رفتن به مطلب

نشان ندادن تصاویر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من امروز به کمک یکی از دوستان از مطالب سایتم بکاپ تهیه کرده بودم و حالا روی دیتابیس جدید ایمپورت کردیم ولی حالا همه ی مطالب رو نشون میده ولی تصاویرشون رو نشون نمیده اگه امکانش هست بگین که مشکل از کجاست؟

آدرس سایت:http://www.neginjonoub.ir/

این چند پستی هم که تصویر دارن تازه ارسال کردم و مال بعد از ایمپورت کردن.

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز حتما مطالب قبلی عکس های آنها پاک شده یا لینک آدرس آنها تغییر کرده

لینک به ارسال

یعنی چجوری پاک شده ولی مطالبشون هستن؟ویا چجوری لینکشون تغییر کرده؟

میشه کاری کرد تا دوباره تصاویر برگردن؟

لینک به ارسال

یقیناً پاک نشدند - اما الان برای من یه سوال هست - اینکه چطور در پست های جدید که تصویر دارند دایو .signpic وجود داره - اما در پست های قدیمی که تصویرشون نیست این دایو هم وجود نداره!

مطمئنید که پوسته رو بی کم و کاست منتقل کردید؟

توی فایل های پشتیبانیتون ببینید تصاویر قدیمی توی ساب فولدرهای /wp-content/uploads هستند یا نه

لینک به ارسال

یقیناً پاک نشدند - اما الان برای من یه سوال هست - اینکه چطور در پست های جدید که تصویر دارند دایو .signpic وجود داره - اما در پست های قدیمی که تصویرشون نیست این دایو هم وجود نداره!

مطمئنید که پوسته رو بی کم و کاست منتقل کردید؟

توی فایل های پشتیبانیتون ببینید تصاویر قدیمی توی ساب فولدرهای /wp-content/uploads هستند یا نه

راستشو بخواین من مجبور شدم وردپرس رو پاک و از نو نصب کنم .و حالا هم از این راهی که شما گفتین رفتم:تصاویر قدیمی توی ساب فولدرهای /wp-content/uploads و دیدم که تنها تصاویر جدید هستند و هیچ کدوم از تصاویر قبلی نیستند.

لینک به ارسال

خب دوست عزیر شما پوشه اپلود رو پاک کردین و هیچ راهی ندارین برشون گردونید مگر اینکه به مدیریت سرورتون اطلاع بدین تا براتون بک اپ ریستور کنن

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام. خواستم برای سوالم تاپیک جدا بزنم ولی اینجا رو دیدم و گفتم همینجا بپرسمش...

به طور مثال من برای سایتم یک دامین جدید میزارم و دامین قبلی رو از کار میندازم. خب حالا مشکلی که بوجود میاد اینه که لینک هایی که با ادرس دامین قبلی داخل سایت گذاشته بودم. چه لینک دانلود و چه لینک عکس. بارگذاری نمیشن چون دامین قدیمی حذف شده...

راهی هست برای درست کردنش؟ افزونه ای داره؟ یا باید برای همه اون لینک ها و عکس هایی که قبلا گذاشتم برم داخل پست و ادرس دامین جدیدم رو به جای قبلی بزارم؟ اخه این کار خیلی خیلی زمان میبره! تعداد پست هایی که گذاشتم چندصد تا هست!

راهنماییم کنید. با تشکر

ویرایش شده توسط pesaranegol
لینک به ارسال

اگر خوتون دستی آدرس دادید که باید از دیتابیس همه آدرس ها عوض بشه اما اگر از بخش مدیا خو وردپرس بود با تغییر آدرس نیازی به کار خاصی نیست و مشکلی نداره.

لینک به ارسال

اگر خوتون دستی آدرس دادید که باید از دیتابیس همه آدرس ها عوض بشه اما اگر از بخش مدیا خو وردپرس بود با تغییر آدرس نیازی به کار خاصی نیست و مشکلی نداره.

دستی وارد کردم :(

بخش مدیا که گفتید کدوم بخشه؟ یعنی چجوری؟

لینک به ارسال

با افزونه find & replace میتوانید آدرسهای مطالب را تغییر دهید

مدیا = رسانه

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

دامین سایت رو تغییر دادم ، کارایی که لازم بود رو انجام دادم ، اما عکس های سایتم رو اینجوری نشون میده :

فایل پیوست رو ببینید

به نظرتون چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟

لینک به ارسال

دامین سایت رو تغییر دادم ، کارایی که لازم بود رو انجام دادم ، اما عکس های سایتم رو اینجوری نشون میده :

فایل پیوست رو ببینید

به نظرتون چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟

در سورس صفحه ببنید تصاویر با چه آدرسی هستند

و تصویر در هاست یه اون آدرس وجود دارد یا نه

لینک به ارسال

امروز توی دیتابیس هر چی آدرس قدیمی بود رو تغییر دادم ، مثل اینکه درست شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...