Seyed Ali

مشكل در ساخت فهرست

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

طبق آموزشي كه آقا مرتضي تو « افزودن قابليت فهرست دلخواه به پوسته » گذاشته بود اين كد رو به فايل functions اضافه كردم:

function register_my_menus() {
register_nav_menus(
array(
'top-menu' => __( 'فهرست بالا' )
)
);
}
add_action( 'init', 'register_my_menus' );

اما تو بخش مديريت سايت تو قسمت فهرست هنوز اين پيامو مي ده:

پوسته‌ی فعلی شما از فهرست‌ها پشتیبانی نمی‌کند.

چيكار بايد بكنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو تست کنید:

<?php
register_nav_menu( 'primary', 'Primary Menu' );
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون با اين كد درست شد

اما براي نمايشش تو قالب سايت يه كدي تو بخش آموزش داديد ، اونو كجا بايد اضافه كنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مکان مربوطه در کلاسه بندی مربوطه قالب قرار بدین

یعنی در جایی که می خوای منو شما به نمایش در بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو جايي كه خواستم كد رو گذاشتم اما متاسفانه برگه ها رو نشون ميده اونم به صورت عمودي نه افقي ( هدر مي ريزه به هم ! )

در حاليكه تو مديريت ، فهرستي كه درست كردم اصلا برگه ها رو تو فهرست قرار نداده بودم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تگ های اشتباهی رو دارید بکار می برید

بعد اینکه خوب این تگ php هست و به خودی خود فاقد استایل هست و باید برای اون قمست استایل تعریف کنید

لطفا محتوا کاری رو که دارید انجام میدین رو اینجا در انجمن قرار بدین تا بررسی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ali23
      سلام دوستان 
      ما یه فروشگاهی درست کردیم که محصولات خودمون رو از طریق ووکامرس در اون قرار دادیم 
      خب حالا مشکل ما اینجاست که دسته هایی رو که در ووکامرس ساختیم ,در هنگام ساخت فهرست مشاهده نمیکنیم 

همینطور که در عکس مشاهده میکنید  در قسمت دسته ها اون دسته هایی که من در محصولاتم در ووکامرس ساختم این جا موجود نیست چه کنم؟
      دیدن همه رو هم کلیک کردم اونجام همین چند تا بود اونا نبودن
      میشه راهنماییم کنید 
      با سلام خدمت تمام دوستان عزیز امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه ، من تو سایتم یه مشکل دارم و اونم اینه که میخوام فهرست سربرگ رو که بالای اسلایدرم هست از سمت چپ به سمت راست انتقال پیدا کنه و برعکس سرتیتر سایتم و لوگوش به سمت چپ برن عکس دمو رو هم براتون لینک میکنم دوستان.
      http://dl.hamyarwp.com/2015/02/spacious-naskh-hamyarwp.com_.png
      بله همونجوری که دیدید فقط میخوام بالای سایت جای منوهارو با سرتیتر عوض کنم.

ممنونم
    • توسط hojat910
      سلام
      آیا راهی وجود داره که بتونم در فهرستهای وردپرس، به جای استفاده از آدرس http،از آی دی استفاده کنم?
      میخوام داخل یک صفحه،به یه بخش id مشخصی بدم که با کلیک روی فهرست، داخل همون صفحه و به بخش مورد نظر من هدایت بشه!
      راهی وجود داره?
      سپاس
    • توسط yaali
      سلام دوستان
      2 آیتم آخری فهرست سایت به هم می چسبن ( (ورود به حساب کاربری) و (متن) )
      از استایل پیداش نمیکنم
      بیزحمت راهنمایی کنید
      لینک سایت، دومین لینک موجود در امضا است.
      مرسی
    • توسط DariushGreat
      سلام
      من می‌خوام یه مگامنو داشته باشم به شکل زیر:

یعنی هنگام رفتن روی "گزینه 1" در جایگاه یکم که همون فهرست اصلی هست، جایگاه دوم باز بشه. سپس با رفتن روی هر یک از گزینه‌ها (در اینجا برای نمونه نوشتم "زیرگزینه 1")، ستون‌های مربوط به اون باز بشن. اگر بخوام چکیده‌شو بگم، فهرست مگامنوی سایت دیجی‌کالا هست.
      من با HTML و CSS3 و jQuery کد رو ساختم. ولی بحث اینجاست که گزینه‌ها برای فهرست زیادن و از سوی دیگه هی مدام در حال دگرگونی هستن
      نیاز به واکر برای فهرست دارم که با فعال کردنش بتونم با خود بخش مدیریت فهرست‌های وردپرس کار کنم.

از کمکتون ممنونم