمیل زدم خارج کردن ولی بازم فایده نداره.من ای پی داخلی دارم و ای پی من استاتیک نیست.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...