رفتن به مطلب

یه مشکل با ورودی گوگل

saeed4641

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده قبلا وبلاگ داشتم در رزبلاگ

روزی 300 تا ورودی گوگل داره

حالا به دلایلی می خوام منتقلش کنم روی هاست اما چون امکان انتقال پست ها از وبلاگ به هاست نیست می خوام دستی وارد کنم

با خیلی ها مشورت کردم گفتن چون آدرس پست ها عوض میشه و گوگل با آدرس قبلی ایندکس کرده ورودی های گوگلتو از دست میدی

خواهش می کنم راهنماییم کنید

چیکار کنم ورودی های گوگلم از بین نره

دستم به دامنتون

دارم دیوونه میشم

در ضمن من دامنه شخصی داشتم و از دامین وبلاگ استفاده نمی کردم

لینک به ارسال

سلام

خیلی ساده؛ افزونه ریدارکت رو نصب کنید. (مثل افزونه Redirect 301) بعد از نصب آدرس قدیمی پست را وارد کنید سپس آدرس جدید را انتخاب کنید.

آدرسهای قدیمی به آدرسهای جدید هدایت میشوند و پس از مدتی در گوگل هم این اصلاحات بوجود میاید و جای نگرانی نیست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

خیلی ساده؛ افزونه ریدارکت رو نصب کنید. (مثل افزونه Redirect 301) بعد از نصب آدرس قدیمی پست را وارد کنید سپس آدرس جدید را انتخاب کنید.

آدرسهای قدیمی به آدرسهای جدید هدایت میشوند و پس از مدتی در گوگل هم این اصلاحات بوجود میاید و جای نگرانی نیست.

موفق باشید.

علی آقا میشه دقیقا توضیح بدید باید چیکار کنم

متوجه نشدم

چون قبلا از وبلاگ استفاده می کردم آماتورم

لینک به ارسال

خوب ببينيد سرويس دهنده بلاگتون براي مطالب خروجي استاندارد xml ميده اگه ميده همونو ايمپورت كنيد درست ميشه ...

لینک به ارسال

اما چون امکان انتقال پست ها از وبلاگ به هاست نیست می خوام دستی وارد کنم

این امکان وجود داره شما می تونید از قابلیت ایجاد فایل پشتیبان رزبلاگ استفاده کنید و تمامی مطالب را در وردپرس به صورت اتوماتیک وارد کنید.

با خیلی ها مشورت کردم گفتن چون آدرس پست ها عوض میشه و گوگل با آدرس قبلی ایندکس کرده ورودی های گوگلتو از دست میدی

با این کار بالاخره ورودی ها گوگل دست خوش تغییراتی می شه ولی بعد از مدتی به حالت عادی بر می گرده ولی اگر شما پیوند یکتا را همونی که در رز بلاگ بوده انتخاب کنید این مشکل هم کم می شود.

لینک به ارسال

بک آپ رزبلاگ رو امتحان کردم نشد

ارور میده

پیوند یکتا رو براحتی نمیشه تنظیم کرد

باید برای هر پست برم دوباره پیوند یکتا تنظیم کنم

چون آدرس رزبلاگ به صورت mysite.com/post/121/postname است

پیشنهاد شما چیه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز این چه عنوانی هست انتخاب کردید؟ باید طبق قوانین عنوان مناسب انتخاب کنید.

و بهتر بود قبل از طرح سوال یک سجتجوی ساده انجام میدادید.

ویرایش شد./

اینهم مشکل حادی نیست و به مرور زمان به ثبات میرسه. جای نگرانی نیست.

لینک به ارسال

شما الان میتونید از وبلاگتون بکاپ بگیرید ؟ بکاپ با چه فرمتی میده ؟

اگه ارور میده با چه اروری مواجه میشید ؟

افزونه های زیادی هستند که با کمک اونها میتونید از طریق فید مطالب رو استخراج کنید . با یک سرچ ساده به افزونه های زیادی میرسید .

بعد از انتقال باید آدرس ها رو درست کنید . برای این کار لازمه که الگوریتم ادرس دهی پست ها رو عیناً پیاده کنید

چون آدرس رزبلاگ به صورت mysite.com/post/121/postname است

بنابراین شما باید پیوند یکتا رو اینطوری تنظیم کنید ؟

/post/121/%postname%/

لینک به ارسال

شما الان میتونید از وبلاگتون بکاپ بگیرید ؟ بکاپ با چه فرمتی میده ؟

اگه ارور میده با چه اروری مواجه میشید ؟

افزونه های زیادی هستند که با کمک اونها میتونید از طریق فید مطالب رو استخراج کنید . با یک سرچ ساده به افزونه های زیادی میرسید .

بعد از انتقال باید آدرس ها رو درست کنید . برای این کار لازمه که الگوریتم ادرس دهی پست ها رو عیناً پیاده کنید

بنابراین شما باید پیوند یکتا رو اینطوری تنظیم کنید ؟

/post/121/%postname%/

بک آپ رزبلاگ xml است

در قسمت درون ریزی که میذارمش بعد از چند دقه میگه فرمت مناسب نیست

این عدد 121 که تو آدرس پست هست برای هر پست فرق می کنه

اینجوری که نمیشه

چون تو وردپرس یه نشونی یکتا کاستوم میشه داشت

تازه اگه بشه چند نشانی یکتا درس کرد فوق العاده زمان بره

ویرایش شده توسط saeed4641
لینک به ارسال

پس راهی بجز ریدایرکت نمیمونه . با توجه به اینکه وبلاگید و دامنه دارید کار سخت میشه . چون مطالب و دامین هموناست فقط پیوند یکتا عوض میشه .

لینک به ارسال

پس راهی بجز ریدایرکت نمیمونه . با توجه به اینکه وبلاگید و دامنه دارید کار سخت میشه . چون مطالب و دامین هموناست فقط پیوند یکتا عوض میشه .

میشه دقیقا بگید چه جوری مطالب هاست رو به مطالب وبلاگ ریدایرکت کنم؟

خواهش کنم کامل توضیح بدید

ممنون

لینک به ارسال

عرض کردم که :

با توجه به اینکه وبلاگید و دامنه دارید کار سخت میشه . چون مطالب و دامین هموناست فقط پیوند یکتا عوض میشه .

فکر میکنم راهی وجود نداره که لینک ها رو بطور اتوماتیک تغییر بدید مگر اینکه همه پست ها رو دستی آدرس دهی کنید .

ریدایرکت هم برای ویبلاگ لازم نیست . فکر میکنم یک کد htaccess هست که 404 ها رو به صفحه اصلی برمیگردونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...