رفتن به مطلب

این وبسایت چقدر می ارزه ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

استاتید عزیز لطف کنید قیمت خودتون رو در همین تایپک ارسال کنید ... تا ببینیم چقدر می ارزه ؟

بالاخره تصمیم گرفتم که وبسایت الکترو برق را همراه با انجمن و فروشگاهی که دارد , به فروش بگذارم.....

راستش نمیدونم چقدر می ارزه ... ولی خودم قیمت 250 تومن رو براش تعیین کردم ... البته این قیمت را از سر زحمتی که براش کشیدم براورد زدم...

دوستان این وبسایت دارای :

و امکانات دیگر ان شامل :

• دامنه ir
  • هاست لینوکس 5 گیگ ماهیانه
  • هاست دانلود 10 گیگ ماهیانه
  • مطالب اختصاصی

راه های ارتباطی با ما

شماره موبایل : ***********

ایمیل : **********

تماس با ما : کلیک کنید

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

با سلام

استاتید عزیز لطف کنید قیمت خودتون رو در همین تایپک ارسال کنید ... تا ببینیم چقدر می ارزه ؟

بالاخره تصمیم گرفتم که وبسایت الکترو برق را همراه با انجمن و فروشگاهی که دارد , به فروش بگذارم.....

راستش نمیدونم چقدر می ارزه ... ولی خودم قیمت 250 تومن رو براش تعیین کردم ... البته این قیمت را از سر زحمتی که براش کشیدم براورد زدم...

دوستان این وبسایت دارای :

و امکانات دیگر ان شامل :

• دامنه ir
  • هاست لینوکس 5 گیگ ماهیانه
  • هاست دانلود 10 گیگ ماهیانه
  • مطالب اختصاصی

راه های ارتباطی با ما

شماره موبایل : 09148002254

ایمیل : electro_bargh@yahoo.com

تماس با ما : کلیک کنید

نسبت به رنکش همینقدر می ارزه. اما اینکه مطالبتون گرافیک.... این می ارزه ! دیگه خود دانید. وقتی ارزش را خودتان اینقدر قبول دارید ما چیکار کنیم. شاید ارزش سایت شما را خیلی ها ندانند چون تخصصی هست. اما ارزشش را کسی که کارش مرتبط با رشته شماست خوب میداند.

بابا اینقدر برای کارتون ارزش کم نذارین. فکر کنم پول هاست و دامین شما 150 میشه. 100 برای سایت تعیین کردید!. هدیه بکنید بهتره

• امتیاز 1
لینک به ارسال

یه دستی به سر و گوشش می کشیدید بعد میذاشتید برای فروش - سایت شما یه سایت تخصصی است ولی به مجرد ورود به سایت، آدم احساس می کنه وارد سایت زرد شده

• امتیاز 1
لینک به ارسال

تاپیک شما در بخش فروش باید ارسال بشه.

همچنین نباید مشخصاتتون رو بصورت عمومی قرار بدید.

2 مورد خلاف قوانین = تاپیک بسته شد.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...