رفتن به مطلب

تمامی مشکلات پيرامون افزونه آماره

rasivell

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

ابتدا يه خسته نباشيد ميگم به دوست خوبم مرتضي جان و اقا مصطفي عزيز با اين افزونه مدرن و بين المللي خودشون كه وقتي ديدم ، بماند كه ذوق زده شدم براي امكاناتش، بيشتر خوشحال بودم كه به اين اندازه مدرن ، حرفه اي ، ظريف ، طراحي شده و نكته بيني شده و چيزايي توش قرار داده شده كه جدا نياز بوده و باعث افتخاره ماست كه توي ودرپرس بگيم بهترين افزونه براي نمايش امار در دنيا براي كاربران ايراني هستش يعني طراحش يه ايراني بوده و اين واقعا خوشحال كننده است

سوالاتي كه در اين راستا برام پيش امده رو بعد مساله تشكر ، ميپرسم اميدوارم كه به نتيجه برسيم

1- ابتدا كه اپديت كردم كلا از كار افتاد افزونه و پاكش كردم و دوباره نصبش كردم ايا مشكلي داره اين مساله ؟

2-قبل از پاك كردن و نصب مجدد پيش خودم گفتم كه بعد نصب مجدد ميرم امار كل رودرست ميكنم و قبلش امار كل رو ياداشت كردم ولي بعد از اينكه نصب مجدد شد و رفتم تو تنظيماتش با كمال نا باوري ديدم كه امار كل نداره اصلا انگار! ميشه پيرامون اين توضيحي بديد

3- حدودا 5 ماه پيش به مصطفي جان پيام دادم و يه ايده بهش دادم گفتم كه اگر ميشه كاري كني كه سر شب بدونيم مثلا جداي بازديد هاي كل ، بدونيم دقيقا چند نفر شخص وارد سايت شده و اين معيارش هر يك شخص يك كنتور باشه نه هر بازديدش يه كنتور ، كه گفتن ياداشت ميكنم پياده سازي كنم ، خواستم بدونم اين مساله بازديد كننده امروز كه اضافه شده همينه؟

4- و مساله چهارم اينه كه ديگه خبري از كد دستي نيست؟ يعني مثلا من ميخوام كد رو دستي وارد كنم نه ابزارك

5- و سوال اخر هم اينه كه از مساله پيامك و ارسال امارش توضيحاتي بديد ممنون ميشيم كه چطوره و چطوريه كلا.. متشكرم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام دوستان همونطور که می دونید امروز نسخه 3.0.1 این افزونه منتشر شد این تاپیک رو من با درخواست آقا مصطفی نویسنده این افزونه ایجاد کردم برای این که دوستانی که مشکل داشتن بیان و بگن و اگر چیزی در مورد افزونه می دونستن مشکلی یا تغییر تو آمار اینجا بگن

اولین مشکلی که پیش میاد بعد از آپدیت (حداقل برای من و دو نفر دیگه پیش اومده) این هست که وقتی به صورت خودکار آپدیت می کنید و از طریق ابزارک یا کد آمار ها رو در قالب می زارید دیتابیس خروجی نمی ده و آمار جدید هم ثبت نمی شه ساده ترین راه اینه که کلا افزونه رو حذف و دوباره نصب کنید تا این مشکل رفع بشه البته شاید راه دیگری هم داشته باشه که دوستان باید بگن دیگه

البته این کار یک مشکلی داره اینه که تمام اطلاعات آمارگیر ریست می شود و همه آمار ها و ... صفر می شود

ویرایش شده توسط ariaieboy
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

حالا شما می گید خوب حالا ما این کار رو کردیم و تمام آمار صفر شد نمی شه کاری کرد که آمار از یک تعداد مشخص شروع بشه چرا می شه شما می تونید از طریق زیر بازدید کل خود رو تغییر بدید

ابتدا به پنل مدیریت هاست خود می روید

بعد از اون بر روی گزینه pp my admin کلیک کنید

وقتی وارد محیط این بخش شدید روی دیتابیس وردپرس خود کلیک کنید(همون دیتابیسی که موقع نصب وردپرس تو فایل کانفینگ معرفی کردید)

بعد از این کار جدول wp_statistics_visit را پیدا کرده و بر روی اون کلیک کنید

بعد از وارد شدن بر روی گزینه Edit کلیک کنید

حالا عددی که می خواهید به عنوان بازدید کل نمایش داده بشه در بخش visit وارد کنید

حالا برروی گزینه GO کلیک کنید بازدید کل شما تغییر کرد

اگر دوستان راه دیگه بلدن یا جوره دیگری هست بگن

البته با این کار بازدید اون روزتونم به اون عدد تغییر می کند که روز بعد درست خواهد شد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

تاپیک های همسو توسط دوستان ادغام شدن.

از این به بعد تمامی مشکلات افزونه آماره رو در تاپیک اصلی اعلام کنید:

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...